Şimdi Ara

GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
26
Favori
43.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk patch'da olacak değişiklikler yayınlanmış. Monster deck özelliği kaldırılmış. Eredin, Philippa, Regis, Priscilla, Reinforced Trebuchet gibi bazı yüsek avantaj sağlayan kartlar nerflenmiş. Priestess of Freya ve Field Medic de artık mezarlıktan Priestess of Freya veya Field Medic çekemeyecek.

Priestess of Freya biraz üzdü açıkcası, bu kartın sinerjisi ile oynamak zevkliydi bayağı Skellige ile.
    http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/document/Patch-EN.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmthmz -- 15 Kasım 2016; 19:6:0 >

• Bugün kapalı beta için key geldi. Bir deneyeyim dedim ilk maçın sonucu. Ardından koşarak kapattım oyunu.
    GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 15 Kasım 2016; 20:44:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Bugün kapalı beta için key geldi. Bir deneyeyim dedim ilk maçın sonucu. Ardından koşarak kapattım oyunu.
    GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU]

İyi dayanmışsın hocam.

quote:

İlk patch'da olacak değişiklikler yayınlanmış. Monster deck özelliği kaldırılmış. Eredin, Philippa, Regis, Priscilla, Reinforced Trebuchet gibi bazı yüsek avantaj sağlayan kartlar nerflenmiş. Priestess of Freya ve Field Medic de artık mezarlıktan Priestess of Freya veya Field Medic çekemeyecek.

Priestess of Freya biraz üzdü açıkcası, bu kartın sinerjisi ile oynamak zevkliydi bayağı Skellige ile.
    http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/document/Patch-EN.pdf

Hocam Priestess of Freya bildiğiniz hile gibi kart,Skellige kartları mezardan gelince zaten güçleniyorlar birde başlangıç destesinde 2-3 tane Priestess of Freya,adamlar çok rahat oluyorlar 2. ve son rauntlar da.
    Monster da Eredini geçtim,sahada "rastgele" bir kart kalıyor özelliğine de var fakat rastgele kart falan kaldığı yok 10 oyun oynadıysam rahat 8'inde en güçlü kart kaldı masada adamlar rahatça atıyorlar Eredini masaya ne de olsa masada kalacak diye,bir maçta adam ilk raunt Eredini attı,2.ve 3. rauntta da Eredin masa da kaldı.Bu tip dengesizlikleri düzeltmeleri iyi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 15 Kasım 2016; 21:19:40 >

• Sadece tutorial + 1 maç yaptım ama Witcher'da ki Gwent değil bu. Oyuna HS dinamikleri getirmişler tabiri caizse b.k gibi olmuş.
  • NR'de nasibini aldı,Philippa ve priscilla baya nerflenmiş.
  • Phillipa v Trebuchet benim hayati kartlarım sayılır neredeyse. Neyse sonuçta karşı deste de nerflenmiş olacağından sıkıntı olmaz hem de yeni stratejiler geliştiririz. Arada Gwent sayfasındaki admin ile konuşuyoruz laf falan atıyorum. Adama dedim ki ileride Touissaint Düklüğü de oyuna eklenir mi gibisinden bayağı reaksiyon verdi. Yok işte biz öyle bir şey söylemedik, gelişmeleri duyurulardan takip ediniz falan. Bence 6. deste olarak düklük kesin olarak eklenecek. Ama bunu ne zaman görürüz bilemeyeceğim.
  • Baktım canavarlar üzerime üzerime geliyor. Bastım mancınığı kopyaladım yapıştırdım savaş borusunu öttürdüm aradada igni Geralt çıkarttım sersemlettim p.zvengi

Şaka bi yana Sociatael ne kadar güçlüymüş kombinasyonları çok iyi buff üstüne buff alınabiliyor. Patch ile düzeltilir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJack

Baktım canavarlar üzerime üzerime geliyor. Bastım mancınığı kopyaladım yapıştırdım savaş borusunu öttürdüm aradada igni Geralt çıkarttım sersemlettim p.zvengi

Şaka bi yana Sociatael ne kadar güçlüymüş kombinasyonları çok iyi buff üstüne buff alınabiliyor. Patch ile düzeltilir umarım.

