Şimdi Ara

2si1 'Yenilenen' Teknoloji ve Oyun Programı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: likeablex

Yeni konsepti sevmedim. Ayak ayak üstüne ne öyle ya.

2si1 'Yenilenen' Teknoloji ve Oyun Programı

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: likeablex

Yeni konsepti sevmedim. Ayak ayak üstüne ne öyle ya.

Hazır olda mı bekleyelim hey Allah'ım

Hayır ama böyle de hoş değil ama.
  • Bu haliyle tartışmasız çok daha güzel olmuş

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Tv stüdyolarındaki gibi birşey çok mu pahalı? Masanın etrafına doluşuyorlar ya. Onun gibi.
  • yeni konsept tv sohbet programı havasında daha profesyonelce olmuş. video ve görüntü geçişleri jenerik güzel. ortamın etkisiyle Gökhanı da daha rahat kasmadan bir tık güleryüzlü görmek hoş.

ülke gündeminin kasıntı aselsan haberlerinden gına geldi artık. daha çok teknoloji icatları, yeni film trailerları, wonder woman, daha bol oyun haber ve klipleri görmek isterim. psn xbox steam indirimdeki oyunlarada yer verip duymayanları haberdar edebilirsiniz.

hükümet internetin fişini artık hiç düşünmeden çekerken bundan bahsetmemek vpn önerisi yapmamak sizi tırsık göstermiş.

• yeni konsept hoş olmuş böyle şeyler bekliyoruz sizden
  • Pokemon'la ilgili düşüncelerimizi merak etmişsiniz. Şu kadarını söyleyim, program boyunca en çok ilgimi çeken konuydu :)
    Dünyada grafik yönden ya da hikaye yönünden ne oyunlar var ama Pokemon çok başka. Bunu anlayan kişi de bu dünyadan kopamıyor. 20 senedir bu serinin hala rekor kırması bu nedenle.
    Ayrıca yeni oyunlarda bir çok gelişim var, yukarıda bir arkadaş yazmış zaten. Yeni oyunları oynamanızı tavsiye ederim.
    Moon ön siparişimi de vererek rekora katkıda bulundum :D

• Çok iyi olmuş valla bu değişim. Eski tarzdan sıkılmıştık .

• Bir ara Adnan Oktar çıkacak sandım :) Maşallah! Tüff tüff tüff

• quote:

Orijinalden alıntı: codred

yeni konsept tv sohbet programı havasında daha profesyonelce olmuş. video ve görüntü geçişleri jenerik güzel. ortamın etkisiyle Gökhanı da daha rahat kasmadan bir tık güleryüzlü görmek hoş.

ülke gündeminin kasıntı aselsan haberlerinden gına geldi artık. daha çok teknoloji icatları, yeni film trailerları, wonder woman, daha bol oyun haber ve klipleri görmek isterim. psn xbox steam indirimdeki oyunlarada yer verip duymayanları haberdar edebilirsiniz.

hükümet internetin fişini artık hiç düşünmeden çekerken bundan bahsetmemek vpn önerisi yapmamak sizi tırsık göstermiş.

tırsaklığın tanımı kardeş;onların yaptığı değil..
    codred kod adın ile hükümete bir şekilde iğneliyici laf sokabilmek adına donanımhaber sitesinde elinden başka hiçbirşey gelmediği için klavye ile aklında kurduğun birkaç cümleyi üye gizliliği yönetmeliğine güvenerek bizlere aktarmandır korkaklık
    ama insanlık(((((((((birbirine hakaret etmeden sevip saygı gösterip anlamayı gerektirir,aksi halde hayvanlardan farkımız nicedir)))))))))

• Yeni konsepti beğendim. Televizyon formatı derken kaliteden dolayı diyor bir çok insan ancak doğaçlama gitmeniz. Konuların tamamını ekrandan okumaktan çok daha iyi.

• Yeni konsept harika olmuş, emeğinize sağlık... Canımı sıktı diyebileceğim tek nokta haberler arası ekranda sürekli olarak efekt halindeki yazılar, sade olsalar çok daha tatlı olurdu bence, onun dışında harika...

• sen memnunsan sorun yok kardeş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Butun 2si1leri izledim ama ilk defa yorum yapmak istedim, gercekten harika olmus. Tam bir televizyon programi tadinda. Hatta gunumuz televizyonlarinda bu kalitede bir program yok. Elinize saglik. (Ama montaj kismi biraz yoracak bence ilerleyen haftalarda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ares88

Butun 2si1leri izledim ama ilk defa yorum yapmak istedim, gercekten harika olmus. Tam bir televizyon programi tadinda. Hatta gunumuz televizyonlarinda bu kalitede bir program yok. Elinize saglik. (Ama montaj kismi biraz yoracak bence ilerleyen haftalarda :)

aynen:) editlemek yorucak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • watc dogs'u zamanında öyle övmüştünüzki ister istemez almıştım. Bilindiği üzere oyun fos çıkmıştı, şimdi kalkıp eleştirmeniz ilginç olmuş :(
    yine rainbow siege çok iyi oyun dediniz aldım, muhteşem çıktı :D
  • Çok iyi olmuş, siz hiçbir şeyi beğenmeme timini boşverin. Sonuçta yeni bir konsept ve gelişecektir.

• bence olmamış
    eskisi daha iyi
    samimi gelmiyo bana böyle
  • Daha ciddi olmus ama sanki eskisi daha samimiydi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.