Şimdi Ara

Mandela Etkisi ve Örnekleri (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
24
Favori
57.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sol işaret parmağımı yok diye biliyordum ama şimdi var, fazlalık gibi hissediyorum. Başka böyle hisseden yok mu.
    Ayrıca hiç tanımadığınız birini tanıyormuş gibi hissetmediniz mi, daha ilginci o kişi hakkında her şeyi bilmeniz, doğduğu yere kadar.
    Bunu kimse açıklayamaz sanırım. Ayrıca eminim ki size de bunlar oldu.
    Sınav soruları ile karşılaşınca onları daha önce çözmüş gibi olmanız?
    Ayrıca çok yakınınızı öldü olarak bilmeniz? -anneniz
    Daha önce hapse girdiğinizi hatırlamanız? -işkence bile ettiler

veya dünyanın çoğu şizofren hastası
  • Mandalin etkisi diye okudum ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Ulan cahiller yıl olmuş neredeyse 2017 hala Doktor olarak bilinen zaman lordunu tanımıyor musunuz?

tanıyoruz krdş
  • Beyler shop falan diyenler google girip mickey mouse aratsınlar, lavache quiret(hatta 80lerdeki reklamlarda bile hızma yok burnun da youtubeden bakabilirsiniz) aratsınlar hiç biri hatırladigimiz gibi degil kafayı yicem ya Ben buna inanıyorum ama bir müdhale var gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: harun50

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Pikachu kuyruğunda siyahlık ve Kitkat logosunda çizgi yoktu. Monopoly'deki adamın gözünde mercek tarzında bir şey olduğunu hatırlıyorum. Bunlar algıyla ilgili herhalde.

Vardi
    Mandela Etkisi ve Örnekleri

Google'da hiçbir fotoğrafta yok. Attığın fotoğraf üzerinde oynanmış olabilir.

• Pikachu kuyruğunda siyahlık var kimi kekliyonuz ya

• ilk mesajdakiler beni çok şaşırttı chan ile bozuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun50

quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Pikachu kuyruğunda siyahlık ve Kitkat logosunda çizgi yoktu. Monopoly'deki adamın gözünde mercek tarzında bir şey olduğunu hatırlıyorum. Bunlar algıyla ilgili herhalde.

Vardi

Ben de böyleydi diye hatırlıyorum ama Google'daki fotoğraflarda yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Daha net ornekler verilmeli. Bu ornekler cokca karışan şeyler zaten. Mesela bilinen ve su anda yaşamayan bir insan var mı ? Mesela çıksın biri desinki Acun ılıcalı diye biri hiç bir zaman olmamış bakın desin dogrulayalim sonra

• öpşülimmi canım

aslında bu tür olayların çok basit bilimsel açıklaması.bu bir zihin oyunudur.yukarıdaki yazdığım kelimeyi çuğu insan ''öpüşelimmi canım'' diye okur.şimdi tekrar üseki yazıyı okuyun bakalım dikattli şekilde.
    kısacası beynimiz bilinçaltına göre bazı şeyleri ekleme değiştirme yapabilir.anlatmak istediğimi anlayan anladı zaten.ambada abartmışınız paralel evren falan

mesaka KİTKAT kelimesi zıtlığı çağrıştırıyor bu yüzden zihnimiz otamatikmen araya ''-'' işareti koyuyor olabilir.

boğadaki halka,küçükken her zaman gördüğümüz çizgi filmlerdeki boğalardan zihnimiz çağrıştırıyor olabilir veya başka yerlerden çağrıştırıyodur.ikiside zaten karikatür çizimi.

çizgi film karekteri micky mouse ise paltalonu çok yukarda.normalde yüksek paltolanlarda kemer takıldığı için zihnimiz direk ekleme yapıyor otamatikmen.

monopoly karekteri benzer karekterlerle eşleşerek zihnimizde karışıklık oluşturuyor.ilk sayfaya bakarsanız en altta paylaşıldığını görüceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso227 -- 29 Kasım 2016; 22:30:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deadmau5.

