Şimdi Ara

İpad hakkında yardıma ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Film izlemek ve akşamları yattığım yerden internette gezinmek amaçlı alıp kullanmak istiyorum 6s kullanıcısıyım notebook da var ama nedense bir merakım var ikinci el hangi ipadi önerirsiniz birde fiyat aralığı olarak kafamda 700 tl belirledim hiç bir bilgi sahibi olmadığımdan yardımda bulunmanızı istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben ipad mini 2 aldım dediğiniz amaç için bende 6s kullanıcısıyım. Laptop çalışma masamda çok yer kapladığından ders videoları ve film izlemek için iyi iş görüyor. Ama bi süre sonra yüzüne bakmama ihtimaliniz var şuan yaşadığım durum böyle

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durum olucağından dolayı almak ve almamak arasında kaldım açıkcası

• İpad dediğiniz işler için tasarlamış bir cihaz. İnternette kasmaz, donmaz ve yıllarca ilk günkü stabilitesini korur.
    Bende new ipad 64 gb 3gli model var. 4 yaşında ve halen ilk günkü gibi. dergi vs okumak, webde gezinmek ve araçta navigasyon cihazı olarak kullanmak bir ayrıcalık.
    İçerisine film atıp seyredebiliyorsunuz, uzun otobüs yolculuklarında hayat kurtarıcı oluyor.

Laptopun yüzüne bakmayada bilirsiniz, bunu bir köşeye kaldırıp unutadabilirsiniz.
  • Valla iyi düsün hocam 2. El alırsan değer kaybetmeden satma şansın var şahsen ben 2. El almıştım Pazartesi günü aldıgım fiyata satıcam aksilik olmazsa

• Tam kafamdaki düşünceyi detaylo açıkladınız hocam tavsiye ettiğiniz cihaz varmı?

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    İnşallah olmaz hocam satarsınız bende 2.el alıcam sıfıra gerek yok dediğiniz gibi değer kaybo olucak ve fazla kullanıcağımı düşünmüyorum

• İnşallah hocam. Fiyatta anlaşırsak benim tableti satayım

• quote:

Orijinalden alıntı: #Jessica`

Tam kafamdaki düşünceyi detaylo açıkladınız hocam tavsiye ettiğiniz cihaz varmı?

İpad pro 12.9"lik model. Zorluda incelemistim, cok begendim. Cussesine gore oldukca hafif ve en guzeli laptop vari kullanilabiliyor olusu. Tabiki bir usb girisi vs yok ama uygun ceviricilerle ornegin fotograf makinesinde fotograf cektiniz, hemen ipade aktarabiliyorsunuz. Videolari da ayni sekilde.
    Ekrani zaten cok iyi. Ses kalitesi hele muazzamdi. 4 yaninda stereo hoparlör var ve kalitesi cok cok iyi. Klavye aparatini da alirsaniz ufak capli mac sahibi olursunuz.
    Pages,numbers ve keynote cok rahat kullaniliyor. İpadde ve iphoneda da kullanilabiliyor elbet ama sahsen hdmi kablo ile monitore baglayarak islerimi goruyorum. Ama ipad proda pages,numbers ve keynote cok rahat kullanabilirsiniz.
    Birkac dergi , gazete actim, okumasi cok daha rahat.
    Kalem destegi ile not almak falan da cok kolay. İpad 3u Toplantilarda da kullanirim, isimde de aktif olarak kullanirim.
    Laptopu cok nadir acarim, ancak iste oyun falan oynayacak olursam o zaman acarim. Bir de uzun sayfa cikti alacaksam acarim. Zira wifi destekli yazicidan ne istiyorsam ciktisini alabiliyorum direk.
    Ha webte kes,kopyala,yapistir yapmak cok zor ipadde. Coguna izin vermiyor. Metin kopyalayabiliyorsunuz ama mesela facede gordugunuz bir resmi, kaydedemiyorsunuz cogu zaman ama bu zaten hep var iosta. Uygulamalarla bunlarin ustesinden gelmek mumkun. Ha bir de jb yaparak bahsettigim basit ozellikleri kullanmak mumkun ama hemen her turlu bankacilik ve web alisverisimi tabletten yapan biri olarak hic jb yapmayi dusunmedim. Acikcasi bu tip spesifik metin hazirlayacaksam laptopu tercih ederim. Bu da cok nadir oluyor. İsim genelde dilekce yazmak gibi basit ofis islerinden olustugu icin pages bana fazlasiyla yetiyor.
    Sonucta benim kullanim tarzim bu sekilde. Surekli disarida oldugum icin mac air bile bana agir gelir dusuncesiyle ipad tercih etmistim ve hic pisman olmadim.
    Hele hele youtube kanallarinin kaliteyi arttirmasi ve internet tvlerin kendini gelistirmesi neticesinde is icin sehir disi seyahatlerdr otelde kalirken ipad , benim vazgecilmezim oluyor.

• Sonucta bu ipad isi ihtiyac meselesi. Benim gibi biri icin ipad cok onemli bir hal alabilirken standart bir yasaminiz varsa size zul gelebilir. Bunun kararini siz vereceksiniz.

• Çok teşekkür ederim bilgileriniz kafamda daha net bir fikir oluşturdu sanırım mini serisi alıcam gibi duruyo

• sürüme dikkat et çöpe gitmesin paran ikinci elde uyumsuz sürümlere güncelleyip stabilitesi bozulan cihazı hemen ikinci elde değerlendiriyorlar konuya hakim olmadan paranı riske atma ben ilk defa aldım bu markayı acemiyim 0 mini aldım sıfır olduğu halde güncelleyince ilk günkinden kötü oldu
  • wehrmacht kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi modeli kullanıyorsunuz ios sürümü kaça yükselttiniz

• Air 1 veya air 2

• quote:

Orijinalden alıntı: Luken Drew

Hocam hangi modeli kullanıyorsunuz ios sürümü kaça yükselttiniz

Ben mini aldım kutusundan ben çıkarttım hemen bir aktivasyon lazımmış çocuklar halleti kulandım sonra güncelleme geliyormuş güncelledim şuan ilk aldığım cihazla elimdeki arasında fark var 1 aylık tecrübeyle konuşuyorum son sürüm olması lazım çünkü artık güncelleme gelmiyor oradan anlıyorum ağır sayfalar slayt gibi geçiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.