Şimdi Ara

Gizemli Şampiyon Kristali (kar-zarar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim bir sorum var. Belki daha önce konuşulmuştur bilmiyorum ama sormak istedim. Şimdi ben açmadığım tüm 1350 ve 3150 IP şampiyonları açsam (benim için 30k ediyor). Ardından sürekli Gizemli Şampiyon Kristalı alsam. 3 kristalde bir bende olmayan kalıcı şampiyon elde etme imkanım var okuduğum kadarıyla. Yani 3 x 1700 = 5100 IP vererek 4800 veya 6300'lük şampiyon elde edeceğim. Ya 300 IP zarar ya 1200 IP kar. Bunlardan çıkan özler de yine kar.

Sizce mantıklı mı bu durum ya da yanlış bildiğim bir şey var mı? Yani 30K'ya 5 tane 6300'lük açmaktansa bunu yapıp eksik şampiyonlarımı daha hızlı tamamlayabilir miyim?

• Sahip oldukların da çıkabiliyor. Bana kaç kere Ayşe çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O taktiği ben camille cıkınca yapacagım,hertürlü worth 5100 nere 6300,7800 nere

• Ben surekli oyle yapiyorum.3150lik sampiyon kalmadigi icin bazen kutudan dusen sampiyoblar oldu mu aliyorum 1700ip verip 4800 6300 falan cikiyor kalici olarak.bugune kadar bende olan hic cikmadi.10 a yakin hero geldi sayesinde.

• kingocd kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan son 3 şampiyonu o şekilde aldı benim arkadaş. Hepsine sahipti. Onda olan çıkmadı hiç. Ben de senin gibi biliyordum hatta. Simdi Sen kanıt da sundun kafam karıştı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende de karakterlerin hepsi açık olduğundan yeni çıkanları bu yöntemle alıyorum. Aynı olanlar çıkmadı son 2 sampiyonda. Yalnız hepsi açıldıktan sonra acaba ne çıkar diyip denemeyin, o zaman hıyar çıkıyor

• Aynen sitede de sizde olan bir şampiyon kristali gelebilir ama 3 kristal ile yeniden işle dediğinizde sizde olmayan şampiyon gelir yazıyor. O zaman böyle gideyim ben diğer arkadaşlar da bu yöntemden faydalansın.
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Bende bütün şampiyonlar açık yeni hero cıktıgı zaman 3 şampiyon birleştirip bedvaya açıyorum yoksa 1700 den alıp açıyorum sende olan sanpıyonlarda cıkabılıyor dusuncen mantıklı degil kısacası işin şansa kalıyor

• Cloudz0m kullanıcısına yanıt
    rollemiştir o.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kingocd kullanıcısına yanıt
    Hah evet doğru tamam. Siz de roll olayından bahsediyorsunuz sandım bir an.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunusilker kullanıcısına yanıt
    Sanırım yanlış anladın hocam. 1700 IP'ye aldığım Gizemli Şampiyon Kristalinden bende olan/olmayan, 450'den 6300'e her IP'den şampiyon kristali çıkabiliyor. Ne çıkarsa çıksın ben 3 kristali (yani 1700x3=5100 IP değerinde) birleştirdiğimde bende olmayan bir şampiyon garanti çıkıyor. Bende olmayan da 4800 ve 6300'lük olduğu için 5100 IP'nin karşılığını 4800 veya 6300 olarak alıyorum (gelen mavi öz ekstralarını saymazsak).

Eğer 3 şampiyon kristalini birleştirip yeniden işle dediğimizde bizde olan bir şampiyon verme ihtimali varsa haklısınız mantıksız olur. Fakat resmi sitede kesinlikle yeniden işle ile bizde olmayan bir şampiyon geldiğini okudum.
  • Fortescue kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamışım olayı aynen 👍

• Bende 1er tane 3150lik 4800lük eksik 4-5de eksik. 3 kristal alıp karıştırdım 3150lik çıktı sonrakinde 4800 çıktı :D

Yani rito elinde olduğunca düşükleri veriyor öncelik olarak

• 6300 ve 4800lüklerin bi kısmı hariç Tüm herolar var o yüzden her zaman kardayim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • söylediğin cok mantıklı dusunulebilir kesinlikle
  • yalnız şöyle birsry var ben bu şekilde yaptıgımda sampiyonların cıkış tarihine göre bana verdi 3 kere yaptım sırsayla kinred illaoi ve taliyahı verdi hani belki bana bu sekilde denk gelmiştir bilmiyorum

• reikideiki kullanıcısına yanıt
    Eğer öyleyse daha karlı çünkü full 6300 verir
  • Bana art arda viktor, zyra çikti. Mutluyum
  • Olan şampiyonlarda çıkabiliyor. 3 kutu açtım amumu ww ezreal çıktı birleştirdim mordekaiser çıktı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.