Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Year 2 Pass Satın Alınabilir Durumda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Ubisoft'un multiplayer odaklı taktiksel shooter oyunu Rainbow Six Siege'in "Year 2 Pass"i PlayStation Store ile Xbox Store üzerinde satın almaya açıldı.

"Year 2 Pass" PlayStation Store'da 88,99 TL, Xbox Store'da ise 90 TL. Bu ikinci season pass ise içerisinde yeni gelecek operatörlere 7 gün erken erişim imkanı, bonus DLC ve VIP avantajlar barındırıyor. Tüm listeye aşağıdan göz atabilirsiniz.

2. YIL OPERATÖRLERİ VE BONUS DLC

- 4 sezon boyunca 8 yeni 2. Yıl operatörü
    - 8 özel başlık
    - 8 özel üniforma
    - R6 Karbon charm
    - Oyun içeriği alabileceğin 600 R6 Kredisi

VIP AVANTAJLAR

- Her sezonun operatörlerine 7 gün erken erişim
    - Mağazada %10 VIP indirimi
    - Oyun içeriğini daha hızlı açman için %5 Renown takviyesi
    - 2 ilave günlük görev

** 7 Şubat 2018 tarihine kadar VIP Premium Üyelik

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, 1 Aralık 2015 tarihinde çıkış yaptı ve oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

• Güzel sistem şimdi de bu yayılır kesin. Artık herkes para göz olmuş arkadaş.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 1. sezon ve 2. sezon ayrı ayrı alınması gerekiyor sanırım.

• Ana oyunu ücretsiz yapın bari millet ona göre alsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almak zorunda değilsiniz bildiğiniz season passler gibi değil almayanda bu içeriklere erişebiliyor sadece zaman alıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faltuner

almak zorunda değilsiniz bildiğiniz season passler gibi değil almayanda bu içeriklere erişebiliyor sadece zaman alıyor

2. sezonu alırsak 1. sezon içerisinde gelecek mi diye düşünüyordu insanlar. Her operatör 25k istediğinden bazen uzun sürüyor. Günlük 1 - 2 el atmakla çok zor hele ki ^.^

• Paraya aç firma

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar nasıl bu kadar beleşçi oldu ya. Gören de yeni gelen operatörler sadece season pass ile açılıyor sanacak. Oyuna tek kuruş harcamadan da tüm operatörleri açabilirsiniz. Yani gerçekten anlamıyorum, çok mantıklı bir sistemi bile yerden yere vuruyorsunuz. Herhalde bu insanlara göre tüm oyunlar F2P olmalı, her şey açık olmalı. Zaten bu oyunu yapanlar insan değil. Bu oyunun barındırdığı sunucu yok. Ve bu oyunu sizin hatrınıza yıllarca sınırsız ve tamamen bedava bir şekilde destekleyecekler.

• bir sızıntı olmuş galiba gelecek özel birlikler arasında bordo bereliler ve polis özel harekat da varmış o sızıntıya göre

• quote:

Orjinalden alıntı: Woogyboo

İnsanlar nasıl bu kadar beleşçi oldu ya. Gören de yeni gelen operatörler sadece season pass ile açılıyor sanacak. Oyuna tek kuruş harcamadan da tüm operatörleri açabilirsiniz. Yani gerçekten anlamıyorum, çok mantıklı bir sistemi bile yerden yere vuruyorsunuz. Herhalde bu insanlara göre tüm oyunlar F2P olmalı, her şey açık olmalı. Zaten bu oyunu yapanlar insan değil. Bu oyunun barındırdığı sunucu yok. Ve bu oyunu sizin hatrınıza yıllarca sınırsız ve tamamen bedava bir şekilde destekleyecekler.

hmm. parası olan erken oynar, fakirler anca sonradan oynar savını savunuyosun yani. güzelmiş. ubisoftun, eanın, activisionun sırtı yere gelmez sizin gibi oyuncular olduktan sonra.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Woogyboo

İnsanlar nasıl bu kadar beleşçi oldu ya. Gören de yeni gelen operatörler sadece season pass ile açılıyor sanacak. Oyuna tek kuruş harcamadan da tüm operatörleri açabilirsiniz. Yani gerçekten anlamıyorum, çok mantıklı bir sistemi bile yerden yere vuruyorsunuz. Herhalde bu insanlara göre tüm oyunlar F2P olmalı, her şey açık olmalı. Zaten bu oyunu yapanlar insan değil. Bu oyunun barındırdığı sunucu yok. Ve bu oyunu sizin hatrınıza yıllarca sınırsız ve tamamen bedava bir şekilde destekleyecekler.</blockquote>

hmm. parası olan erken oynar, fakirler anca sonradan oynar savını savunuyosun yani. güzelmiş. ubisoftun, eanın, activisionun sırtı yere gelmez sizin gibi oyuncular olduktan sonra.

Ben senin gibiler hiç oynamasın diorum Adamların nerden kazanmasını bekliyorsun hayal dünyasındamı yaşıyorsun 7 gün yüzünden ölüyorsan bizim suçumuz değil

• quote:

Orjinalden alıntı: 19yusuf05

bir sızıntı olmuş galiba gelecek özel birlikler arasında bordo bereliler ve polis özel harekat da varmış o sızıntıya göre

Sahte sızıntı kimse bunları koyup başına bela olmaz BF1 ortada

• Yeni sezonda bordo bereliler de var hemde nisan ayında mekanda diyarbakir surları ulan be ışte bu ubisoft harikasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yeni sezonda bordo bereliler de var hemde nisan ayında mekanda diyarbakir surları ulan be ışte bu ubisoft harikasın

ben diyarbakırda oturuyorum ne mutlu bana

Bu arada mars özel harekat gelcekmiş

• Paragöz falan diyen olmuş ama oyuncular çok istedi diye adamlar 2.yılı yapıyorlar ve buna erişmenin tek yolu da para basmak değil yani. Fiyatlar tartışılabilir fakat adamların sistemi bence çok doğru ne bekliyorsunuz anlamıyorum bazen.

• Çok harika bir oyun dlc bedava fiyatı playstorede 59 tl daha ne bekliyorsunuz
  • Benim daha 2016 ortasında aldığım Season Pass 1 yılını doldurmadan iptal edilecek yani. Oldu, tamam.

• Spain/China/Isreal/Korea

yeni sezonda gelecek olan ülkeler ubisoft çin paylaşmış
  • espiri yaparda boylesini hiç rastlamadım ne kadar soğuk saçma aptalca (mars özel ) harekat) cevap verdiğim için utanıyorum
  • Bu oyunda joh pöh yoksa ne anlamı kaldı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.