Şimdi Ara

kanal geçiş böyle olurmu enigma cihazlarda ?video var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ben bu mutant 51 4k cihazı almak istiyorum fakat kanal geçişlerinin böyle olmasını istiyorum mutaanttada böyle olurmu yoksa cihazın donanımı ilemi alaklı bu durum ? gerçi eski modelide hızlı mutantın donanımı da güçlü ama bu kadar hızlı açmıyor ..

https://www.youtube.com/watch?v=DVsy-n-DWLs

https://www.youtube.com/watch?v=jqAREIk2eTk

• bilgisi olan kimse yokmu bu konuda acaba mutant 51 4k cihazı almak istiyorum
  • güncel ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    aradaki fark
    mutant 1gb ram
    vu 2gb ram + geniş renkli display .
    Mutant hızını bilmiyorum ama bir kaç dağıtım deneyerek aynı hıza yaklaşabilir .
    cccam şifreleri veya uydu değişimi , diseqc vs sırasında vu+ dahi olsa bazan 1-2 hatta 3-4 sn varan gecikmeler yapar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemmail

aradaki fark
    mutant 1gb ram
    vu 2gb ram + geniş renkli display .
    Mutant hızını bilmiyorum ama bir kaç dağıtım deneyerek aynı hıza yaklaşabilir .
    cccam şifreleri veya uydu değişimi , diseqc vs sırasında vu+ dahi olsa bazan 1-2 hatta 3-4 sn varan gecikmeler yapar .

merhaba hocam mutant cihazını önerirmisiniz peki ? dağıtım dediğiniz nedr bu arada ? biraz yabancıyım da
    hızı yakalarsam süper olur benim için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    windows benzeri özellikleri kısıtlanmış ve uydu üzerine yoğunlaşmış işletim sistemleri var Linux Enigma .
    Linux özgür yazılım olduğu için . Bunlara destek veren gurupların derlediği sürümler .
    15 yakın dağıtımlar var imaj olarakta adlandırılıyor . Enigmada . Open ATV ,Openelek OpenPli , OpenVİX vs .

Herkez kendi zevkine ve Receiverine göre istediği imajı kullanıyor . Görsellikleri farklı .

Multiboot ile isterseniz hepsini birden kullanabiliyorsunuz . Konu oldukça derin .
    Ben 4k receivere para vermem daha çok erken 1200 tl mutant için dahi çok .
    bir elin parmakları kadar 4k yayın var . değmez . 4 sene sonra yaygınlaştığında kaliteli probramların alayı Şifreli olur vs .

Mutanta yapılan yorumlar fena değil .Ancak kanal geçiş hızında hızından daha önemli şeyler var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.