Hocam birde Kaedwin asker kartı ile Eredin'i çizecek altından gümüşe düşüreceksin sonra Scratch ile yakacak,desteyi başsız bırakacaksın.

quote:

Orijinalden alıntı: George of Kagen
    Phillipa v Trebuchet benim hayati kartlarım sayılır neredeyse. Neyse sonuçta karşı deste de nerflenmiş olacağından sıkıntı olmaz hem de yeni stratejiler geliştiririz. Arada Gwent sayfasındaki admin ile konuşuyoruz laf falan atıyorum. Adama dedim ki ileride Touissaint Düklüğü de oyuna eklenir mi gibisinden bayağı reaksiyon verdi. Yok işte biz öyle bir şey söylemedik, gelişmeleri duyurulardan takip ediniz falan. Bence 6. deste olarak düklük kesin olarak eklenecek. Ama bunu ne zaman görürüz bilemeyeceğim.

Eklenmesi lazım zaten,Gwent güzel,kendini oynattırıyor ama kart sayısı ve deste sayısı piyasadaki diğer kart oyunları ile mukayese edilince aşağıda kalıyor,oyunda ara ara adı geçse de aslında oyunda bulunmayan Zerrikania'nın da destesi eklenmeli bence,bu tip ekstra destelerin eklenmesi aslında CDProjekt'in Gwent'i pazarlaması için iyi bir fırsat,sonuçta her The Witcher 3 oynayan Gwent'i sevmiyor.The Witcher serisi her ne kadar doyurucu bir seri olsa da,romanlara baktığımızda oyunlarda evrenin hepsinin işlenmediği ortada özelikle Blue Mountain,Kovirr ve Zerrikania gibi yerler oyunda yok bile sadece isimleri geçiyor.Gwent,romanlarda olup oyunlarda olmayan hikayeleri,The Witcher evreni hikayelerini merak eden kişilere sunmak için güzel bir araç olabilir,tabii şuanda böyle bir şeyin söz konusu olduğunu düşünmüyorum ama bu hem Gwent için,hem The Witcher serisi ve sevdalıları için hemde CDProjekt için güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 16 Kasım 2016; 2:59:35 >

• George of Kagen kullanıcısına yanıt
    Toussaint düklüğü olarak ayrıca ekleneceğini sanmıyorum şu an, ayrı bir faction için yetecek kadar karakter üretmek sıkıntı olabilir. Ama örneğin Toussaint'daki karakterler Nilfgaard factionunda ortaya çıkabilir. W3 evreninde de Toussaint Dükalığı, Nilfgaard İmparatorluğunun vassalıydı hatırlarsanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmthmz -- 16 Kasım 2016; 3:29:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmthmz

Toussaint düklüğü olarak ayrıca ekleneceğini sanmıyorum şu an, ayrı bir faction için yetecek kadar karakter üretmek sıkıntı olabilir. Ama örneğin Toussaint'daki karakterler Nilfgaard factionunda ortaya çıkabilir. W3 evreninde de Toussaint Dükalığı, Nilfgaard İmparatorluğunun vassalıydı hatırlarsanız.

Hocam ittire ittire GT 740M e overclock yaparak ana oyun ve hos u bitirdim fakat Blood and Wine daki kasmalar ve eşsiz güzellikte olması sebebiyle ileride alacağım sisteme saklıyorum. O yüzden açıkçası vassalı olduğunu bilmiyordum.

CheKD hocam şuan kart sayısı az fakat söylediğiniz gibi evren çok geniş. Kitaplarda bol malzem2 olduğunu tahmin ediyorum fakat Türkçesi olmadığından yine mağduruz. Yalnız yayınlanan çizgi romanları bile malzeme dolu. Özellikle Oduncu ve kırmızılı kadın özel karakterlerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Hocam ittire ittire GT 740M e overclock yaparak ana oyun ve hos u bitirdim fakat Blood and Wine daki kasmalar ve eşsiz güzellikte olması sebebiyle ileride alacağım sisteme saklıyorum. O yüzden açıkçası vassalı olduğunu bilmiyordum.

CheKD hocam şuan kart sayısı az fakat söylediğiniz gibi evren çok geniş. Kitaplarda bol malzem2 olduğunu tahmin ediyorum fakat Türkçesi olmadığından yine mağduruz. Yalnız yayınlanan çizgi romanları bile malzeme dolu. Özellikle Oduncu ve kırmızılı kadın özel karakterlerdi.

