Şimdi Ara

Yeni Peugeot 3008 alanlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
5
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer 3008 grubunda bir arkadaşın da tavsiyesiyle 3008 alanlar, araçla ilgili tavsiyeler, eklenebilecek opsiyonlar gibi konuları buradan görüşebiliriz

• Artık burada yok bu araç alınmaz, yok orası öyle burası böyle olmaz dimi hocam. Bizbizeyiz artık, satıcılarda olmaz. Hatta özel fiyatlar alıp kargolatabiliriz de
  • Evet hocam aynen katılıyorum.

Benim aklımda olanlar:

2 yıl garantiyi uzattırmak

Krom egzoz ucu

Kış lastiği (uygun ebat 205/55'i beklemek önceliğim)

Boya koruma (yaptırdım)

piano black alanlara seramik kaplama (yaptıran birisini biliyor musunuz, ya da bilginiz var mı hiç nasıl yapılıyor)

kaput filmi (tam emin değilim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavuu_uuu

Evet hocam aynen katılıyorum.

Benim aklımda olanlar:

2 yıl garantiyi uzattırmak

Krom egzoz ucu

Kış lastiği (uygun ebat 205/55'i beklemek önceliğim)

Boya koruma (yaptırdım)

piano black alanlara seramik kaplama (yaptıran birisini biliyor musunuz, ya da bilginiz var mı hiç nasıl yapılıyor)

kaput filmi (tam emin değilim)

Orjinal paspas setini, camlarda buhu ve damla giderici uygulamayı ve seramik kaplamayı bana hediye etmişlerdi, 2 yıl garantili ama piano black yerlere uygulanmıyormuş. Krom egzozların kodunu bayiye gönderdim ama hala bir dönüş olmadı. Bu arada kış lastiği ebatları hakkında bayiden bilgi alan var mı? Michelinler üretilmiş 1 aya kalmaz gelir ama tuzlu olacak gibi. Ama diğer lastiklerden 300-400 farkı olursa michelin taktırırım.

Bu arada konuyu açmanız güzel olmuş fakat insanlar burayı pek göremez o yüzden ana konudan devam etmek daha iyi gibi

• Kauçuk paspas ellerindeki tam uymuyormuş ama söz verdiler.

2 yıl garanti uzattırmak için fiyat aldım. Ama tanıdık olduğu için isteyenle pmden konuşabiliriz.

Kış lastiği için çankaya'daki michelin bayisi ile konuştum. Aralık ortasına doğru gelmesini bekliyoruz dedi. Ebat için olumlu konuşmadı. Sen olsan napardın dedim. Ben olsam 18inch jant ve kış lastiği alırdım dedi. Bi fiyat çalışması yapıp arayacak. 4000 civarı falan olur dedi.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Ankara Göral'dan GTLine Sedefli Beyaz aracımı cumartesi günü teslim aldım.
    Seramik kaplama (piyano black yapılmıyor dediler) + motor koruma + ön cam yağmur kaydırıcı + iç vinly koruma + full kaput filmi + 2 ön yan cam filmi + gövde altı ses izolasyonu ve yalıtım + koltuk korumayı 2200 TL karşılığında yaptırdım. Yaklaşık 650 km uzun yol yaptım. Yakıt tüketimi ortalaması 5.5
    Sadık Peugeot indirimi ile araç 134.300 TL ye geldi.

Forumda paylaşılanları yakından takip ediyorum. Benim de bir katkım olursa diyerek yazıyorum.

Araçla ilgili ilk izlenimlerim çok olumlu.
  • Bende dışarıya ve içerideki parlak siyah alanlara seramik kaplama düşünüyorum. Ön kaputa ful film düşünüyorum. 1000 tl fiyat aldım dışarıdan. Bana arkadaş içerideki parlak yerlere kapladığını söyledi. Ne fark varki dışarıdan. Yoksa 2 sene sonra biz bile çizeriz buraları. Birlikte soruşturup buraya yazarsak ortak istişareden geçer.

Birde şu cantı getittiremezmiyiz kış lastikleri için. Bayılıyorum bu modele

Yeni Peugeot 3008 alanlar

• Allere + ep için 1175 tl sigorta ödedim. 34 plaka için. Normalmidir. Bu arada kasko için nekadar ödediniz
  • karakartalım81 K kullanıcısına yanıt
    Firmadan firmaya değişiyor
    Allianz da 1490
    Marpfe de 918 oldu.
  • karakartalım81 K kullanıcısına yanıt
    Grupama 1600 :(
  • 1190 ak sigorta
  • Hasarsızlık indirimi ile ailanz 1475 tl ye anlaştık.

Kış lastiği için tek bayiden özel fiyat almak üzere hareket edebiliriz
  • kasko anadolu 870
    trafik maphre 608
    kış lastiği için ben de beklemedeyim
  • Kış lastiği için Michelin 205 55 19 gelmesini mi bekleyelim dersiniz?
  • Tomtom trafiği çalıştırabilen oldu mu acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=gsP-Z0qHvp0&t=70s

gösterdiğine göre servislerin açık olması lazım ama nasıl açılcak/açtırılcak hiç bir yerde(bayiler ve peugeot türkiye dahil) bilgi yok
  • ben kış lasitiği için biraz daha beklemeyi düşünüyorum. 205/55/19'u Michelin 23 aralıkta continental da 15 aralık ta getiecekmiş diye duydum
  • Arkadaşlar merhaba...Allure+elgnc kullaniyorum. Ben aux girisini aracta goremedim...Acaba GT lerde mi var yoksa ben mi bulamiyorum...Kitapçıkta da yerini göstermemiş...
  • haldor H kullanıcısına yanıt
    Peugeot teknik destek sayfasında Tom Tom ekstra özellikleri Türkiye için kullanılmıyor diye yaziyor...
  • menemen23 M kullanıcısına yanıt
    Kimseden ses seda çıkmadı...Kendi soruma ben yanıt vereyim belki merak eden başkaları da öğrenmiş olur...Bugün peugeot Türkiye müşteri hizmetlerini aradım ve aux girişinin olup olmadığını sordum..Cevap beni hiç şaşırtmadı...Türkiyeye gelen araçlarda aux girişi yokmuş...Kitapçıkta neden yer aldığı da anlaşılmış oldu...Türkiyem içinbu özelliğe gerek duymamışlar...Aynan elektirikli bisiklet ve kay kay aksesuarı gibi...Yazık yazık...
  • menemen23 M kullanıcısına yanıt
    Gerçekten satış temsilcileri ve çalışanlar çok yetersiz. Bana aracı tanıtan kişi hiçbir özelliğini bilmiyodu. Hiçbir şey öğrenmeden çıktık bayiden. Yeni yeni öğreniyorum özellikleri. Baya baya oturdum kitağçığı okudum baştan sona. Benim de takıldığım direksiyonun sol tarafında 2 kere basılınca bagajı açan tuşun sağında solunda tuşlar görünüyor kitapçıkta ama benim aracımda (allure+ep) hiçbir tuş yok. Arka kapıları kilitleyen çocuk kilidi var mı yok mu araçta anlayamadım. Bi de usb den müzik dinlerken şarkıları değiştirebiliyoruz ama klasör değiştirme işlemi sadece dokunmatik ekrandan yapılıyor sanırım direksiyonda kısa tuş yok sanırım?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.