Şimdi Ara

Steelseries rival 300 vs. Sensei Raw Frost Blue

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki iki mouse dan birini almayı düşünüyorum. Sadece Cs Go için kullanacagım.
    Malzeme kalitelerindeki fark nasıldır? Herhangi birinin kronik sorunu vs var mıdır? İkisi de yakın fiyatlarda satılıyor hangisi alınmalı?
    Birbirlerine göre + ve - lerini yazabilirseniz sevinirim.

• Ben Rival 100 kullanıyorum gayet memnunum.Rival 100 Optik, Sensei ise Laser sensörlü.Fps Oyunlarında genellikle optik sensör tercih edilir.https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UaM765-S515ibLyPaBtMnBz7xiao0HL5f-F1zk_CSF4/edit

Buradan profesyonel oyuncuların kullandığı mouseları görebilirsin.Şu an Zowie ve Razer en çok kullanılan mouse.Fiyat konusunda sıkıntı yapmassan zowie ec2-a al derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkoman24 -- 25 Kasım 2016; 15:35:15 >
  • fps oyunlarda rival cok iyidir ancak tutuş bölümündeki yumusak doku zamanla erime yapıyor onun dısında bir sıkıntısı yok bence . benim tavsiyem rival 700dür
  • Eger elin cok buyukse evet.Ama normal veya kucuk bir elin varsa tavsiye etmem bence gereksiz.Rival fnatic edition daha mantikli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneme fırsatınız varsa büyüklüğünü denemenizi tavsiye ederim çünkü büyük gelebilir. Amazon'da kargo dahil 50$ fiyatı bulunmakta ve Amazon'dan alsanız dahi garantisi var. Ben 3 yıl önce Amazon'dan aldım hâlâ daha kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok.
  • rival 300 sensoru daha iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.