Şimdi Ara

bisiklet tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1000 lira civarı kadar bisiklet arıyorum. uzun yol yapmam pek de kullanmam. kron xc 250 modelini düşünmüştüm iyi degil diyolar. hangi bisikletleri önerirsiniz?

• Carraro 224 (V fren)
    Carraro 225 (hidrolik) bu 2 model 24 vites alan kullananlar memnun 1200-1550tl arasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    kron xc 250 nasıldır?
  • Az evvel bisiklet'ciden geliyorum en boş model Kron bu nedenle 750₺ dahi var
    Yani bu vites sistemleri kaliteye Gore
    -seri dışı 21 vites (Tourney'den bile alt kaliteli)
    -Tourney
    -Altus
    -Acera
    -Deore diye gidiyor Kron da var en alt vites sistemi kullanarak ucuza veriyor şekil güzel ama bisikleti vites ve siz götürüyorsunuz!!!

#Umit açıkçası çocuk bisikleti güzel modelleri var ama 15-17kg ağır

#Salcano;güzel modelleri var ama anlayan yaşlı usta jantlarda sorun olduğu "özel orum tavsiye etmedi,cok çabuk akort ayarı bozuluyor muş illa Salcano derseniz City Spor 10 Hd

Mosso Sedona Merida güzel hafif (13-14kg) modelleri var ama ucuz olunca ya süspansiyon yok veya masa zoom yani dusuk kalite!!21 vites
    Açıkçası geriye kalan Bianchi ve Carraro 221-224

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 8 Kasım 2016; 21:07:03 >
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim butcede maxlksimum 900 tl civari n650 ng750 ve kron tx150 bunlardan hangisini yada bunlara alternatif ne tavsiye edersiniz

• Açıkçası bende alacağım anladım ki zoom maşa ucuz başlangıç olacaksa Suntour olsun
    Tourney vites olmasın 21 vites değil
    Anladım 1000tl anca işimi görecek para biriktirip yarın alacağım
    Sehir-Tur=Hibrit bisiklet tavsiye ederim
    Carraro Sportive 224 alan memnun 1.150tl nakitte 100tl indirimli 1000tl al bunu dia et bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 9 Kasım 2016; 20:51:40 >
  • İkinci el bakmanızı öneririm. 1300 lira olan bi bisikleti rahat 1000 liraya bulabilirsiniz + aksesuar bile denk gelebiliyor şansınıza.
  • Kron'da kronik kadro sorunları var. Engebeden atlarken orta göbeği dağıtıp, kadroyu çatlatan arkadaşım oldu.

Bu firmaya ve kadrolarına karşı acayip bir önyargım var. Amacına uygun hizmet etmiyor.

Başka markalara bak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.