Şimdi Ara

Beelink GT1 | 4K TV BOX (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
15
Favori
33.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

neden derseniz bu tip cihazlar bana göre değilmiş ben klasik üzereinde play pause olan medai playerlar gibi bekledim ama bana uymadı yanında mini kablosuz klavyede veriyorum

pm den iletişime gecebilirsiniz
  • arkadaşlar merhaba
    benim sorunum alttaki resimdeki gibi siyah araç çubuğunu (adını bilmiyorum) bi 8türlü açamadım nasıl aça bilirim
    1.resim benim. 2.resmi youtubeden aldım
    Beelink GT1 | 4K TV BOX
    Beelink GT1 | 4K TV BOX

bide clash of clans oynarken zoom out nasıl yapa bilirim.
    ekran yazı larını büyütmem mümkkkün mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo-e -- 4 Ekim 2017; 16:3:52 >

• Dün görünüm ayarları kurcalar alttaki video daki gibi signal gitti kutu açık ışık yanıyor ancak ne mouse nede kumanda işe yaramıyor fişi çekerek kapadım sorun ne olabilir sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

ben güncellemeyi yaptım hiç bir sorun yoktu..

şimdi cihaza ayarlar dan yanlış bir yere bastım şu an cihaz açılmıyor ne yapabilirim bilen var mı acaba?

hocam merhaba aynı sorun bende oldu başka tvye takmamak sorunu çözdü mü? yok ayrıca bir şey yapmak gerekir mi?

burda sordugunuz soru

Beelink GT1 | 4K TV BOX

• Bu cihazı youtube,netflix ve digitürkplay yasal abonelikle izlemek için bir kardeşime almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar memnun mu? Özellikle digitürkplay sorunsuz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucuk1981

Bu cihazı youtube,netflix ve digitürkplay yasal abonelikle izlemek için bir kardeşime almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar memnun mu? Özellikle digitürkplay sorunsuz mu?

D smart hariç bu yazdıklarının hepsi için kullanabiliyorsun.D smart google altyapısı kullanmıyor,onun için dsmart kullanamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halillby

quote:

Orijinalden alıntı: draconist

Ben bu cihazı yeni aldım kodi hariç hiç bir video oynatıcıdan ses çıkmıyor, mx player'a codec de yükledim değişen bir şey olmadı ses yok, bir de 10-15 dk geçtikten sonra ekrandaki görüntü yemyeşil oluyor, hdmi kablosunu söküp takıyorum düzeliyor, aradan 15 dk geçiyor tekrar yeşile dönüyor, bu işlemi farklı 3 hdmi kablosu ile denedim hepsinde aynı sonuç var, yani kablodan kaynaklı bir durum değil, TV'deki hdmi yuvalarını da hep farklı denememe rağmen ve eski media playerımda sorun olmamasına rağmen, bu cihazda en geç 15 dk da görüntü yeşilleniyor, ürünü iade açtım, kimseye tavsiye etmiyorum, cihazda pasif havalandırma kanalı da yok, tahminim aşırı ısınıyor.

Lcd tv'in Philips veya eski model sony ise ondan yeşil ekran yapar.

bizdeki tv 2005 model 106 ekran philips lcd tv
    bu ürünü alsam aynı sorunu yaşar mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_semih

quote:

Orijinalden alıntı: Halillby

quote:

Orijinalden alıntı: draconist

Ben bu cihazı yeni aldım kodi hariç hiç bir video oynatıcıdan ses çıkmıyor, mx player'a codec de yükledim değişen bir şey olmadı ses yok, bir de 10-15 dk geçtikten sonra ekrandaki görüntü yemyeşil oluyor, hdmi kablosunu söküp takıyorum düzeliyor, aradan 15 dk geçiyor tekrar yeşile dönüyor, bu işlemi farklı 3 hdmi kablosu ile denedim hepsinde aynı sonuç var, yani kablodan kaynaklı bir durum değil, TV'deki hdmi yuvalarını da hep farklı denememe rağmen ve eski media playerımda sorun olmamasına rağmen, bu cihazda en geç 15 dk da görüntü yeşilleniyor, ürünü iade açtım, kimseye tavsiye etmiyorum, cihazda pasif havalandırma kanalı da yok, tahminim aşırı ısınıyor.

Lcd tv'in Philips veya eski model sony ise ondan yeşil ekran yapar.

bizdeki tv 2005 model 106 ekran philips lcd tv
    bu ürünü alsam aynı sorunu yaşar mıyım?

Beelink menü'sünü hatırlamıyorum elimde beelink cihaz yok. eğer dishplay seçeneklerinde RGB diye bir opsiyon varsa onu açarak veya kapatarak yeşil veya pembe ekran sorunu çözülüyor.