Kitapları da basacaklar artık,yakın zamanda çıkacak The Last Wish.

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

quote:

Kitapları da basacaklar artık,yakın zamanda çıkacak The Last Wish.

Hocam ciddi olamazsınız..... bugünü bayram ilan ediyorum

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Oyun TR oldu,kitaplar çevrilmeye başlandı bence bu bizim için çok güzel bir gelişme
  • George of Kagen kullanıcısına yanıt
    https://issuu.com/pegasusyayinlari/docs/pegasus-katalog-tum_3b2439c1073d27?e=3954788/30000297

14-15 sayfa aralığına gel hocam burdan takip edebilirsin çıkışını
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Oyun TR oldu,kitaplar çevrilmeye başlandı bence bu bizim için çok güzel bir gelişme

Birde The Witcher serisi için yeni oyun duyurulsa herhalde zevkten ölürüz,bence CDProjekt bir oyun daha getirecek,firma hep The Witcher oyunu çıkardığından farklı bir şeyler denemek istedi ve bunu da yapabileceğini insanlara göstermek istiyor bu yüzden Cyberpunk 2077 gelecek,sonrasında bir The Witcher oyunu muhtemel,bir sonraki nesil konsolların son dönemlerine doğru duyurulacak bir The Witcher oyunu Red Dead Redemption 2 etkisi yaratabilir,şu anda oyun dünyasının 2.Rockstar'ı olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar ve bunun ilk adımı olan firma ismi ile anılacak bir seriyi yaptılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 16 Kasım 2016; 21:28:50 >

• Hocalarım şu KPPS Aöf İşsizlik sıkıcılığında çok mutlu ettiniz beni yahu. Witcher ın Wsini duyduğumda hoş oluyorum.

• quote:

Hocalarım şu KPPS Aöf İşsizlik sıkıcılığında çok mutlu ettiniz beni yahu. Witcher ın Wsini duyduğumda hoş oluyorum.

Sevindim mutlu olduğunuza,bence geç bile kaldılar.Yüzüklerin Efendisi,Taht Oyunları kadar derin bir içeriğe sahip olmasa da en az bu iki seri kadar kaliteli The Witcher serisi de,eğer satışlarda iyi olursa baskı aralığı düşer ve daha çabuk çıkar yeni kitaplar,umarım romanlarda serinin çizgi roman serisine olan bir ilgisizlikle karşılaşmaz,malum ülkemizde kitap okuma oranı çok düşük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 16 Kasım 2016; 21:40:25 >
  • quote:

quote:

Birde The Witcher serisi için yeni oyun duyurulsa herhalde zevkten ölürüz,bence CDProjekt bir oyun daha getirecek,firma hep The Witcher oyunu çıkardığından farklı bir şeyler denemek istedi ve bunu da yapabileceğini insanlara göstermek istiyor bu yüzden Cyberpunk 2077 gelecek,sonrasında bir The Witcher oyunu muhtemel,bir sonraki nesil konsolların son dönemlerine doğru duyurulacak bir The Witcher oyunu Red Dead Redemption 2 etkisi yaratabilir,şu anda oyun dünyasının 2.Rockstar'ı olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar ve bunun ilk adımı olan firma ismi ile anılacak bir seriyi yaptılar.

Bende çok isterdim ama w3 serinin son oyunu oldu Geralt'ın hikayesi bitti dediler belki Ciri ile ilgili bir seri çıkar mı çok ilerde bilmem de witcher'ın Geralt ile devam edeceğini sanmıyorum adamlar dramlı oyun sonu filan bile yaptılar noktalamak için çünkü değişmez artık.

• quote:

quote:

quote:

Bende çok isterdim ama w3 serinin son oyunu oldu Geralt'ın hikayesi bitti dediler belki Ciri ile ilgili bir seri çıkar mı çok ilerde bilmem de witcher'ın Geralt ile devam edeceğini sanmıyorum adamlar dramlı oyun sonu filan bile yaptılar noktalamak için çünkü değişmez artık.

Geleceği değil geçmişi konu alan bir oyun yapabilirler,Vahşi Av'dan öncesini konu alan bir oyun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.