Şimdi Ara

Dualshock 4 PC ye kablosuz nasıl bağlanır bilen varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
6.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu başlıgında oldugumu gibi dualshock4'du pc bağlamak istiyorum (kablo ile yapabiliyorum)

amacım kablosuz bağlama ama uygun bluetooth dongle bulamadım bilen varsa yazabilirmi?

playstation ın kendı urunu var ama pahalı..

• Koca forumda 1 kisi bile boyle birsey kullanmadimi ya 😩
  • ps ve share tuşuna basılı tutunca ışığı yanıp sönmeye başlayacak.
  • Öncelikle bilgisayarında bluetooth olması lazım yoksa bağlayamazsın. Sonrasında DS4Tool diye bir programı kuruyorsun ve açıkken duelshock'daki share+ps tuşuna basılı tutuyorsun ışıkları yanana kadar biraz bekledikten sonra buluyor pc ve kullanmaya başlıyorsun ama gecikmesi epey artıyor kablosuz modda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstationun kendi ürünü sadece playstationdaki görüntüyü pcye aktarmak için sanırım.PS deki oyunu PC de oynayabilmek için , DS4Windows programı olmasına gerek yok aslında fakat xbox kolu olarak görürse daha çok oyun desteğin olur.
  • Sagolun arkadaslar uyumlu oldugunu dusundugum bir bluetooh blumadim playstationun kendi urununu siparis verdim denicem bilgi veririm .

• dualshock 4 wireless adapter ile pcde cok iyi bir şekilde oynamaktatım windows 10.
  • Ps+share ile oluyor ama,sebebi nedir bilmiyorum,tepkime süresi çok yüksek oluyor,benim kullandığım cihaz,dahili kablosuz protokolü veya sürücülerle ilgili bir sorun da olabilir.Kısaca denemenizde fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeonHotsky

Ps+share ile oluyor ama,sebebi nedir bilmiyorum,tepkime süresi çok yüksek oluyor,benim kullandığım cihaz,dahili kablosuz protokolü veya sürücülerle ilgili bir sorun da olabilir.Kısaca denemenizde fayda var.

istedıgım gıbı normal bluetoothlarda guzel yorumlar bulamadıgım için ps4 orjinal resimdekı ürünü aldım.
    [simage]
    https://media.playstation.com/is/image/SCEA/dualshock-4-usb-wireless-adapter-two-column-01-us-23aug16?[/simage]

şuan su ürünle kullanmaktayım gram sıkıntı yasamıyorum ds4tool da görmekte fifanın dibine vurmaktayım :)

• kskaries kullanıcısına yanıt
    Ne kadar uzakdan çekiyor mesela ben bluetoothla 5 m de falan biraz elimi falan kapasam gecikme kopma yaşayabiliyorum tam karşılıklı görmeleri gerekiyor.Direk görmediği yerde rahat çalışıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qdry

Ne kadar uzakdan çekiyor mesela ben bluetoothla 5 m de falan biraz elimi falan kapasam gecikme kopma yaşayabiliyorum tam karşılıklı görmeleri gerekiyor.Direk görmediği yerde rahat çalışıyormu ?

valla kullandıgım odada 5mt uzaga gidemiyorum ama kasam sag tarafta kalıyor ve bluetootu direk gormeden oynuyorum ama birde ustune dolap arkaası deneme yaptım yanı önünü iki defa kapattım genede takılmadan çalışıyor tabi kullandıgım orjinal sony ürünü hangi bluetooht aparatını kullanıyorsun.
  • kskaries kullanıcısına yanıt
    2 dolarlık birşey aliexpressden almıştım.Arkamı dönüp ellerimi kapadığımda falan bazen çekme pingi yükseliyor o zaman kırmızı yanıp sönüyor.5 m civarına gelipde bunu yaptığımda. Demekki farkediyormuş çekimi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.