Şimdi Ara

Razer deathadder chroma vs logitech g502 core

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün ikisinide inceleme fırsatı buldum elime tam oturuyorlar yani g502 deki tuş sayısı rahatsız etmedi nedense. Ağırlığı degistirilebilir olması çok hoşuma gitti biraz ağır seviyorum razer hafifti ve kontrol etmek zor olur gibi bi izlenim oluştu kısa vadede iyi gozukuyorda uzun vadede siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

Birde amazondan alıcam aralarında 15 dolar fark var yaklaşık 50 55 lira bunu da gözönünde bulunduralım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkisinide kullandım şuanda razer kullanıyorum bana sorarsan Logitech al. Bende zaten elimden çıkarmayı düşünüyorum.
  • hocam selam

Razer kullanmadım ancak 502 proteus core kullandım. Palm grip tutuş şeklinde tutuşa sahibim o yüzden 502 avuç içimde agrı hissettim bir süre sonra. sebebi tamamen tutuş ile alakalı. benim tavsiyem rival e de bakmanız tabiki Palm Grip tutuyosanız digerini bilmiyorum malesef
  • Rival300ü denedim ama cok yuzeysel bir mouse gibi hissettirdi yadırgadım açıkçası ama diger iki model için tutuşta problem yasamadım denediğimde aksine ikiside çok hoşuma gitti ama logiteche karar verdim dpi geçiş pratikliği ve atanabilir tuşlardan dolayı. Danıştığım kişilerde logitech 502 den yana tavır gosterdiler. Teşekkürler yorumlar için

• Rival 300der susarım

• Önerdiğim arkadaşlarım içerisinde G502 alıp memnnun olmayan birini görmedim. Hatta ben fareyi o kadar seviyorum ki, bir şey olursa yine bunu alırım diyordum (ki olmaz, taş gibi sağlam) Amazon indiriminde RGB modelini görünce yedek olarak hemen aldım.

G502 ile ilgili bir inceleme / karşılaştırma başlığım vardı (razer ve corsair farelerde kullanmıştım) Onu bulursanız bir okuyun.
  • Hangisi eline daha iyi oturuyorsa onu al, ikisi de çok iyi mouse. Ben şu an Deathadder kullanıyorum, tam elime oturuyor ve çok konforlu. Ayrıca g502'deki makrolar da canımı sıkıyor yandakiler tıklayacak gibi oluyorum yanlışlıkla.
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    can sıkan tuşlara hiçbirşey atanmanmadımı sıkıntı olmuyomus hocam yani bassanızda birşey olmuyo. 10 tane atanabilir tuş olduğu için seçeneğiniz çok, elinize en uygun olan tuşlara makro atanabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

can sıkan tuşlara hiçbirşey atanmanmadımı sıkıntı olmuyomus hocam yani bassanızda birşey olmuyo. 10 tane atanabilir tuş olduğu için seçeneğiniz çok, elinize en uygun olan tuşlara makro atanabilir

Orası öyle doğrudur, fakat ben her türlü DA'yı tercih ederim açıkçası. İkisi arasında fark edilir derecede bir ağırlık farkı var, yanında gelen ağırlıklar kullanılmadan bile, üstüne üstlük DA tam elimin yapısına göre ve çok fazla makro kullanan bir insan değilim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.