Şimdi Ara

Superonline yalın internet çok yavaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hergün arıyorum müşteri hizmetlerini arıza kaydı bırakıyorum geri dönüş yok artık bıktım.Lütfen siz yardımcı olun download speed hep stabil 0.62 ne zaman girsem hep aynı hız...Normal internetim 16 MGB sorun nedir ?

• modem ara yüzünden hat değerlerini atarmısın?
  •  Superonline yalın internet çok yavaş

Hocam şu şekilde heralde bahsettiğiniz hat değerleri durum nedir bilgi verirseniz tekrar arıcam müşteri hizmetlerini şimdi
  • DragonStyLe kullanıcısına yanıt
    alabileceğin maksimum hız 900 kbit/s,değerlerin çok kötü.kırsal alanda mı yaşıyorsun ? Değerlerin çok kötü çünkü.
    yada oturdugun yerin tesisatı kaç yıllık kablolar erimiş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bagwell486 -- 6 Aralık 2016; 0:44:24 >
  • Eskişehir merkezdeyim hocam :D Ya ben burda normal olarak kullanıyordum hızım falan gayet normaldi şuan kötü anlamadım sorun ne sizce ?
    bi sorun oldugu açık,m.hizmetlerini arayıp hat değerlerine bakmalarını söyle bence.santrale olan uzaklığında çok yüksek,çok uzaksın santrale
  • Hocam arıyorum güncelleme falan yapmaya çalışıyorlar sonra arıza kaydı açtırdım hala bi çözüm üretilmedi.Israrla iç tesisat deyip işin içinden çıkmaya çalışıyorlar yani
    tehdit et biraz iptal ettircem felan de eve ekip gönderirler ozaman.zaten sana taahüt ettikleri hızı vermiyolar,çıkadabilirsin diye biliyorum ancak emin değilim.
  • Şuan sistemde problem varmış yarın arayın diyorlar.Yahu 8 aydır burda problemsiz internet kullandım.Binaya yeni fiber döşedi hatta superonline ama ben alamıyorum tabi çünkü okul bitecek
  • Hocam nu nedir, hayatımda gördüğüm en kötü değerler galiba :)

Ya altyapı kötü, ya da sinyal aldığınız kablo çürümüş iyice.Komşularınızda durum nedir.Binaya fiber döşemdi demişsiniz ama değerler aşırı kötü.

Ayrıca modem modu Adsl.g.dmt eski teknoloji onu değiştirmeyi de deneyin adsl +2 olaram dizenleyin bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önceden daha iyi hız alıyormuşunuz bu durumda sorun içtesisatta yüksek ihtimal ama fiber döşediklerinden sonra olmuş bu durumda ise santral kaynaklı olabilir arıza kaydından sonuç çıkmadıysa eve gelen kablonuzu yenileyebilirsiniz
  • Fiber geldiyse bekleme zipla . Okul bitsin nolcak. Nakil yaptirirsin yada baskasina devred gitmeden. Milletin arayipta bulamadigi hzmet ayagina gelmis.

• Süperonline yine iç tesisat diyip çıktılar işin içinden tam bir saçmalık bu ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DragonStyLe

Süperonline yine iç tesisat diyip çıktılar işin içinden tam bir saçmalık bu ya...

Bana da aynısı söyleniyor sürekli. Bu Superonline öyle illet ki BTK'dan yazdığım şikayete zahmet gösterip cevap bile vermiyo. Adamlara diyorum ki iç tesisatta sıkıntı yok elektrikçi çağırdım siz gönderin yetkili birini sorun binadaysa parasını verelim. Cevap bile vermiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamGod

quote:

Orijinalden alıntı: DragonStyLe

Süperonline yine iç tesisat diyip çıktılar işin içinden tam bir saçmalık bu ya...

Bana da aynısı söyleniyor sürekli. Bu Superonline öyle illet ki BTK'dan yazdığım şikayete zahmet gösterip cevap bile vermiyo. Adamlara diyorum ki iç tesisatta sıkıntı yok elektrikçi çağırdım siz gönderin yetkili birini sorun binadaysa parasını verelim. Cevap bile vermiyorlar.

Biraz önce yine konuştum elektrikçi geldi baktı iç tesisat sıkıntı yok diyorum hep aynı muhabbet sorun btk'ya iletildi.Arkadaşlarımız tekrar kontrol etsinler.Santrale uzak görünüyorum diyorum cevap şu tamam arıza kaydınızı oluşturuyorum.2 günde bi arıza kaydı oluşturuyorum zaten bıktım artık superonline pişmanlıktır arkadaşlar

• BTK'yı arasam bi çözüm yolu olurmu arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.