Şimdi Ara

Beelink GT1 | 4K TV BOX (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
15
Favori
33.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnGets

quote:

Orijinalden alıntı: memo-e

Merhaba ben fiziksel engeliyim. odamda led tv var ve android tvbox almak istiyorum ben genelde oyun oynarım
    fifa,pes falan bu tv box işimi görürmü sizce

Neticede yükleyeceğiniz oyunlar Fifa ve Pes in mobil oyunları olacak ve bunları rahat şekilde oynayabileceğinizi düşünüyorum. Fifa ve daha bir çok oyunun Beelink GT1 de oynanışını gösteren şu incelemeye bakınız.

evet hocam bende bu videoyu izleyince Beelink gt1 ultimate almaya kar verdim ama gümrüğe takılır mı? diye endişeliyim acaba gümrüge takılsa ne kadar öderim.
    bilen varmı acaba 71$ ürünnnn

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnGets

quote:

Merhaba ben fiziksel engeliyim. odamda led tv var ve android tvbox almak istiyorum ben genelde oyun oynarım
    fifa,pes falan bu tv box işimi görürmü sizce

Neticede yükleyeceğiniz oyunlar Fifa ve Pes in mobil oyunları olacak ve bunları rahat şekilde oynayabileceğinizi düşünüyorum. Fifa ve daha bir çok oyunun Beelink GT1 de oynanışını gösteren şu incelemeye bakınız.

evet hocam bende bu videoyu izleyince Beelink gt1 ultimate almaya kar verdim ama gümrüğe takılır mı? diye endişeliyim acaba gümrüge takılsa ne kadar öderim.
    bilen varmı acaba 71$ ürünnnn

71 * dolar/tl kuru * 20 / 100 ödeyeceksiniz. Günümüz kuruyla 51 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: Negro19

Merhaba,

Bu beelink gt1 kodi üzerinden passtrought çalışıyor mu kullanan deneyen var mıdır?İnternette çelişkili bilgiler var.
    O olmazsa 4k 50/60p videolarda dts ve dolby sesleri sorunsuz(takılma gecikme olmadan) çözebiliyor mu?

Soruma cevap gelmeyince ben de cihazı satın alıp deneyim dedim.Normal kodi versiyonu DTS passtrought çalışmıyor SPMC versiyonu ile sorun yok.4K oynatamada bir problemle karşılaşmadım.Android kodi bana uymadı o yüzden almak isteyen arkadaş olursa satıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatsa52

Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.Gayet memnunum. şöyle bir sıkıntı var yalnız, diğer cihazların(tv, ses, ses sistemi) kumandalarından etkileniyor ve genelde ana ekrana geri dönüyor.

Cihaz ayarlarından HDMI - CEC yi bul onu tamamen kapat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

quote:

Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.Gayet memnunum. şöyle bir sıkıntı var yalnız, diğer cihazların(tv, ses, ses sistemi) kumandalarından etkileniyor ve genelde ana ekrana geri dönüyor.

Tesekkurler

Bazi uygulamalarda ekrani yatay konumdan dik konuma ceviriyor ve bunun icin tekrar ac kapa yapmak zorunda kaliyorum. Bu konuda bir fikriniz var mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tonythetonguc

quote:

Tesekkurler

Bazi uygulamalarda ekrani yatay konumdan dik konuma ceviriyor ve bunun icin tekrar ac kapa yapmak zorunda kaliyorum. Bu konuda bir fikriniz var mi?

Tam hatırlamıyorum onu görüntü ayarlarında yataya zorla gibi birşey olması lazım. Ekran konumu Her zaman yatay şeklinde. Ayarkarda ekranla ilgili olanlara bak bulursun. O açık olsun. Normalde açık olması lazım sen kapatmaıysan.