Jackie Chan'in son iki üç yıl içinde öldüğünü mü hatırlıyorsunuz? Kendisi hala yaşıyor

Daha yeni ödül aldı, baya tutarsız bir haberdi bu

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Karikaturistler her detayi dogru cizmez hocam.youtubedan pikachu videolarina bakmak lazimben bu konuda en cok hugoya edilen kufuru hatirliyorum %100 eminim o kufuru ettigine basmiyor tolga abi diyordu cocuk

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Son kalanlardan Hafızayı kaybetmeyeydi iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: iso227

öpşüelimi canım

aslında bu tür olayların çok basit bilimsel açıklaması.bu bir zihin oyunudur.yukarıdaki yazdığım kelimeyi çuğu insan ''öpüşelimmi canım'' diye okur.şimdi tekrar üseki yazıyı okuyun bakalım dikattli şekilde.
    kısacası beynimiz bilinçaltına göre bazı şeyleri ekleme değiştirme yapabilir.anlatmak istediğimi anlayan anladı zaten.ambada abartmışınız paralel evren falan

mesaka KİTKAT kelimesi zıtlığı çağrıştırıyor bu yüzden zihnimiz otamatikmen araya ''-'' işareti koyuyor olabilir.

boğadaki halka,küçükken her zaman gördüğümüz çizgi filmlerdeki boğalardan zihnimiz çağrıştırıyor olabilir veya başka yerlerden çağrıştırıyodur.ikiside zaten karikatür çizimi.

çizgi film karekteri micky mouse ise paltalonu çok yukarda.normalde yüksek paltolanlarda kemer takıldığı için zihnimiz direk ekleme yapıyor otamatikmen.

monopoly karekteri benzer karekterlerle eşleşerek zihnimizde karışıklık oluşturuyor.ilk sayfaya bakarsanız en altta paylaşıldığını görüceksiniz.

Ben direk opsuelimi diye okudum ve hatta biseyi kanıtlamış ki elini opturuyor falan diye de düşündüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: iso227

öpşülimmi canım

Etrafimizda da artik bunlar türedi. Bir kesmin var dedigini kendince cozumlerle aciklayarak son derece egolu alayci bir tutumla yorum yapmak . Neymis efendim beynimiz sartlaniyormuş neymis efendim çizgi film karekteri micky mouse ise paltalonu çok yukarda

Bu sabah arastırırken buldum 1990 larda çekilmiş bir bölümünde askısı var

Video linki

https://www.izlesene.com/video/miki-fare-tekne-tamircisi-cizgi-film-hd-izle/8119531

• galapagoskaplumbağası kullanıcısına yanıt
    Kaplumbağa bey, arkadaşın yaptığı yorumun egoyla alakası yok, gerçeği düzgün bir şekilde açıklamış sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xephrial X kullanıcısına yanıt
    Ben de 9 yaşındaki kardeşime sordum Monopoly'de ki adamın gözlüğü var diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu kadar adam toplanmış paralel evren falan coherence izleyin bari güzel gider.
  • Konuyu okudum Mandela filan anlamam 7 düvel gelse arşivlerde ki tüm fotoları kaldırsalar dahi ben sabah löp löp yediğim boğayı bilirim orada sarı renkte bir hızma vardı hangi hayvan kaldırdıysa mahvetmiş boğayı bu şekilde çıplak gibi duruyor yazıklar olsun böyle etkiye

• quote:

Orijinalden alıntı: CeremiKılarksın

Kaplumbağa bey, arkadaşın yaptığı yorumun egoyla alakası yok, gerçeği düzgün bir şekilde açıklamış sadece.

Hocam arkadaş şu gifi atınca sinirlendim
    Birde bana bu tür konuşmaların üslübu çok bilmiş gibi geliyor , teorik ifadeler kullanarak bildiğini anlatma çabası gibi geliyor bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.