Şimdi Ara

ASUS ROG GL502VT-FY034T (GTX970M) Kullanıcı Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.043
Cevap
13
Favori
34.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O cızırtı bende de var çok az sizce ekran değişimi istesem mi kabul ederler mi ne dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Farklı bir browserda deneyin bence aynı işlemi. Bu arada gözünüzde büyütüyor da olabilirsiniz. Burada neredeyse herkesin ekranın alt kısmında da ışık sızmaları mevcut
    Ayrıca artık direk gözümüz oralara odaklandığı için gözümüze batıyor olabilir. 4-5 senelik samsung led tv var bende. Daha bu zamana kadar hiç dikkat etmemiştim. Ne zamanki bu ışık sızması vs olayını öğrendim. O gözle bakayım dedim geçen. Benim Tv de de varmış ya
    Söylemek istediğim 4 senedir görmediğim , ya da dikkatimi çekmeyen şeyleri o gözle bakınca görebildim ancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Farklı bir browserda deneyin bence aynı işlemi. Bu arada gözünüzde büyütüyor da olabilirsiniz. Burada neredeyse herkesin ekranın alt kısmında da ışık sızmaları mevcut
    Ayrıca artık direk gözümüz oralara odaklandığı için gözümüze batıyor olabilir. 4-5 senelik samsung led tv var bende. Daha bu zamana kadar hiç dikkat etmemiştim. Ne zamanki bu ışık sızması vs olayını öğrendim. O gözle bakayım dedim geçen. Benim Tv de de varmış ya
    Söylemek istediğim 4 senedir görmediğim , ya da dikkatimi çekmeyen şeyleri o gözle bakınca görebildim ancak

Dediğiniz gibi direk gözüm oraya gidiyor oyun yüklemeye çalıştım açmıyor 2 gündür kafayı yemiş durumdayım

• Garantiye göndermeyin mi o zaman hocam ne dersiniz bi heyecanla aldık böyle olunca hevesim kaçtı valla bilgisayarı elime alacağım gelmiyor

Çözümü olmayan hiçbir şey yoktur kafanıza o kadar takmayın. En olmadı servise gönderirsiniz. Işık sızması olayında da @akgun17 ye katılmaktayım kafaya takınca göz sürekli oraya gidiyor. Aslında bilmemek mutluluktur düşüncesi ile yaşamak gerek
  • O kadar para verip böyle problemlerle karşılaşınca kötü oluyor benim eski bin liralık laptop ta bile yoktu

• Arkadaşlar neden resim yükleyemiyorum bilen var mı

https://forum.donanimhaber.com/m_21315868/tm.htm

bi göz at istersen
  • Baktım da böyle şeylerden bişey anlamıyorum yapamadım mobil sürümde resim ekle var ekliyorum sorunda vermiyor ama buraya yüklenmiyor tamam yinede teşekkür ederim.
    Birde oyun da hata veriyor sürücülerimi güncellemek gerekiyor ki

• Mobil sürümden ziyade pc den deneseniz olabilir belki. Bir fikrim yok mobil sürüm ile ilgili.
  • Tamam teşekkür ederim peki siz oyun falan yüklediğiniz mi

Sürücü vs yüklemeye gerek yok. Zaten virüs programına kadar hazır kurulu olarak geliyor
    Oyunlarda da sorun olmaması lazım. Hangi oyunu açmaya çalışırken açılmıyor mesela ? Bir de açılmayıp ne gibi bir hata mesajı veriyor. Oradan anlaşılır belki
  • Henüz yüklemedim. Oyun amacı ile değil de iş amacı ile aldım bilgisayarı arada da PES ve FİFA falan oynarım diye düşünüyorum. SSD aldıktan sonra tam olarak kullanacağım. Şuan sadece herhangi bir sorun var mı diye açıp harddisk sesine, ışık sızmasına vs. baktım. Harddisk çızırtısı yoktu bende ya da ben fark etmedim (macbook kullanıcısı olarak ve ssd'ye çok fazla alışmış birisi olarak fark ederdim olsaydı) ışık sızmasında da belli olmuyordu. Biz bildiğimiz için bize çok bariz görünüyor eşime sordum yoo gayet normal herhangi bir sorun göremiyorum dedi. Işık sızmasını anlattıktan ve internetten gösterdikten sonra yok denilecek kadar az dedi. Bence ışık sızmasının ne olduğunu bilmeyen birisine gösterin bakalım ne diyecek.

düzeltme:yazım yanlışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknlmh -- 1 Aralık 2016; 14:12:49 >
  • Steam yükledim CS'yi alacağım diğer bilgisayardan bakalım full ayarda 100 fps verecek mi. :) CS çerez oyun çünkü. Yarına GTA 5 yüklerim.
  • Anladım hocam sağol ben de pes 2013 ü denedim açmıyor Windows 10dan kaynaklı olabilir mi pes 2017 de ise beyaz ekran geliyor açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Steam yükledim CS'yi alacağım diğer bilgisayardan bakalım full ayarda 100 fps verecek mi. :) CS çerez oyun çünkü. Yarına GTA 5 yüklerim.

Tamam hocam dene bakalım ne olacak bende hepsiburada dan onay bekliyorum göndereceğim sanırım bende ki çok fazla sızma oluyor

• Akşam denerim bende PES 2013'ü yükler hata verecek mi diye. PES 2017'yi de denerim buradan paylaşırım sonucu.
  • Oyunları direk kurunca oluyor demi ben dün akşam baya uğraştım yapamadım
    Bende de ne şans ışık sızması çıkmasın dedim her yerinde çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: hknlmh

Akşam denerim bende PES 2013'ü yükler hata verecek mi diye. PES 2017'yi de denerim buradan paylaşırım sonucu.

İyi olur hocam size zahmet bende oyunlardan anlayan arkadaş var ona yükleteceğim

Oyunlar kurulduktan sonra crack'in doğru yapıldığından emin olun derim. Ben akşam denerim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.