Şimdi Ara

Ygsde Hardy Weinberg prensibi gelir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
3
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu p^2 q^2 li falan matematiksel işlemleri sorarlar mı ygsde?

• Biyoloji ise bahsettiğin konu,gelmez.

Matematikse, zor. Ama gelebilir.
  • The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    Palme ygs biyolojinin içinde bahsetmiş biraz normalde 12.sınıf konusu ama ygsde de sorabilirler belki ilkokulda falan işleniyorsa
  • Yeni eklenmis herhalde mufredata.Ben mezunum daha once boyle bir konu gordugumu hatirlamiyorum.
    Yani mufredatta varsa sorulabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene eklediler cikar bence
  • Şu populasyondaki tip yüzdesi değil mi işte , geçen sene hocamız gösterdi bize yeni olmaması lazım.
    Normal müfredatta vardı da ygs lys müfredatına bu sene eklendi sanırım ygsde çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesera17

Normal müfredatta vardı da ygs lys müfredatına bu sene eklendi sanırım ygsde çıkacak

Normal müfredat ygs lys müfredati diye bişey mi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Müfredat değiştiği zaman bu değişikler ygs lysye yansımaz hemen. Düşün ki bu sene müfredat değişti 9. sınıfa yeni bir konu eklendi diyelim. Ama ben 10. sınıfta okuyorum? Aynı şekilde 11 ve 12. sınıfta okuyanlar da o konuyu görmediler? Eee nasıl soracaklar o adamlara peki onu? Bu demek oluyor ki 3 sene boyunca o konuyu ygs lysde soramazlar anca 9.sınıflar 12. sınıfa gelince sorabilirler.

Normalde müfredat 2013te değişti. 2013ten beri yeni konular anlatılıyor okullarda ama 2016 ya kadar bu yeni konuları hiç soramadılar. Çünkü 2016ya kadar o sınava giren adamlar o konuları görmemişlerdi. 2013 te 9.sınıf olanlar ancak 12ye geldiler şimdi artık. Yeni konuları sorabilirler.
  • O değilde Öklid Algoritması çıkar mı acep çok merak ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.