Şimdi Ara

qashqai 20 bin bakımı 1381 tl maşallah maşallah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
3
Favori
7.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şok oldum haram zıkkım olsun diyerek parayı vermişler.Bu nasıl para sizin 20 bin bakımı ne kadar tuttu valla inanılmaz yüksek bizimki.NissanAllah canınızı alsın bu ne kadar para.Keşke ben götürseydim abim götürmüş.Satsan satamazsın binsen binemezsin safi zarar bir araç.Ailecek acayip pişmanız bu arabayı aldığımıza.Balata değişti diye 250 balata 60değişim ücreti.Akşam akşam ateş düştü içime.Otomobilciler sıkıntıdaymış yansınlar Allah onların canını alsın bu nasıl kârdır bu nasıl iştir.Bizde esnafın %500-%600 kâr mı olur imansızlar.Araba satmasalar ne olur zaten servis yeter onlara.

qashqai 20 bin bakımı 1381 tl maşallah maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celal_55 -- 30 Kasım 2016; 23:28:50 >

• 2011 de 28000 e aldığım sıfır doblo PANELVAN a servıs ilk bakım için 600 tl istemişti direk çıkmıştım yaptırmadan.sanayıde 120 lıraya halletmıştım
    Audi bile ilk bakım 520 lıra verdım 2 sene önce
    Şu an caddy var 2015 bakımı 510 lıra tuttu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alın internetten bosch marka filtrelerinizi ve motor yağınızı. 50 tl de işcilik verin halledin gitsin.
  • çok acayip paralar ama dediğim gibi nissan için çok acayip para.Bmw,audi,mercedes gibi premium olsa neyse.
  • Niye satsan satamazsın anlamadım. 2. Eli gitmiyor mu bu arabanın.
    1300 de fena paraymış bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracım audi ilk bakımına 663 tl verdim çokmuş sizinki 😲

• 560 tl verdim bmw için, servisler gerçekten kazık kampanya filan yoksa.

• Şu bakım faturasını bir görsek te işin aslını bir anlasak.
    O rakamın içinde başka giderler var gibime geliyor.

• Tam küfürlük bir ücretmiş

• Olmaz ya diyebiliriz ancak konunun sağlığı için faturayı paylaşırmısınız
    Çok yüksek bir meblağ çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: TURKER75

Şu bakım faturasını bir görsek te işin aslını bir anlasak.

Yağ değişimi,yağ , hava,yakıt,polen filtreleri,ön Balata değişimi,bir de cam suyu içerik bu.

Ayrıca yaptığınız ayıp birşey hırsız mıyım? Yalancı mıyım? Alttan imalar felan ayıp.Elime ne geçecek buraya yalan yazınca para toplayıp bakımı üstlenecek mi insanlar?Yoksa 106 bin tl ödeyip aldığım aracı üreten markayı mı kötüleyip pr mı yapacağım?Amacım ne olabilir anlamadım.Yazmak için yazmayın şu foruma.

2. Eli yok mu diyen arkadaş arabanın 2. Eli çok kötü.Şu gün satsam 15 bin tl zarardayım.Ben aldığım zaman passat tdi comfortline dsg de 106 bindi.Passat sahipleri max 5 bin zararla satabiliyorlar.

• Flood olacak ama faturayı paylaşacağım.Abimi aradım resmî gönderir birazdan.

• Demek x traile 2500 falan isteyecek bu adamlar

• Bıdı bıdı ya gerek yok .
    O rakama servis bakım faturasını kesemez servis
    Balata +isciligide araya kaynatmişsın .
    Onu duş bir kere geriye kalir 1085 Tl.

E T M E Z

Faturayi goster.

• Valla aynı işlemleri A180 Mercedes,e yaptırdım o paraları tutmuştu
  • selam geçmiş olsun
    ancak 20 binde aracın balatası niye değişir?? hele ki nissan ithal bir suv
    benim 2009 model kıçı kırık 55 bin de accent bile henüz ne balata değişti ne disk aslında hiç bir şey değişmedi daha en son yazın yetkili ve özel servise arka arkaya soktum özellikle de ön takım ve alt takımlar için değiştirecek bişi bulamadı ustalar kesin bir hinlik var bu işte 1400 lira nedir yahu??
  • quote:

Bıdı bıdı ya gerek yok .
    O rakama servis bakım faturasını kesemez servis
    Balata +isciligide araya kaynatmişsın .
    Onu duş bir kere geriye kalir 1085 Tl.

E T M E Z

Faturayi goster.

Gösteririm de bir iddia koyalım madem artistlik yapacaksın görelim delikanlılığını.Balata 247 tl bu arada işçilik 60 tl.Delikanlılığını görelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celal_55 -- 30 Kasım 2016; 22:25:09 >
  • her ne kadar kötü kullanılsa da 20 000 de balata bitmez ,
    sanırım servıs kendıne ış çıkarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal_55

quote:

Şu bakım faturasını bir görsek te işin aslını bir anlasak.

Yağ değişimi,yağ , hava,yakıt,polen filtreleri,ön Balata değişimi,bir de cam suyu içerik bu.

Ayrıca yaptığınız ayıp birşey hırsız mıyım? Yalancı mıyım? Alttan imalar felan ayıp.Elime ne geçecek buraya yalan yazınca para toplayıp bakımı üstlenecek mi insanlar?Yoksa 106 bin tl ödeyip aldığım aracı üreten markayı mı kötüleyip pr mı yapacağım?Amacım ne olabilir anlamadım.Yazmak için yazmayın şu foruma.

2. Eli yok mu diyen arkadaş arabanın 2. Eli çok kötü.Şu gün satsam 15 bin tl zarardayım.Ben aldığım zaman passat tdi comfortline dsg de 106 bindi.Passat sahipleri max 5 bin zararla satabiliyorlar.

Tamam da bunun bir standartı vardır bu ücret çok fahiş ya arkadaşın sorması normal. Ya bir ekstra vardır yada abinizi saf bulup güzelce öpmüşler başka bir açıklaması olamaz. Faturayı koymanız tabi daha iyi olur. Standart bakıma bu ücret alındıysa gidip sorun bu nedir premium araca mı biniyoruz diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

2011 de 28000 e aldığım sıfır doblo PANELVAN a servıs ilk bakım için 600 tl istemişti direk çıkmıştım yaptırmadan.sanayıde 120 lıraya halletmıştım
    Audi bile ilk bakım 520 lıra verdım 2 sene önce
    Şu an caddy var 2015 bakımı 510 lıra tuttu

2015 te Qashqai 20 bin bakımı 700 civarıydı. Dikkatsiz lastikçi kışlıkları takarkan basınç sensörünü bozmuş garanti dışı olduğu halde serviste ""hadi bu seferlik olsun" diyerek garantiyi kapsamında değişmişti.

Dolar 3.5 olmuş bundan sonra sık sık karşılaşırız bu fiyatlarla.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.