Şimdi Ara

Turkcell, tüm fiber abonelerinin hızını Aralık ayında 100 Mbps’e yükseltiyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
5.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Doldurmadan 1 ay boyunca sabrederek tüketmek gerek.
  • bende superonline kullaniyorum 30 mpbs 75 gb kota var 125 gb nedir abicim ya 200 gb yapsaniza sunu
  • iyiymiş, geçenlerde 1 günlük 100mbit almıştım şimdi 1 aylık geliyor
  • Yanlış biliyorsam düzeltin.
    Ülkedeki bütün internet hizmeti verenler Superonline da dahil altyapıyı Türk Telekomdan almıyorlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir aylık sadece Aralık ayını kapsıyor sonra yine geriye göç

• Aylık ödemeler 39 TL olsun, 79 TL aşıri pahalı...

• aylardır evime internet bağlatamıyorum ne alt yapısı hiç bir şey olmaz şu ttnetten.insanlar uzata çıkmayı bırakın oraya yerleşmeyi dusunuyor ttnet daha eve internet bile goturemiyor.

• hızı bir aylığına 4e katla sonra 4 kat düşünce kağnı gibi gelicek bize.. yükseltmesinler istemiyorum. 6 ay 50Mbit kullandım sonra 25e düştü hiç güzel değildi.. hız güzeldi de 50den 25e düşmek güzel değildi. 100den 25e düşmek çok daha kötü bir deneyim olur..

Bu arada demek ki herkese 100Mbit hız verilebiliyormuş hemde 125GB AKK ile... demek ki kota mota tamamen hikaye.. bu yaptıklarıda kanıtıdır. Ayıptır sınırsız diye internet satın alıyorsunuz AKK gibi bir engel çıkarıyorlar önünüze. sebep olarak ise yoğunluğu gösteriyorlar. halbuki isteseler hızı 4e katlayıp AKKyıda ikiye katlayarak da hizmet verebiliyorlarmış. buda AKK için yoğunluğu bahane etmelerinin yalanıdır. Kapitalist zihniyet kaşıkla verip kepçeyle alma mantığını güdüyor. ne olurdu herkese en a 50Mbit hız verseniz. Aptallar azıcık aklınızı kullansanız bugün 1 milyon değil 5 milyon abonenizin kutlamasını yapardınız. Bizim Türklerden akıllı bir nane çıkmazki hepsi aptal. gıdım gıdım vererek para kazanacaklarını zannediyorlar. alayınızın aldığı eğitime tüküreyim..

• 100 mbit hız 250 gb akk ve turkcell tv plus hizmetine ayda 100 tl ödüyorum. Şu zamana kadar saniyede 1o mb altına hiç düşmedi download hızım çok memnunum.

Sadece tv plus'ta discovery channel yok ve arada kesintiler yaşanıyor onu da hallederlerse müthiş olacak.

Her haltı da eleştirecek değiliz, güzele güzel yani

• Sharparrow S kullanıcısına yanıt
    superonline kapasite olarak alt yapı olarak bir sıkıntısı olduğunu sanmıyorum.

ama kafasına göre paket hazırlayamıyor. BtK var rekabet kurulu var.

Bu kurumların ülkedeki tüm internet abonelerinin eşit hizmet alması için düzenlemeler yapmaları gerekiyor. Yoksa çok büyük tepki alırlar.

Superonline nın akn siz yüksek hız düşük fiyatlı bir paket çıkarması, superonline alt yapısı olmayan yerlerde büyük tepkilere neden olabilir. Superonline bu hizmeti verebiliyorken Turk Telekom neden veremiyor gibi eleştiriler olur. Ya da superonline bu hizmeti bize niye getirmiyor soruları sorulmaya başlayabilir. Bu da belli parti belediyelerinin özellikle engellediğinin duyulmasına neden olur. Bazı şeyler çok göze batarsa da bu sefer Türk Telekom'un tekelliliği ve geliri düşer. Bu da devletin işine gelen bir şey değil. Sonuçta devletin Türk Telekom'da bir hissesi senelik Türk Telekom'dan kar geliri var. Özelleştirilirken verilen sözler var. İş alımları istihdamlar falan çok siyasi şey var. Bir de 10 sene sonra bu alt yapı tekrar devlete geçecek. Rekabet ortamındaki bir şirketi özelleştirmek ile tekel olan bir şirketi özelleştirmek farklı.
  • turlcellin tüksat gibi TR geneline yayılma sorunu var.
    sabit dns sorunundan bahsediliyor.
    hızı 100mbit minimum yapmak güzel de kotalarda aynı oranda yükselmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Türknet 150GB AKK hız 100MBite kadar. 51Mbit bağlandı 40Mbit alıyorum.

peki ne kadar ödüyorsun?

sen ona bulaşma hacı konusu var bir göz gezdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Yanlış biliyorsam düzeltin.
    Ülkedeki bütün internet hizmeti verenler Superonline da dahil altyapıyı Türk Telekomdan almıyorlar mı?

tabiki de hayır.
    altyapısı olanlar telekom(fiber,adsl),türksat(uydunet kablo) ve süperonline(fiber)
  • Daha k.maraşta sol fiber yok.

• Bir aylık 100 Mbps'dense 1 yıl boyunca herkese +5 Mbps hız yanınada +25 GB AKK deseler daha işe yarar bir kampanya olurdu bence...
  • Umarım şu havadan 4,5g çabul bi zaman gelir ttnetden kurtulmak istşyorm

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Counterstrike artık LAN hızında olacak.(gerçi ping düşer mi bilemem, paket ayarı gerekebilir)

Steam oyunları anında inecek.

İnternet of things için de iyi olabilir belki. Evimi bağlarım internete ohh. İki kamera taksam onu bile aktarır cep telefonuma. Kodlamaya başlıyorum.

Ping ile internet hızının hiçbir alakası yok.
  • 100 Mbps kullananın kazancı ne olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepNote

100 mbit hız 250 gb akk ve turkcell tv plus hizmetine ayda 100 tl ödüyorum. Şu zamana kadar saniyede 1o mb altına hiç düşmedi download hızım çok memnunum.

Sadece tv plus'ta discovery channel yok ve arada kesintiler yaşanıyor onu da hallederlerse müthiş olacak.

Her haltı da eleştirecek değiliz, güzele güzel yani

100 M 250 AKK + TV 100 tl nasıl oluyor. anlamadım hangi kampanya ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.