Şimdi Ara

PALME MAT DENEMESI SENTEZ SERISI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gencler bu kitabi aldim ama sonrasinda cogu kotu yorum okudum. ilk denemeyi yapmayi planliyorum. yarari olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• Bak ilk 100 hedefi olan biri olarak söylüyorum. Aldım. Çözüyorum. Memnunum. Aşırı zor değil kolay vakit kaybı sorular da değil ayarında bence. En çok eleştirilen konu geometri sorusunun fazla problemin az olması. Ancak kitabı yazan iki hocayı da tanıyorum. Böyle yapmalarının sebebi önceden sadece 9 ygs iken şimdi 9 ve 10 olması. Ygs mufredatına eklenen parabol polinom karmaşık sayı vs vs konuları da denemeye eklediler. Dolayısıyla problemlerin yüzde olarak agırlığı azaldı. Ayrıca 10. Siniftaki yogun geometri unitelerinden dolayı geometri soru sayısının artabileceğini düşünüyorlar. Beğenirsin beğenmezsin bilemem ama tamamen yeni müfredata uygun özgün farklı düşünmeyi gerektiren sorularla hazırladıklarını söyleyebilirim. Ben tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aflbrain

Bak ilk 100 hedefi olan biri olarak söylüyorum. Aldım. Çözüyorum. Memnunum. Aşırı zor değil kolay vakit kaybı sorular da değil ayarında bence. En çok eleştirilen konu geometri sorusunun fazla problemin az olması. Ancak kitabı yazan iki hocayı da tanıyorum. Böyle yapmalarının sebebi önceden sadece 9 ygs iken şimdi 9 ve 10 olması. Ygs mufredatına eklenen parabol polinom karmaşık sayı vs vs konuları da denemeye eklediler. Dolayısıyla problemlerin yüzde olarak agırlığı azaldı. Ayrıca 10. Siniftaki yogun geometri unitelerinden dolayı geometri soru sayısının artabileceğini düşünüyorlar. Beğenirsin beğenmezsin bilemem ama tamamen yeni müfredata uygun özgün farklı düşünmeyi gerektiren sorularla hazırladıklarını söyleyebilirim. Ben tavsiye ederim.

tamam da sorular çok basit değil mi problemleri falan sırf geometri sayısı 3 fazla diye bence alınıp çözülcek deneme değil(hedef yüksekse)
  • palme 10lu aldım yorumlardaki kadar kötü değil bence burada neden bu kadar linç ettiklerini anlamıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nycha

palme 10lu aldım yorumlardaki kadar kötü değil bence burada neden bu kadar linç ettiklerini anlamıyorum

Çünkü palme 10luyu değil sentezi eleştiriyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

palme 10lu aldım yorumlardaki kadar kötü değil bence burada neden bu kadar linç ettiklerini anlamıyorum

İkisi arasında tarz olarak bir fark yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtayd

quote:

diğer konularda palmenin 3lüsü ve 10lusunu da yerden yere vuruyorlardı onu kastetmiştim ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hedef ilk 100. Denemeyi aldım ben çözüyorum. Soruların çok zor olması ygs anlamında kalite demek değil diye düşünüyorum. Ygs de zor bir sınav değil ki. Ayrıca her denemede 2 veya 3 tane çok saģlam soru var. İdeal sayıda yani. Birkaç soru atmak istiyorum. Ikisini yapamadım. Çözen olursa sevinirim. Diğeri örnek amaçlı.
     PALME MAT DENEMESI SENTEZ SERISI PALME MAT DENEMESI SENTEZ SERISI PALME MAT DENEMESI SENTEZ SERISI

@odtulumezun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aflbrain -- 6 Aralık 2016; 20:32:17 >
  •  PALME MAT DENEMESI SENTEZ SERISI PALME MAT DENEMESI SENTEZ SERISI
    buyrun sorular o kadar da zor değil moralinizi bozmak gibi olmasın ama ilk 100 hedefleyen birisi için bu sorular kolay olması gerekir.
    10.sınıfım bu arada
  • aflbrain A kullanıcısına yanıt
    hangi ikisini tanıyorsun ben de birini tanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin14309

PALME MAT DENEMESI SENTEZ SERISI PALME MAT DENEMESI SENTEZ SERISI
    buyrun sorular o kadar da zor değil moralinizi bozmak gibi olmasın ama ilk 100 hedefleyen birisi için bu sorular kolay olması gerekir.
    10.sınıfım bu arada

helal olsun kardeşim senden boğaziçi bilgisayar bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.