Şimdi Ara

guc kaynagi fani icin yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar selamlar,guc kaynaginin fanindan fazla ses geliyor,daha dogrusu ugultu gibi hava sesi,titreme degil yani,actim baktim tozunu da aldim bir sorun yok,simdi sadece fanini sessiz bir fanla degistirmek mumkun mu,ayrica baglantisinin lehim oldugunu gordum,kisacasi guc kaynagi icin sessiz fan bulabilir miyim

bir de kasa fani olarak ucuz ve sessiz 80mm fan tavsiye eder misiniz,80mm yuvasina 120mm takmak mumkun mu

• 80 mm yuvaya 120 mm takmak mümkün ama dönüştürücü almak zorundasın...

Güç kaynağına gelince kaç cm fan kullanıyor güç kaynağı ona göre sessiz bir fan tavsiye edebilirim..
  • guc kaynagi fani 8cm sanirim ,bu donusturucu nasil bisey acaba,bir link verebilirmisiniz
  • ben senin yerinde olsam cooler master ledli fan kullanırım ama bence 8cm olsun sıcağı dışarı iyi atar devir olayı yani
  • yaw benim güç kaynagını ben ucuz bir fiyata aldım performans açısından bekledigimden çok iyi ama çok ses yapıyor ne yapmalıyım adama götürsem ayıp olur içini açsammı
  • yağlasan bir öle denesen süper olacak
  • performans aramıyorum da ses butun derdim,yarin piyasada sorcam ama ankara da nereye sorulur bilen var mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: solidgrind

performans aramıyorum da ses butun derdim,yarin piyasada sorcam ama ankara da nereye sorulur bilen var mi

Lehim diyorsun,yeni fan takdığın zaman sen lehimliyebilecekmisin?Ayrıca psu yeni ise garanti dışına çıkacak.Bence bunlarıda düşün.Ne kadar garnti verirlerse versinler yeni alacağın fanda sesli çalışabilir.Öncelikle psu yu çıkarıp ,makine yağı güzelce yağlamanı tavsiye ederim.Sesin kesileceğini düşünüyorum,bende işe yaramıştı.Kullanmadım kendim ama aşağı linkteki ürünü kullanıp memnun kalan arkadaşlar var.Başka bir alternatif olarak DÜŞÜNEBİRSİN.
    http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=sst-pp02

• Bendeki psu fanı da sesli çalışıyordu. Artric in sensörlü 80 mm lik fanlarından aldım. psu içindeki fanı çıkarttım. Aldığım fanı monte ettim. %70 civarında sesten kurtuldum. Üstelik ortam soğuksa, ısı sensöründen dolayı fan iyice yavaşlıyor. İşlemcim içinde artric pro 7 kullanıyorum. kasa içinde, psu ya taktığım fandan kullandım. toplam 3 fan çalışıyor. neredeyse bilgisayarın çalıştığını farketmiyorsunuz. geceleri uyandığımda pc nin kapandığını düşünüyorum sessizlikten, ledlerden çalıştığını anlıyorum.
  • güç kaynagı kapalı bi kutu şeklinde oldugu için cok ses yapar bence sen bi tane termaltake de fan al.
  • ac guc kaynagını al bıtane cooler master 5-6 ytl ye degıstır bak gor sonra ses nası gıdıyo fazlasına gerek yok oldu bitti işte
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.