• Sistem ustunden guncelleme ne zaman olacak arkadaslar. Bilgisi olan var mi?

Birde telefonumdaki sesi bluetooth yolu ile anlik olarak nasil paylasirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatsa52 -- 16 Ekim 2017; 4:2:16 >
  • https://youtu.be/7WGB3DWpW7g

beelink gt1 ultimate alacaklarin dikkatine.
  • Oasceuis kullanıcısına yanıt
    Ben almak üzereyim ama klavye mouse ile kullanacağım . Hepsinde mı aynı sorun var bu cihazların?
  • axilic kullanıcısına yanıt
    Videodaki cihazda kumanda sorunundan daha fazla problem var. Sahibi refund istemiş ama bence alfawise rom ile denenmeli. Görünüşe göre yazılımla ilgili sorun. Diğer taraftan o kumandayla bu cihazları gerçek anlamda kullanabilen var mı? Forumlarda ultimate olan cihazların problemli olduğu söyleniyor. Benim cihazım 2/16 ultimate olmayan ilk 912 lerden ve başından beri varolan kronik sorunları alfawise rom yükleyince kayboldu. Denemeli bence cihazı sorunlu olanlar.
  • hodoras H kullanıcısına yanıt
    hocam bunun icin bir yonerge var mi. hic alakam olmayan konular. ayrica refund istedim diyor ki bana gearbest support heaabiniza 10$ tanimlayalim...söver misin naparsin
  • hodoras H kullanıcısına yanıt
    wifi klavye mause ile kullaniyorum ben. geri alirlarsa alfawise in urununu isticektim. sizce bunlar ayni donanim software mi farkli ?
  • Arkadaşlar,

BlueRAY_3D.iso oynatıyor mu ?
    Bir de en uygun fiyatlı site neresi ?
    yardımınızı rica ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oasceuis

wifi klavye mause ile kullaniyorum ben. geri alirlarsa alfawise in urununu isticektim. sizce bunlar ayni donanim software mi farkli ?
    Eğer cihazı geri göndermek gerekmiyorsa 10 dolar refund u kabul edin. Etmeden önce alfawise yazılımı denenebilir. Ama gerçek şu ki beelink te bir sorun var ve bu sorun görünüyor ki cihazların pek çoğunda var. En azından 912 serisi böyle. Benim cihazımda sorunlu ama bir şekilde idare ediyorum. ( Cihazımda bir süre sonra wifi çalışmaz, harici harddisk ile bağlantı kurma problemleri yaşar, otomatik güncelleme çalışmaz) Kablosuz klavye ve mouse kullanmanız elbette kumanda kaynaklı sorunu ortadan kaldırır. Zaten o kumanda çalışsa bile ne gereksiz bir şeydir anlatmak mümkün değil. Ben sadece optik mouse kullanıyorum.
    Yazılım yüklemek öyle zor bir iş değil. Gerekli kablolarınız varsa ve doğru yazılımı indirdi iseniz 4 dakika süren bir işlem. Ben usb denilen yöntemi tercih ediyorum(https://www.youtube.com/watch?v=m8chkgcfcwQ ) , kafa karıştırıcı gibi görünse de oldukça basittir. Zaten bu başlık altında yakın zamanda bir arkadaş anlatmış. Önemli olan cihazın seri numarasına uygun yazılımı indirmek ve iki ucu erkek geniş uçlu usb kablosuna sahip olmak. Elbette bir laptop yada pc gerekmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hodoras -- 21 Ekim 2017; 6:51:35 >

• Şu an beelink alsam hangi romu yüklemem gerekir ?
    Bir de hangi air mouse7klavyeyi önerirsiniz gearbestten ?
  • Ben microfonu da olduğu için bunu tercih ettim ama henüz gelmedi.

http://s.aliexpress.com/6ve2eiQn

Beelink Ultimate gt1 i de gearbest ten sigorta dahil 62 dolara aldım

(forumda indirim kodu var). Henüz kargoya verilmedi. Umarım bahsedilen sorunları yaşamayız.
  • Üzerinde gelen yazılım işinizi görecektir , tabi cihaz sorunsuz gelirse. Bir rom yüklemeniz gerekmez yani. Tavsiyem hiçbir air mouse klavye almayın , logitech ya da microsoft optic wireless mouse temin edin 40-50 tl bandında olanlar fena sayılmaz.
  • Gearbest üzerinden siparişi verdim hiç bir not yazmadım gümrükle ilgili inşaallah bı problem olmaz.

Birde ben cihazı film dizi ve IPTV için kullanacağım. Kesinlikle yuklemem gereken uygulamalar nelerdir
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.