• Arkadaşlar ben bu cihazı almak istiyorum. Aliexpress ten felan gümrüğe takılmadan en uygun fiyatla nerden alabilirim acaba? Gümrüğe takılmaması için nasıl almalıyım.
  • Guncelleme kesildi cihaza galiba oyle mi arkadaslar ?
  • bu cihaz çöp cihazların en ünlüsü, bulaşıp kandırılmayın.
    s912 işlemcilerden uzak durun, doğru dürüst bir sürücüleri yok, tamamen problemliler.

Benzer paralara Mi box 4k alın.
  • Beelink GT1 Ultimate Android TV Box incelemesi TÜRKÇE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memo-e -- 20 Haziran 2017; 20:26:31 >
  • memo-e kullanıcısına yanıt
  • Beelink GT1 in Orjinal launcherini nereden bulabilirim.

Teşekkürler
  • mehmettr M kullanıcısına yanıt
    Bulabileceğinizi sanmam. Sildiyseniz en kolay yolu fabrika ayarlarına dönmek olmalı.
  • Ben bu cihazı yeni aldım kodi hariç hiç bir video oynatıcıdan ses çıkmıyor, mx player'a codec de yükledim değişen bir şey olmadı ses yok, bir de 10-15 dk geçtikten sonra ekrandaki görüntü yemyeşil oluyor, hdmi kablosunu söküp takıyorum düzeliyor, aradan 15 dk geçiyor tekrar yeşile dönüyor, bu işlemi farklı 3 hdmi kablosu ile denedim hepsinde aynı sonuç var, yani kablodan kaynaklı bir durum değil, TV'deki hdmi yuvalarını da hep farklı denememe rağmen ve eski media playerımda sorun olmamasına rağmen, bu cihazda en geç 15 dk da görüntü yeşilleniyor, ürünü iade açtım, kimseye tavsiye etmiyorum, cihazda pasif havalandırma kanalı da yok, tahminim aşırı ısınıyor.
  • Beelink GT1 | 4K TV BOX almak istiyorum.Uygun fiyata satmak isteyen arkadaşlar pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: draconist

Ben bu cihazı yeni aldım kodi hariç hiç bir video oynatıcıdan ses çıkmıyor, mx player'a codec de yükledim değişen bir şey olmadı ses yok, bir de 10-15 dk geçtikten sonra ekrandaki görüntü yemyeşil oluyor, hdmi kablosunu söküp takıyorum düzeliyor, aradan 15 dk geçiyor tekrar yeşile dönüyor, bu işlemi farklı 3 hdmi kablosu ile denedim hepsinde aynı sonuç var, yani kablodan kaynaklı bir durum değil, TV'deki hdmi yuvalarını da hep farklı denememe rağmen ve eski media playerımda sorun olmamasına rağmen, bu cihazda en geç 15 dk da görüntü yeşilleniyor, ürünü iade açtım, kimseye tavsiye etmiyorum, cihazda pasif havalandırma kanalı da yok, tahminim aşırı ısınıyor.

Lcd tv'in Philips veya eski model sony ise ondan yeşil ekran yapar.

• Arkadaşlar merhaba;

s905x ile s912 işlemci arasında performans açısından çok fark var mı? Fiyat olarak aralarında 25 usd oluyor genel olarak. S912 almaya değer mi?

Teşekkürler,
  • Bu cihazı almak istiyorum.Yurtdışından alan arkadaşlar kaça aldı?Wifi performansı nasıldır?Kullanan arkadaşlar görüntü kalitesi,kumanda vs memnun mu tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbom38

Bu cihazı almak istiyorum.Yurtdışından alan arkadaşlar kaça aldı?Wifi performansı nasıldır?Kullanan arkadaşlar görüntü kalitesi,kumanda vs memnun mu tavsiye edermisiniz?

Ben Aliexpressten şubatta 16 gblık modelini 224 tlye aldım.Şu an Aliexpresste 32 gblık ultimate modeli 160 tlye satan satici var.Ondan almayı dusunuyorum.
  • plusmania P kullanıcısına yanıt
    160 TL'ye satan satıcının linkini paylaşır mısınız? Teşekkürler,
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.