Şimdi Ara

Digitürk Play Hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar derbi için digitürk play almayı düşünüyorum fakat gecikme donma gibi sorunlar kafamda soru işareti bırakıyor derbi diye gereğinden fazla yüklenme olucağını düşünüyorum bu gereğinden fazla yüklenme bi sıkıntı yaparmı ? Gecikme kaç sn olur ve son olarak HD kalitede yayın için kaç mbps internet gerekiyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3mb yeterli. geçen sene tahminen 1 dk geriden geliyordu. bu senede böyledir. 800kb'lık paketi alacaksan eğer. takriben 360p ye denk gelir görüntü kalitesi. sitede test yayını vardı. Eğer evine yakın kahve varsa. digiturku varsa pek almanı tavsiye etmiyorum. onlar gol der havaya zıplar. sende top orta sahadadır
  • ücreti ne kadar derbinin ? ben coca cola almıştım 1 litrelik. kapaktaki kodu internet sitesine girdim bedava 1 hafta süperlig maçlarının tamamını verdiler digitürk play üzerinden
  • Hocam benim paket standart ama bağlantım 20 mbps
    Rahat rahat hd izliyorum donma takılma yaşamıyorum.hatta düşünürseniz 1 er adet fazla gs ve fb taraftar paketim var fazla. sezonluk 150 tl ye vereceğim
    Bjk paketim var onu kullanıyorum.

• Fb sezon 120
    Bjk sezon 120
    Standart kalite

• Derbi haftası;

Standart kalite 40 lira (1200k)
    Yüksak kalite 50 lira (1800k)

2.5 litre coca cola alıp altındaki şifreyihttps://www.takiminlakolkola.com/ gönder. Haftalık digiturk play kodu kazanma şansı yakala. Detaylı anlatım Spor/fenerbahçe bölümünde var.

50 lira vermekten kurtarırsın :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.