Şimdi Ara

En kaliteli türk yayıncı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Türk lol yayincilarinin bir çoğunun yayinda küfür etmesi beni inanilmaz rahatsiz ediyor. Böyle sohbeti iyi, kişiliği iyi kim var bildiğiniz? Psikolol iyiydi, adam video yapmayi birakti. Ha ona ne oldu bu arada bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LLoncept.
  • Theokoles.Levo da bazen fena değil.Bida draven main olduğu için volkanyildizi izliyorum

• Turkish Coffee bence. Support oynamasam bile izlemeyi seviyorum tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

LLoncept.

lul
  • Levo

• Zeonn,hz yasuo,yokbeolm tabiki sorumu bu ?
  • hz yasuo abim varken diyerleri izlenmez
  • Linustheafro

• Oyunbros

• LLoncept kullanıcısına yanıt
    LLULCEPT IN 2016 LUL

• Buyur gel başgan psikololdan sonra ilaç gibi efsane gibi gelecek

twitch.tv/zeeoon
  • Linustheafro var muhabbeti cok iyi degil ama oyununu begenerek izliyorum

• bu yayincilar en fazla 19 20 yasinda ve abi diyorsunuz :D oyunun yaş seviyesi o kadar düşükki geçen çıktı almaya cafeye gittim en fazla 11 yaşında bir çocuk 800k almış ormanda ifritlere ölüyordu :dd

• Prenses Merve
  • Mamiden yana kullanıyorum hakkımı. Hem izlerken bir şeyler öğrenirsin hem de fazlasıyla eğlenirsin. Twitch tvde subs olduğum ilk ve tek yayıncı. Youtube kanalına videolar yüklüyor mesela,ilk videolarıyla son videoları arasında dağlar kadar fark var. Montaj kısmını daha iyi yapıyorlar ve videolar giderek güzelleşiyor.

Yabancı yayıncılardan da Nb3'yi tek geçerim. Bazen karnıma ağrılar giriyor onu izlerken.
  • Açık ara LLoncept
  • * Kalite genel manada müşterinin beklenti ve isteklerine cevap verebilmek olarak tanımlanır.

* Herkesin bir yayıncıdan beklentisi farklı olduğu için haliyle en kalitelisi şudur diyebilmek de mümkün değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

* Kalite genel manada müşterinin beklenti ve isteklerine cevap verebilmek olarak tanımlanır.

* Herkesin bir yayıncıdan beklentisi farklı olduğu için haliyle en kalitelisi şudur diyebilmek de mümkün değildir.

Hocam neden bu kadar kaliteli cecaplar veriyorsunuz.Bu forum sizi hak etmiyor.

• Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    "Oysa günümüzde kalite, daha çok üstünlüğü ve iyi oluşu ifade etmek için kullanılır."

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.