Şimdi Ara

:::DH TEMPRA TeAm:::

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.263
Cevap
24
Favori
608.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    neden biz de kendımıze ait bir kulüp çalışması içine girmiyoruz..
    iyi olmaz mı..
    sorunlar öneriler uygulamalar ve tecrübeler paylaştıkça güzeldir..
    değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wf1x -- 21 Ocak 2008; 21:52:44 >

• bu da benım tempra s 95 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wf1x -- 12 Şubat 2007; 5:12:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: wf1x

:::tempra:::kullanan arkadaşlar neden biz de kendımıze ait bir kulüp çalışması içine girmiyoruz..iyi olmaz mı..sorunlar öneriler uygulamalar ve tecrübeler paylaştıkça güzeldir..
    değil mi...

sen zaten kurmuşsun....

anlam veremediğim bir nokta var.dünyanın coğunda tipo ve tempra aynı klupte birleşiyor.
    bizde ayrı ayrı....
    ne güzel....... ne güzel....... değil mi?

yaz benide...

tempra SXA
    1995 MODEL
    KUM GRİSİ
    160cc 8v

TEMPRA KULLANANLAR AZINLIKTA OLDUĞU İÇİN BİR KLUBÜMÜZ YOK.KÖTÜ BİR ÜNÜ OLDUĞU İÇİN KULLANAN YOK.ASLINDA TİPODAN FARKI SADECE KASASI.
    BİR BAŞLANGIÇ OLDU.UMARIM ÜYELERİMİZ ÇOĞALIRLAR..
    HAYIRLI OLSUN

• quote:

Orjinalden alıntı: mavis717

quote:

Orjinalden alıntı: wf1x

:::tempra:::kullanan arkadaşlar neden biz de kendımıze ait bir kulüp çalışması içine girmiyoruz..iyi olmaz mı..sorunlar öneriler uygulamalar ve tecrübeler paylaştıkça güzeldir..
    değil mi...

sen zaten kurmuşsun....

anlam veremediğim bir nokta var.dünyanın coğunda tipo ve tempra aynı klupte birleşiyor.
    bizde ayrı ayrı....
    ne güzel....... ne güzel....... değil mi?

yaz benide...

tempra SXA
    1995 MODEL
    KUM GRİSİ
    160cc 8v

TEMPRA KULLANANLAR AZINLIKTA OLDUĞU İÇİN BİR KLUBÜMÜZ YOK.KÖTÜ BİR ÜNÜ OLDUĞU İÇİN KULLANAN YOK.ASLINDA TİPODAN FARKI SADECE KASASI.
    BİR BAŞLANGIÇ OLDU.UMARIM ÜYELERİMİZ ÇOĞALIRLAR..
    HAYIRLI OLSUN

gerçekten o kötü ününü ben de duydum ama ona ragmen aldım..ama size bunu büyük bi dürüstlükle söyliyiiim ki..1.5 senedir kullandıgım bu arabam bana hiç bi masraf çıkarmadı..ben kendımı buna hazırlaöışken bu durum beni bile çok şaşırttı...benım de 95 model tempra s..evet gerçekten tipo ve tempra arasında kasa dışında ne farklılıklar var..onu anlamıyorum..belki de vardır..bilenler yazsın da biz de bilğilenelım değil mi?:)

• KASADAN BAŞKA HİÇBİR FARKI YOK.VAR DİYEN YALAN SÖYLER.ALTINI ÇEVİRİP BAKIN YÜRÜYEN MOTOR HERŞEY AYNI.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeakin

KASADAN BAŞKA HİÇBİR FARKI YOK.VAR DİYEN YALAN SÖYLER.ALTINI ÇEVİRİP BAKIN YÜRÜYEN MOTOR HERŞEY AYNI.

aynennn
  • doruğru söylediniz arkadaşlar aynı araç ikiside marea kulübündeyim aama burdada bilgi paylaşalım kolay gelsin 1993 sx tempra tüplü görüntüsü yeter hayırlı olsun topikiniz
  • türkiyede çok kullanıcı var ama şu an çogu ihtiyar amcalarda duyan girer üzülmeyin

marea külübünde sosyetetamirc,isi niçkimdi değiştirdim şimdi sosyete1 olarak giriyorum

hatırlatmak istedim tşk
  • quote:

Orjinalden alıntı: sosyete1

doruğru söylediniz arkadaşlar aynı araç ikiside marea kulübündeyim aama burdada bilgi paylaşalım kolay gelsin 1993 sx tempra tüplü görüntüsü yeter hayırlı olsun topikiniz

EYVALLAH SAĞOL SOSYETE...1993 sx tempra tüplü ..BUNU ANLAMADIM ....ÜYE EDELİM Mİ....ANNAMADIM :)
    ?
  • TEMPRALAR TİPOLARIN ABİSİ OLMUYOR MU YANİİ?SAYGI DA KUSUR ETMEYELİM DEĞİL Mİ? :) :) :)
  • Arkadaşlar kulübünüz hayırlı ve uğurlu olsun.....
  • Tempra kulübünüz hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.
  • arkadaşım bilğiniz olsun diye yazdım aracı sattım marea aldım

tempra tabiki tiponun abisi veya babsı ne dereniz deyin artık

ama parca ve motor konularında bilğim var arkadaşı

bu aracı bozuk yollarda dikkatli kullanacaksın

yoksa ön tabla burclarını ter sonra ses yapar
  • evet arkadaşlar topikiniz hayırlı olsun demek için yazdım bende marea kulübüne üyeyim yani bi marea aldım ondan oraya üyeyim ama önceden 7 sene aktif tempra kullanıcısıydım bilgilerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: sLaLoMcU

evet arkadaşlar topikiniz hayırlı olsun demek için yazdım bende marea kulübüne üyeyim yani bi marea aldım ondan oraya üyeyim ama önceden 7 sene aktif tempra kullanıcısıydım bilgilerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım!!

bilgi paylaşıldıkça çoğalır değil mi..teşekkür ederiz arkadaşım...ve diğer kutlayan arkadaşlara...eyvallah sağolun..destek ve görüşlerinizi her zaman bekleriz
  • aklıma takılmışken sorıım size beyler..benım arabanın rölantisini dün ilk defa ben kendım ayarladım..lpg rölantisi....baktım sabah arabayı biraz çalıştırmama rağmen..titreme yapıyodu..kendim yaptım..titreme falan yok artık...bi kerede daha olmuştu ben elektiriçime yaptırmıştım..şimdi ışıklarda durdugumda falan bakıyorum..ibre 10 un altında 9000 ..normal değil mi?araba ilk çalıştıgında da 600 de oluyo
  • wf1x bulunduğun yerde hava soğuksa aracın titreme yapar.ısınınca da keser. rölantiyi yükseltmişsin iyi.havalar ısındığında devir saatin 1500 lere gelecek o zaman da düşürürsün.
    yanlız rölantiyi karbüratörden ayarlamak daha iyi.lpg beyni ayardan değiştimi ayar tutturmak zor oluyor. ısısnma - soğuma olayından dolayı

dünyadan tempra resimleri- TEMPRA TURBO STİLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavis717 -- 9 Şubat 2007; 12:11:20 >

• bir tipocu olarak, bütün tempracılar klubünün hayırlı olmasını dilerim.
    nası olsa kardeş sayılırız
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavis717

wf1x bulunduğun yerde hava soğuksa aracın titreme yapar.ısınınca da keser. rölantiyi yükseltmişsin iyi.havalar ısındığında devir saatin 1500 lere gelecek o zaman da düşürürsün.
    yanlız rölantiyi karbüratörden ayarlamak daha iyi.lpg beyni ayardan değiştimi ayar tutturmak zor oluyor. ısısnma - soğuma olayından dolayı

dünyadan tempra resimleri- TEMPRA TURBO STİLE

eyvallah sağol mavis...fotolar da çok hoş..eline sağlık

• quote:

Orjinalden alıntı: tipocu 16v

bir tipocu olarak, bütün tempracılar klubünün hayırlı olmasını dilerim.
    nası olsa kardeş sayılırız

eyvallah sağol tipocu...:))
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.