Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
44
Favori
108.297
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam hangi modelleri aldınız link atabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JanPol

Arkadaşlar,
    Theg Glen Allen diye bi marka duyan oldu mu? %100 deri midir? Alınır mı botu?

Bu Theg nedir hiç bilmiyorum, duymadım. İnternettede bişey yazmıyor. Bence fason üretim bir marka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrxx

https://www.500binayakkabi.com/product/Product?uk=MLRUSHBG&rk=300 bu model hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar ? günlük kullanım için 42 43 giyiyorum 43 alsam yeterli olur sanırım olmazsa geri yollarız. bu arada bot konusunda çok yetersiz kalmışlar.

hocam modeli bilmiyorum ama new balance kalıpları biraz dar oluyor bilginiz olsun
  • yegene nasipmiş

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı
  • abcdef_23 A kullanıcısına yanıt
    pc den bakınız..
  • bir adet lacoste ayakkabı aldım siparişim kısmında detaylar gözüküyor arkadaşlar hangi ayakkabı olduğu falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

quote:

Orijinalden alıntı: *Designer*

Altta ki 2 ayakkabıyı en son ki sanal çadırdan almıştık ikisi de çok şık ve rahat . Ayakkabı olarak bot günlük vs bütün ayakkabılarım lacoste . Bu ayakkabılar diğerleriyle kıyaslayınca ciddi derecede kaliteli ve çok rahat . Fiyat olarakta çok uygun .. Kaçırmayın derim .. Ama kış mevsimine uygun değil .. Fileli yapısı nedeniyle yaz mevsiminde attığınız her adımda serinlemeyi hissediyorsunuz.

Bu renk genel olarak bütün kıyafetlere uygun ..https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=729SPM0060&rk=1P4

Bu renkte çok şık ..https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=729SPM0060&rk=2D2

kalıpları nasıldır hocam bunların. nike 42.5 giyen birisi için?

Ben normalde bütün ayakkabılarda 45 giyiyorum . bunda da aynı .. yani standart dışı bir ayakkabı olduğunu düşünmüyorum .

• HSYN34 kullanıcısına yanıt
    neden satiyorsun hocam modeli mi begenmedin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalado

quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_128

quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

quote:

Orijinalden alıntı: kartalado

Ülkede kriz var diyorlar yokmuş bunu anladım

ülkede durumlar iyi olmadığı için bu ürünleri türkiye şartlarında ortalama bir gelire sahip olmama rağmen gidip çatır çatır mağazalarından alamıyor ve gecenin bir yarısı fırsat kolluyorum. (genelin durumunu kendi üzerimden açıkladım şahsileştirmeyelim sistem eleştrisidir siyasete çekmeyelim)

Cok iyi aciklamissin arkadasim. Helal

Ben siyaset yapmıyorum artı bütçe kısıtlı olan kişiler markali ürünlere değil daha uygun Turk mallarına yönelir kriz dönemlerinde.

Konumuzun ne alakasi var anlamadim. Basil siyasete krize cevirdin. Ortada cok iyi fiyatla satilan mallar var ve ihtiyaci olan aliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanity Fair

quote:

Orijinalden alıntı: JanPol

Arkadaşlar,
    Theg Glen Allen diye bi marka duyan oldu mu? %100 deri midir? Alınır mı botu?

Bu Theg nedir hiç bilmiyorum, duymadım. İnternettede bişey yazmıyor. Bence fason üretim bir marka.

Eyvallah kardeşim. Bende aynı kanıya vardım. Kafalarına göre marka üretmişler. Gelde güvenerek al
  • almak isteyen arkadaşlar için minik bir özet lacoste kalıpları standart nike adidas gibidir new balance için yarım yada 1 numara büyük daha iyi olur .
  • valla 32 numarayı sepete ekleyerek aldım ama siparişlerimde beden yazmıyor varm ıböyle hatayla karşılaşan
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail.DL

valla 32 numarayı sepete ekleyerek aldım ama siparişlerimde beden yazmıyor varm ıböyle hatayla karşılaşan

bir çok üründe stok kodu gibi gözüken yerin sonuna ekliyor sistem

misal g star bir siparişim için Gstar D01713.990.41
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail.DL

valla 32 numarayı sepete ekleyerek aldım ama siparişlerimde beden yazmıyor varm ıböyle hatayla karşılaşan

evet hocam yazmıyor ama modelin sonunda T harfinin yanındaki rakam us numarası olabilir ben öyle algıladım
  • Fiyatlar hikaye Ban!

• yeni ürünler ekleniyor arkadaşlar takibe devam :Dhttps://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=K300026&rk=003 bunu aldım ben 189luğu kaçırdım bari güzel bir bot alayım dedim olmazsa iade ederim artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaferagkaya Z kullanıcısına yanıt
    ykmde boynerde 300 liraya satilan ayakkabiyi 130 liraya aldık daha ne kadar indirim olmasi lazim ki. magazalarda %25den fazla indirime girmiyor

• Arkdaşlar Skecherslarda kalıp nasıldır yarım numara büyük olan kalmış.
    Alsam sorun olur mu?
  • ruşenamcanınoğlusedat kullanıcısına yanıt
    Hiç laf anlatmaya çalışma hocam burda bir sürü kişi yararlandı bu tipler anlamaz ölü taklidi yapmak en iyisi
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.