Şimdi Ara

Beelink GT1 | 4K TV BOX (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
394
Cevap
15
Favori
33.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bende bu urunden sipariş etmeyi düşünüyorum insallah sorun yasamam.
  • Arkadaslar bende bu kutuyu ilk aldigimda beğenmiştim fakat kumandasi cok değişik geldi bana o yüzden satmak zorunda kaldim .
    Simdi H96 Pro 3gb modelini aldim ve cok memnunum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratx38

Arkadaslar bende bu kutuyu ilk aldigimda beğenmiştim fakat kumandasi cok değişik geldi bana o yüzden satmak zorunda kaldim .
    Simdi H96 Pro 3gb modelini aldim ve cok memnunum .

hocam inceleme bekleriz.nerden aldınız.
  • Aliexpressten başka yerden almam zaten ama ben simdi yurtdisinda olduğumdan Hollandadayim suan.
    dün kutu geldi 65euroya aldigimi 105 e sattim. Simdi 2 tane daha aldim oda 2 yada 3 hafta sonra gelir.
  • AnGets A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sağolun deneyecegim bunları
  • Airmouse Araştırmalarımı tamamladım.. 2 ayrı kategoride tavsiyede bulunacağım sizlere.. 1.Kategori Klavyeli Airmouse lar. 2. Kategori ise Sadece Airmouse özellikli Kumandalar

1.Kategori - Best Airmouse with Keyboard
    Listenin başında 2 ürün var bu kategoride. Tercih sizlere kalmış ama ekstradan IR Learning özelliği ile benim tercihim Mele F10 Deluxe den yana olacak. Bu ürünü alacağım bende.

1a)Mele F10 Deluxe
    Araştırdığım airmouselar içinde en gösterişli ve kaliteli malzemeye sahip olan kumanda buydu. Parlak plastikten üretilen malzeme, yumuşak dokulu tuşları ile güzel bir his uyandırıyormuş. Total özelliklerin tümüne bakıldığında bütün özellikleri iyi çalışıyormuş. Bahsettiğim diğer mouselardan Ekstradan öne çıktığı bir noktada Öğrenme Fonksiyonunun olması. ( TV Kumandası falan tanıtılabiliyor ) Klavye düzenide oyun oynamaya müsaitmiş.

1b)Minix A2 Lite
    İncelemenin bir diğer favori airmouse u. Yine bu üründe de çok kaliteli malzemeler kulanılmış. Mal plastikten üretilmiş ve iyi his veren yumuşak tuşlar kullanılmış. Keza buda herşeyde iyi performans sağlıyormuş. Ama Maalesef Minix marka bir TVbox ınız yoksa bütün özelliklerini kullanamıyormuşuz.

2)MX3 Multifunction Airmouse ( Vigica veya Aerb)
    Bu kumanda Mele F10 u alamayanların bir alternatifi olabilir. Mele F10 gibi Gyroscope u ve Öğrenme Yeteneği var.
    Eksi tarafı klasik eski kumandaların görünümünde ve klavye tuşları ufakmış.

3)Rii i8+
    Fare ve Klavye ikilisi aynı yüzde isteyenler için iyi bir çözüm. Bu tasarım anlayışı dolayısıyla ebatları büyüyen ama Web Sitelerinde gezinti için öne çıkan bir modelmiş. Zira en hızlı bu model ile nette gezilebiliyormuş.

2.Kategori - Best Airmouse Remote Control
    1)Probox2 Remote+
    Yatay çevrildiğinde oyunda oynamaya yarayan en iyi D-Padli airmouse olarak gösteriliyor. Çekim mesafesi çok iyiymiş ve sesle komut alabiliyormuş.

2)Minix Neo M1
    Çok ince, küçük ve hafif yapılıymış. Eksi tarafı bataryası kısa ömürlüymüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnGets -- 10 Aralık 2016; 16:57:5 >

• Beelink gt1 de mxplayer 1.8.10 ile sıkıntı yaşayan oldu mu? Bende problem çıkarmaya, filmler geç başlayınca gene 1.7 versiyona dönüş yaptım. Birde ota update e basınca wi-fi ile ilgili bir error veriyor. Yazılımdan memnunum aslında ama şeytan durttu işte.
  • Ben de bir aydır kullanıyorum bu ürünü. Ürün gerçekten iyi. Benim gördüğüm en büyük sıkıntı wifi çekim gücünün zayıf olması. Modeme yakın olduğunuzda hiçbir sıkıntı yok ama 7-8 metreden sonra sinyal gücü düşüyor hemen. Yabancı forumlarda da aynı sorundan bahsedilmiş. Bunun dışında gayet stabil bir cihaz. Kumanda konusundaysa diğer anroid boxların da kumandaları aynı pek bir performans beklememek gerek bu cihazların kendi kumandalarından.ben everestin kb-05 modelini kullanıyorum air mouse+klavye çok memnunum. Bu android boxlarda digiturk play sıkıntısını çözebilen oldu mu? Maç izlerken yayın 15 20 saniye öncesine geçiyor ve aynı şeyi tekrar izliyorsunuz. Bu 5 dakikada bir tekrar ediyor. Aynı sorunu yaşayan ve bu sorunu çözebilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klimanka -- 11 Aralık 2016; 19:57:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alizr125

