Şimdi Ara

peteğin yanlış bağlanması hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
54
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar merhaba 3 yıl önce petekler değişti ben o sırada üniversitede olduğum için ilgilenemedim anne babada pek anlamadıklarından ses çıkarmamışlar ama petekleri bağlayan ustalar öyle bir bağlamış ki, hiç anlamayan insan yine böyle yapmaz.

Sorun şu: Petekleri aşırı yüksek bağlamışlar, petekle pencere denizliği (adını tam bilmiyorum galiba denizlik deniyor) arasında hiç mesafe yok, parmak bile girmiyor böyle olunca da ısı odaya hiç gelmiyor, direk betona vuruyor, ısınabilmek için kombiye yükleniyoruz o da faturaya yansıyor, fotoğrafları yükledim bakarsanız sorun daha iyi anlaşılır.

Yazın evi satmayı düşünüyoruz o yüzden detaylı tadilata girmeden basit çözüm önerisi bekliyorum, ne yapılabilir? anlayan yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...

• o denizlik denen yeri yada adı her neyse o betonu kırmayı düşündüm ama onu kırarsan pimapenler dağılır ya da onu kırarsan içeri daha fazla soğuk girer vs. diyenler oldu, petekleri aşağı çekmek kalıcı çözüm ama dediğim gibi şu an tadilata uğraşacak ne zamanım var, ne param var basit çözümler arıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.