Şimdi Ara

VAILLANT VUW TR 236/5-3 ECOTEC PRO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kira evinde bu kombi var fakat oda termostatı takılmamış İzmirde malum havalar bir sıcak bir soğuk oluyor benim daha önceki kullandığım kablolu oda termostatım var SIEMENS RDE10.1 bunu takmak istiyorum fakat bağlantı yerlerini bir türlü tam tesbit edemedim iki tane köprü var BURADAKİ İlk köprüde Contact Thermostat/Burneroff yazıyor diğer alttaki köprüde ise 24 v DC room Thermostat yazıyor acaba ben bu köprülerden hangisini söküp oraya termostatın kablolarını bağlamam gerekir. Yardımı olacak arkadaşlara şimdeden teşekkür ederim.

• 3 ve 4 nolu klemense bağla ok
  • kombiustası kullanıcısına yanıt
    Ustam teşekkürler cevabın için ama sen sayfanın üstteki resimlerine bakmışsın anlaşılan benim kombide o bölümler yok aynı sayfanın altına doğru inince yazdığım bölümleri göreceksin biri x100 terminali diğeride x1 terminali her ikiside kırmızı ile çizilmiş benim bağlantı yerleride bunun aynısı bilmem anlatabildimmi saygılar.
  • Yokmu arkadaşlar bu kombiden kullanan kablolu oda termostatı ile beraber bir bakıverse tesisatına acaba.
  •  VAILLANT VUW TR 236/5-3 ECOTEC PRO
  • Takmak istediğim kablolu oda termostatı SIEMENS RDE 10.1
  • akkaynak kullanıcısına yanıt
     VAILLANT VUW TR 236/5-3 ECOTEC PRO rt soketine takacaksın 2 kabloyu seninki, plus modeli
  • Kombi ustası kardeş hangi TR ye takacam Şemada iki tane var biri x100 terminalindeki 24v.DC RT Köprü var onamı? Yoksa x1 Terminali var oradada RT ve L olan faz yani 230v. yazıyor onamı takacam? Bir zahmet.
  • Termostatın arkasında elektrik değerleri ve şemasıda aşağıda
  •  VAILLANT VUW TR 236/5-3 ECOTEC PRO VAILLANT VUW TR 236/5-3 ECOTEC PROhttps://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/364274/ac5970a4-9546-4066-b829-c41d449388de.jpg

• Yokmu dostlar bu kombinin termostat bağlantısından anlayan!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.