Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
44
Favori
108.291
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu eren holding'in amma adamı var forumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşalı

KREDİ KARTI EXTRESİNDE SOOBIN ayakkabı diye geçiyor çakma çin adı gibi geldi bizi patlatmasınlar gece gece soobin ne demek ki ?

Hocam senin yatma vaktin gelmiş bence artık. o SOOBİN değil, 500 BİN. Yani internet sitesinin kısaltması
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalado

Ülkede kriz var diyorlar yokmuş bunu anladım

ülkede durumlar iyi olmadığı için bu ürünleri türkiye şartlarında ortalama bir gelire sahip olmama rağmen gidip çatır çatır mağazalarından alamıyor ve gecenin bir yarısı fırsat kolluyorum. (genelin durumunu kendi üzerimden açıkladım şahsileştirmeyelim sistem eleştrisidir siyasete çekmeyelim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 3 Aralık 2016; 1:29:7 >
  • memleket zor zamandan geçiyor. o yüzden yerli malı kaliteli ürünlerimize yönelmeliyiz eiye düşünüyorum.

geçen sene ilk defa markafoni üzerinden lacoste ayakkabı almıştım büyük indirim çek vs ile 110-TL para vermiştim. boyner de aynı ayakkabı 230-TL idi. ayakkabı 3 ayda dağıldı gitti ki ben nike- kinetix tarzı ayakkabılarımı 5-8 sene giyen ve hali hazırda hala kullanan biriyim. haftada sadece 1 gün kullanarak ayakkabı çöp oldu.
    o yüzden lacoste ayakkabının kalitesini sorgularım. bu şikayeti çevremdeki bir kaç kişiden de teyit ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boragungoren

Benim ayakkabılar bu şekilde

kusura bakma ama bu ne çirkin bi şey ya.
  • Lacoste nin tek amacı timsah. Yoksa sağlam 1tane bile görmedim bugüne kadar
  • Yeni bir heyecan başladı hadi bakalım:
    2 Aralıktawww.500binayakkabi.com adresinde Eren Holding markaları satışa sunulacakmış.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/119220/4f5d3ee9-bd56-41d3-ae5e-f37f0b17301b.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innovancenothing -- 14 Kasım 2016; 22:48:17 >

• bir sıcak fırsatçının bu siteden birşey almasına anlam veremiyorum.

bu forumda takılarak 60-70 liralara inci,derimod,hotiç ayakkabı ve bot ve yine aynı paralara adidas,nike,puma ayakkabılar aldık.

trendyol kampanyalarıyla 60 liraya aldığım inci marka botumu 3 senedir giyiyorum ve hala ilk günki gibi.

bu sitedeki tasarım yoksunu ayakkabılara 160-170 neden verirsiniz anlamam.

bu firmanın sıcak fırsatlarda boşuna şişirildiğini düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

quote:

Orijinalden alıntı: Avanta

dolar/euro kaç lira oldu haberiniz yok galiba, bu markaların hepsi yabancı menşeili nihayetinde... kaç liradan satılmalarını bekliyordunuz ki, 10 dolar/35 lira filan mı?

Ayakkabiya en fazla 80 lira verdim simdiye kadar.
    Onlar da yabanci.menseiliydi.
    Madem dolar yuksek ve fiyatlar yuksek.ben burada sicak firsat goremiyorum.

mercedes alırsın 100 bin lira

ferrari alırsın 3 milyon lira.

ferrariyi 1.5 milyona verirsen, ferrari alıcısı için bu süper sıcak fırsattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 11 Aralık 2016; 9:48:47 >
  • Lacoste ayakkabılar söylendiği kadar kötü ve dayanıksız değil, 2 senedir giydiğim 1 tane sneaker hala taş gibi, arkasında hafif bi açılma var o da normal 2 senede, ufak bir yapıştırma ile düzelecek birşey. 1 tane de çok nadir giydiğim var o hala yeni gibi duruyor tabi.
  • abbleix kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ne dememizi istiyosun ? Hoşuna gittiyse al güle güle kullan.
  • Eren in elinde patlayan 500 bin ayakkabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuryeşildağ -- 4 Aralık 2016; 17:07:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forester34

ayak terletmeyen spor ayakkabı varsa yazın. bu zamana kadar new balance nike adidas hepsini kullandım hepsi birkaç saatten sonra ayakları terletiyor.bence hepsi sağlı zararlı

Bi çift ayak alın siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcanaltin

arkdaşlar bunların orjinal olduğunu anlayabileceğimiz bir yöntem bilen var mı?

Tadına bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

Yahu biz mi cok fakiriz yoksa millet mi cok zengin.

Ben ortada uçuk bi firsat veya indirim goremiyorum.

Hala populer listesinden düşmemesi şaşirtici

amerika fiyatına, uluslararası kargo ücreti ödemeden ayakkabı alıyorsun nasıl göremiyorsun.
  • Var.

Şirketin yıllık gelir seviyesine baktığınızda anlarsınız.
  • Nedir bu lacoste çılgınlığı anlamadım gitti ya bu ayakkabıların kalitesiz olduğunu anlaması bu kadar mı zor arkadaş bu kadar kâr ettiklerine şaşmamalı bu firmanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ac150

Arkadaşlar ben 3 adet ayakkabı aldım ama bir sahtekarlık yapıldı hı eren holding değil ama onun aracı olduğu yurtiçi kargo adresime gelmedikleri halde adresinizde bulunamadık diye mesaj geçtiler ben işten izin alıp bürolarına gitmek zorunda kaldım beni madur ettiler

Allah başka dert vermesin hocam,oluyo böyle şeyler malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forester34

ayak terletmeyen spor ayakkabı varsa yazın. bu zamana kadar new balance nike adidas hepsini kullandım hepsi birkaç saatten sonra ayakları terletiyor.bence hepsi sağlı zararlı

Size en uygununu buldum hocam:

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.