Şimdi Ara

General Mobile GM5 ön inceleme 'Nougat'lı Fiyat/Performans Telefonu'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu videoda Android'in son sürümü 7.0 Nougat ile kutusundan çıkan General Mobile GM5'in kutu açılımını yapıyor, tasarımına göz gezdiriyor ve donanımsal özelliklerinden bahsediyoruz.                    

• Nerden satın alabiliriz bunu ?

• temcit pilavı

• -Abi yeni islemci cikti eski modeli tekrar cikarmayalim
    -Bosver nasilsa satiliyor kur yukseldi falan deriz 2 sene daha ayni modeli satariz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en azından sd 420 430 filan koysalarmış.

• Isme Bak General Mobile. Dunyada Baska Isim Mi Yoktu.

• GM'de satışlar düştü anlaşılan, kesenin ağzını açmışlar gene Dh ye
    neyseki incelemeyi Mesut Çevik yada Erdi bey yapmamış yoksa gene iPhone şöyle iPhone böyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berkan sezer Amerika'da kaybolmuş diye haber vardı televizyonda doğru mu bu haber bilginiz var mı

• Daha ucuza Mi4C varken?

• quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

Berkan sezer Amerika'da kaybolmuş diye haber vardı televizyonda doğru mu bu haber bilginiz var mı

Merhabalar,

Berkan Sezer değil, yanlış anlaşılma var.
  • Gm 5 alınacağına lenovo 5k plus almak daha mantıklı

• Adam gibi adam işini iyi yapan Burak Şolt. Güzel inceleme olmuş. PC donanım tarafında da yaptığın içerikleri severek takip ediyoruz.

• Bu telefon Gm nin bir yerlerinin kalktığının işaretçisi. Onceki telefonu makyajla sat. Dogru düzgün gelişim yok

• Cin'in bagrindan cikip gelen turk markasi

• Yine mi sen şu çocuğu yeter sömürdünüz!

• Gm 4g ile bunun ne farkı var ben anla0yamadım... 649 liraya fulld hd ekranlı sp616lı lenovo k5 plus dururken bu kesinlikle alınmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

Berkan sezer Amerika'da kaybolmuş diye haber vardı televizyonda doğru mu bu haber bilginiz var mı

Aman hocam ne kaybolması. Sağlam bir şekilde Suadiye'de oturuyorum. Ben değilim o.
  • Fiyat/kağnı cihazı desek ???

• General mobile birkaç çalışanını XİAOMİ nin yanına göndersin belki birşeyler öğrenirler.. Bu telefonun ederi 400 tl nin üzerine bir tık değildir.

• Bu telin ederi 250 tl fazla etmez xiaomi Redmi serisi bile buna 10 ceker ve dah ucuz ve kaliteli

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.