Şimdi Ara

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.408
Cevap
44
Favori
108.300
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sefakucuk

Uzun zamandır skechers araştırıyorum , Amazon'dan Yeni bitane almıştım. Araştırdığım modeli 126tlye görünce saniyede aldim. 220 den asagiya hiç görmemiştim. (Amazon dahil )

link alabilir miyim?
  • Skecherslar yanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo icin alt limit falan var mi arkadaslar

• aldım bundan zaten skecherslarda doğru düzgün indirim yapan yer yok yapan da ancak %20-30 bu ayakkabıyı 250 altına görmedim olan yerdede tükenmiş

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı
  • Stan smith nerde ben bir turlu bulamiyirum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skechers Skech Air 2.0 Gravity gayet ucuz sipariş vermemek için kendimi zor tutuyorum.
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    bende bundan aldım ne zamandır bakıyordum amazonda pahalıydı bakalım inşallah ayağımıza olurda giyeriz siz de güle güle kullanın
  • nike da 44 giyiyorum lacoste 44 olur mu arkadaşlar bilen yardcımcı olsun lütfen
  • www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=711CAM0465&rk=53R

Ayakkabının fiyatı çok iyi laciverti olsa alırdım ama bu sefer daha dikkatli giyerdim zira 3 ayda öndeki plastik kısım kumaşı kesiyor ve oradan yırtılıyor ayakkabı. Hor kullanacaklar almasın.Bu arada lacoste ayakkbılar dışı da adamakıllı ayakkabı yok ki bir başlık altında totalde 8 ayakkabı varsı şaka gibi Etraftan toplasan daha fazla ayakkabı konulur .

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

aldım bundan zaten skecherslarda doğru düzgün indirim yapan yer yok yapan da ancak %20-30 bu ayakkabıyı 250 altına görmedim olan yerdede tükenmiş

Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı

44 giyiyorum kaç numara almalıyım kalıpları nasıl sağlamlığı nasıl kaç sene giyerim bilgi verir misiniz? teşekkürler

• Lacoste hariç her marka ayakkabıyı alabilirsiniz ama Lacoste almayın

• Beyler bu skechers 44 numara giyiyorum kalıpları nasıldır? kaç numara almalıyım? Sağlamlığı nedir? Adidas gibi 4 sene giyermiyim
  • enjoyman95 kullanıcısına yanıt
    ben normalde 44,5 giyerim bunda 45 aldım sorun olmaz sanırım.size de hayırlı uğurlu olsun.

diğer lafım genele çer çöp demeden önce piyasa ile karşılaştırmakta görece uygun ürünleri paylaşmakta fayda var
  • Merhaba beyler günlük giydiğim bir model buldum 99Tl kargo dahil 106 Tl 3 taksit

https://www.500binayakkabi.com/Product/Product?uk=ET5109&rk=100 43 numara aldım umarım büyük gelmez 30 gün içinde iade varmış
    41,5 - 42 giyiyorum hangi numarayı almalıyım ?
  • despot12 kullanıcısına yanıt
    hocam 44-45 zaten tükendi
  • Arkadaşlar,
    Theg Glen Allen diye bi marka duyan oldu mu? %100 deri midir? Alınır mı botu?
    onlar bedava arıyorlar ben nike 45 giyiyorum ama bakalım artık kısmet
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.