Şimdi Ara

SIFIR KUTUSUNDA XFX R9 390 / 8 GB / BACKPLATE / - 900TL -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
6
Favori
1.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy287 -- 25 Ocak 2017; 12:47:12 >

• Takippp
  • pm atacak olan vısor
  • Fiyat gayet güzel diğer satıcılarından sizi ornek almanızı temenni eder hayırlı satışlar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düz 390 modeli için güzel bir fiyatlandırma :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuysuzPanda -- 28 Kasım 2016; 21:57:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuysuzPanda

Düz 390 modeli için güzel bir fiyatlandırma :)

teşekkür ederim 1 yıldır kutusunda bekliyordu belki birgün kullanırım diye. sanırım kullanmayacagım. boşa beklemesin uygun fiyattan başkasının işine yarasın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: security44

Fiyat gayet güzel diğer satıcılarından sizi ornek almanızı temenni eder hayırlı satışlar dilerim

çok teşekkürler umarım ihtiyacı olan birine gider.
  • amazondan alsak aynı fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakupeskn

amazondan alsak aynı fiyat

merhaba kardeşim. seni de hor görmüyorum. olabilir böyle düşünebilirsin. bunu kanıtlar mısın lütfen. merak ediyorum amazonda nasıl aynı fiyat. kanıtlayamazsan özür bekliyorum. iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy287

quote:

merhaba kardeşim. seni de hor görmüyorum. olabilir böyle düşünebilirsin. bunu kanıtlar mısın lütfen. merak ediyorum amazonda nasıl aynı fiyat. kanıtlayamazsan özür bekliyorum. iyi akşamlar.

https://www.amazon.com/XFX-DOUBLE-DISSIPATION-1015MHZ-DISPLAYPORT/dp/B00ZFNC8ES

kardeşim satışını baltalamak amacım yok fiyat güzel kötü değil linki verdim ayn ürün ve 260 dolar doları 3,60dan hesapladım 936 tl yaptı yada ben 260 doları yanlış görmüş olabilirim

• quote:

quote:

quote:

kardeşim satışını baltalamak amacım yok fiyat güzel kötü değil linki verdim ayn ürün ve 260 dolar doları 3,60dan hesapladım 936 tl yaptı yada ben 260 doları yanlış görmüş olabilirim

Verdiğiniz link Amazon satıcısından değil zaten kargo ücreti bunu gösteriyor. Arkadaşın istedigi fiyat iyi tek handikap üzerine bir kaç güncel model çıkmış olması.

İyi satışlar.

• quote:

quote:

quote:

Estagfurullah hocam fakat verdiginiz linkteki fiyat 'used' urun fiyatidir, üstelik vergi ve kargosu eklendikten sonra (%18 vergi ve ortalama 10 dolar kargo) yeni fiyatı 316 DOLAR oluyor.. Halihazirda Warehouse urunleri turkiyeye gonderilmemekte. Yine de sagolun yorum icin fakat tamamen bilgisizce atılmış bir yorum sizinki. almak istiyorsanız 316 dolara türkiyeye gönderilmeyen ürünü alabilirsiniz hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroy287 -- 6 Aralık 2016; 21:32:17 >

• Samsung 850 pro 512gb ile takas düşünürseniz pm den görüşelim. sıfır kutulu tr ürünü garantilidir.
  • soloist.63 S kullanıcısına yanıt
    pm den cevaplandı.
  • PM Atıldı.
  • ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.