Arkadaslar merhaba ben de de gt 1 var ve videolari çok siyah açıyor izlenemeyecek kadar siyah nedendir acaba

Bendede aynı sorun var netfix filim seyrediyorum karanlık sahneler gözükmeyecek kadar siyah bulamadım bir ayarını. Wifide kopmalar vardı onu fabrika ayrlarına döndürdüğümde çözdüm ama bunu çözemedim.
  • Kullandığınız mediaplayer mxplayer mi? Eğer öyle ise mxplayer yazılım code cozucusu ile filmi izlemeyi deneyin. Donanım ve donanım+ da böyle bir problem var ve muhtemelen Beelink ile ilgisi yok. Mxplayerdan kaynaklanıyor. Elbette hevc kullanılan filmleri de yazılım modunda seyretmek de zor.
  • cartok kullanıcısına yanıt
    Cepten Tv ye nasıl aktarıyorsunuz görüntü. Tv nin miracast özelliği ile mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hodoras

Cepten Tv ye nasıl aktarıyorsunuz görüntü. Tv nin miracast özelliği ile mi?

Evet hocam
  • hodoras H kullanıcısına yanıt
    Hocam bende mx player yok ki ya da ben bilmiyorum aldığım pişman oldum ne tarayicidan biseyler izleyebiliyorum ne de programlardan
  • quote:

Arkadaslar merhaba ben de de gt 1 var ve videolari çok siyah açıyor izlenemeyecek kadar siyah nedendir acaba

Sevgili arkadaşım,

Daha önce şu aşağıda söylediklerimi denediniz mi acaba?

1-TV nin baska bir hdmi girişinden baglanmayı dene..
    2-Hdmi kablonu değiştirip, öyle görüntü almayı dene..
    3-Cihazı başka bir tvde dene..
    4-En son çare olarakta cihazın hangi ayarında sorun oldugunu bulamadıysan, istersen cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar kullanmayı deneyiniz..

Ekstradan Güncellemeleri yüklediniz mi?
  • Cihazı başka tv de denemek hariç digerlrini yaptım olmadı Bi de ben filmleri Netten izliyorum mx player falan kayıtlı filmler için sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-85024A81E -- 16 Aralık 2016; 20:39:16 >
  • quote:

Cihazı başka tv de denemek hariç digerlrini yaptım olmadı Bi de ben filmleri Netten izliyorum mx player falan kayıtlı filmler için sanırım

Zaman bulduğumda Netflix i yükleyip, senin için deneyeceğim.. Yalnız hesabım yok, kullanmak için illa hesap istiyor mu?
  • Yanlış anlattım galiba size arkadaş derken bu foruma yazan tanımadığım birisi (arkadaş demekle yanlış anlaşılmaya neden oldum o da benimle aynı dertten muzdarip sanırım ama o netflixten izlerken karanlık oluyormis ) ben genelde filmakinesi.org dan izliyorum oradan izlediğim ve başka sitelerden de izlediğim videolar hep karanlık yani karanlık sahneler aşırı karanlık ve izlenmiyor. netflixte sorun yaşayan emrahim54 adlı kullanıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-85024A81E -- 17 Aralık 2016; 16:32:34 >
  • AnGets A kullanıcısına yanıt
    http://filmakinesi.org/kostebek-2006-izle.html film linki dakıka mesela 02:02 04:45
  • quote:

http://filmakinesi.org/kostebek-2006-izle.html film linki dakıka mesela 02:02 04:45

Tamamdır bu filme akşam eve geçince bakacağım..
  • hodoras H kullanıcısına yanıt
    Aynı filme bilgisayardan bakıyorum adamın yüzü gözüküyor tamirhanede ve markette ama tv boxta gözükmüyor. Ya çok pişmanım aldigima inşallah tv dendir ama tvye bilgisayarı baglayinca aynı sahne o kadar karanlık değil aydınlık. Şimdi beelink sitesinde forum var oraya baktım aynı dertten tek ben muzdarip değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-85024A81E -- 18 Aralık 2016; 11:53:23 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.