Şimdi Ara

Fiat Egea Hatchback için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
5.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yıl sonu kampanyalarından Fiat Egea Hatchback 1.6 Multijet 120 bg Otomatik Lounge Plus (En full paket) 85.000 tl fiyat aldım. Aracın donanımları ve motoru güzel gibi. Diğer markaların benzer özellikleri ile arasında 10.000-15.000 tl fark var. Sizce almaya değer mi?

• Egea nin girdigi teste bmw(200bin tl) girdi 3 yildiz aldi.yeni teste giren mazda 4 yildiz aldi. Millet eski testlere gore yorum yapiyor. Kendi ekonomilerini guclendiren firmalara kursun sıkıyor.
    Şahin tofaş dedikleri halen yollarda.demekki ozamanda bile iyi arac yapmislar.nerde surekli gordugunuz arabalar.tofas sersi yollarda hemde cogunlukla.

Genede siz bilirsiniz.
    Yureksiz pkkli almanlar cok guveniyorsa araclarina 5 yil garanti versinler.
    Dsg sorunu ve emisyondan calan zihniyet heryerden calar.
  • bende beğeniyordum ama yollarda egea kazası görünce soğudum,yıl olmuş 2016 şahinden beter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

bende beğeniyordum ama yollarda egea kazası görünce soğudum,yıl olmuş 2016 şahinden beter.

Hocam hatchbacklerin sedanlardan 150 kg daha ağır olduğu ve güvenlikle ilgili ciddi iyileştirmeye gittileri belirtiliyor.
  • Deep Hypnosis kullanıcısına yanıt
    85 bine dizel otomatik astra alınır hatta az daha ekleyerek dynamik dizel otomatik alınabilir yeni kasa astra
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

85 bine dizel otomatik astra alınır hatta az daha ekleyerek dynamik dizel otomatik alınabilir yeni kasa astra

Düşünmedim değil ama aynı donanım ve özelliklere sahip Astranın Excellence modelinin liste fiyatı 108.437 tl
  • Ohaaa fiat'a 85.000 tl para veriyor adam
    valla bilmiyorum o paraya ithal araçlara bakardım,olmadı ikinci el.sandero bile daha sağlam.zaten çok yakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Hypnosis

quote:

Düşünmedim değil ama aynı donanım ve özelliklere sahip Astranın Excellence modelinin liste fiyatı 108.437 tl

Donanımın sizi aldatmasına izin vermeyin. Egea belki kötü bir araç olmayabilir ama 80 barajını aşacak bir otomobil değil. Daha doğrusu gırtlak dolu donanımla alınacak bir araç değil. Onun yerine daha boş dizel otomatik Astra - Megane tercih ederdim şahsen.
  • vah vah fiyatlara bak 85'e egea hb ülke bitik durumda
  • quote:

valla bilmiyorum o paraya ithal araçlara bakardım,olmadı ikinci el.sandero bile daha sağlam.zaten çok yakıyor.

Sandero daha mı sağlam ? Yanlış anlamayın ama saçmalamışsınız. Ayrıca 1.6 Multijet nasıl çok yakıyor anlamadım ?
  • euroncap testlerinden 5 yıldız alamayan araca para vermeyin.
  • Egea nin girdigi teste bmw(200bin tl) girdi 3 yildiz aldi.yeni teste giren mazda 4 yildiz aldi. Millet eski testlere gore yorum yapiyor. Kendi ekonomilerini guclendiren firmalara kursun sıkıyor.
    Şahin tofaş dedikleri halen yollarda.demekki ozamanda bile iyi arac yapmislar.nerde surekli gordugunuz arabalar.tofas sersi yollarda hemde cogunlukla.

Genede siz bilirsiniz.
    Yureksiz pkkli almanlar cok guveniyorsa araclarina 5 yil garanti versinler.
    Dsg sorunu ve emisyondan calan zihniyet heryerden calar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 2 Aralık 2016; 11:48:1 >
    Multijet ve crdi rakiplerine nazaran biraz daha fazla yakar
    üstat siz dh yorumlarına pek aldırmayın. siz diyorsunuz aynı özellikteki araçlar 108.400 adam gelmiş fiata 85 bin verilir mi diyor siz en güzeli gidin bir bayiye test sürüşünüzü yapın. içinize sinerse, aracı beğenirseniz alın. bu arada egea da multijet 2 var. 1.6 sı baya ekonomik bir motor.
  • Her şeyi geçtim. Ncap testlerini, kaliteyi, ezberbozması vs.. Fiat markasına 85 bin TL bağlamak ne denli doğru düşündürür hocam. Yazık etmeyin paranıza. Otomatik ve donanım istiyorsanız gidin Leon, Astra, Golf vb.. bakın. O fiyatlara bunlardan alabilirsiniz. Özellikle içlerinde Leon o paraya en dolusunu alırsın.
  • Golf 1.6 TDI BMT 110 PS DSG Highline 107.900
    Auris Dizel 1.4 D-4D Premium 97,600
    Civic Hatchback Sport 120 PS & 1.6L Düz Vites Dizel 86.588 (Otomatiği yok)
    Opel Astra Excellence 108.437
    LEON ST 1.6 TDI 110 HP DSG S&S Style 88.500
    Megan hatchback Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 101.600
    Kia Icon 1.5 dCi EDC 110 bg 102.500
    Fiat Egea Harchback DCT 1.6 Mjet 120 bg Longe Plus 85.000
    Hundai İ30 için fiyat güncellendiği için alamadım

• Fiyat gayet uygun. Burada yerli yersiz yorum yapanlara bakmayın siz.İki satır okumaktan ve bilgi okuryazarlığından bihaber arkadaşlar bunlar . Bu kafa yapısı yüzünden bu ülkede kızlarımız , kadınlar, işçiler ve emekçiler pisi pisine ölüyor.
    Onların otomobil bilgileri kahve muhabbetinden ileri gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukubat

Fiyat gayet uygun. Burada yerli yersiz yorum yapanlara bakmayın siz.İki satır okumaktan ve bilgi okuryazarlığından bihaber arkadaşlar bunlar . Bu kafa yapısı yüzünden bu ülkede kızlarımız , kadınlar, işçiler ve emekçiler pisi pisine ölüyor.
    Onların otomobil bilgileri kahve muhabbetinden ileri gitmez.

Dün benzinli ve manuel viteslisini test etmiştim ve beğenmiştim aracı. Aracımı uygun şekilde değerlendirebilirsem sanırım alacağım aracı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deep Hypnosis

quote:

Dynamıc astra, lounge egeadan daha dolu.
  • quote:

Neye göre daha sağlam ? 2013 yılında girdiği teste göre mi ? Bırakın Allah aşkına saçmalamayı videoda bile belli arabanın A sütunu yamulmuş. Euroncap a her sene güncelleme geliyor şartlar zorlaşıyor 80 defa söylendi şu boş yorumları bırakın artık.

Egea ve 85 bin tl konusuna gelirsek. Bence sırf dizel o otomatik diye o paraları vermeyin yazıktır günahtır. Benzinli manuel araba alın daha kaliteli daha donanımlı arabalara binin.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.