Şimdi Ara

izmir balonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

izmiri çok güzel bir şehir olarak biliyordum 3.büyük şehir nsaıl olsa filan neyse istanbuldan izmire bi gittim zaten havalimanının oralar gaziemir çöp onun dışında en iyi yeri konak şehir dağın altına yapılmış köy gibi alsancak ta öyle overrated yerler yolun ortaısnda öpüşenler ailenizle gezemiyorsunuz öyle bir yer izmir yazmayı düşününenler unutmayın üniversiteye okumaya gidiyorsunuz kızlarla zina yapmaya değil iyi gecleer

• İzmir sana fazla gelmiş belli, konyadan öteye geçmesenize siz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ağızdan mı öbüşüyorlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben de izmirliyim yolun ortasında öpüşen hiç görmedim daha

• Yobaz=>BAN
    Block

• Aleyküm selam hoş geldiniz arkadaşlar Türkiyemizin her şehiri güzel ve mânevîyatlıdır.

İzmirde öpüşen 3 veya 5 insan gördüğümüz için yunanistanamı vermekmi lazım dışlamakmı lazım.

İzmir Türkiyemizin toprağıdır müslüman toprağıdır.

öpüşen insanları zina edenleri gördüğünüz zaman Allaha dua edelim Hidayet versin bir insan cennete girse kardır.

• trplayer kullanıcısına yanıt
    Hocam hoş geldiniz yazısını görünce içimi bir huzur kaplıyor

kaç senedir hoş geldiniz yazıyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: questioner

Hocam hoş geldiniz yazısını görünce içimi bir huzur kaplıyor

kaç senedir hoş geldiniz yazıyorsunuz ?

foruma geldim geleli hoş geldiniz yazıyorum arkadaşım nasılsın.

Huzur iyidir :)

• teşekkürler arkadaslar fikirlerinizi icin ben böyle düşündüm tabiki her yerde iyi insanlar ve kötü insanlar var ben kötülere rastlamış olabilirim dediğiniz gibi
  • kardeş yanlış anlama ama denize kıyısı olan şehrin dağların altına kurulması kadar doğal şey yok. Nasıl bir şey hayal ediyordun ki
  • BU HERİF LOL BÖLÜMÜNÜN DOLANDIRICILARINDAN BİRİDİR BİLGİNİZE
  • Evetttt bir çekemeyen daha gelmiş izmir ime laf atıyor :D
    Yav arkadaş dağ altına yapılan bir şehir merkezi diyorsun da istanbulda beton arasında yaşamaktan sıkılmadınız mı daha..
    Ulan izmirde otobüs kartıyla bütün şehri 1 günde heryeri gezerek dolaşıyorsun vapur otobüs telefirk metro izban,
    Dahası izmir sadece doğal güzelliğiyle değil insanlarıyla güzeldir. istanbul gibi bir yerde insanlar yüzyüze bakamıyorken aceleden izmir konakta işe koşarken bile güvercinlere yem alıp atan insanlar veya 5 dk soluklanıp gevrek ayran alıp denizin keyfini çıkartabilen kişiler var..
    Sen kalkıp sokakta öpüşen insanlara laf atıyorsun da ne zaman duydun izmirde şu şahıs kıza tecavüz edip öldürmüş dediğini. veya bi kadın dövülürken halkın izlediğini..
    Aile ile dolaşamıyorsun demişsin ama ailen ile gidilecek yerleri bilmediğin için gidip gençlerin arasına girmişsin....
    Ayakta duramıycak kadar sarhoş olan adam bile izmirde sen ailen ile dolaşırken korkma diye diğer kaldırıma geçer, saygıdan önünü ilikler.
    Yardıma ihtiyacın olunca istanbul daki veya diğer şehirlerdeki gibi yüzüne bakmazlar. hemen açarlar kollarını..
    Selam verdiğin sofrasına muhabbetine buyur eder derdine dinleyici olur.
    Ama işte koca izmir e gelip aaaa dağın altında şehir mi olur veya meydanlarda öpüşen çiftler var diyerek koca şehri karalamaya çalışman da garip..
    Neyse izmir e gelip izmir i yaşayamamışsın, aklın öpüşen çiftlerden öteye gidememiş geçmiş olsun arkadaşım..

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    valla istanbuldan geldim ben daha büyük bekliyordum hocam 3. büyük şehir olduğu için havalimanı etrafı filan istanbulda baya gelişmiş durumda sabiha gokcen bura için aynı şeyi söyelyemiycem ama havalimanı terminali çok güzeldi ve bir şeyi takdir ettim 10 araç geride olan ambulansa kırmızı ışıkta yol vermeye çalışıyorlardı çok hoşuma gitti
  • 4ikaos kullanıcısına yanıt
    fazla gezemedim zaten ilk izlenimlerimi paylaştım alsancak övdükleri gibi olmadığını gördüm izbanla bir kaç kere git gel filan yaptım bilgim olması açısından bunları yazdım neden bu kadar büyüttün ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: vibex2kullanicisi

fazla gezemedim zaten ilk izlenimlerimi paylaştım alsancak övdükleri gibi olmadığını gördüm izbanla bir kaç kere git gel filan yaptım bilgim olması açısından bunları yazdım neden bu kadar büyüttün ki

Nedeni şu aslında büyütmedim göremediklerini göstermeye daha doğrusu söylemeye çalıştım ki bi daha gelince güzelliklere odaklan diye.
    Çünkü ilk izlenimde çok kötülemişsin ve gördüğün gibi değil aslında.
  • İzmir çok kötü doğru söylüyorlar sakın gelmeyin. İstanbul'dan göç var buraya aman öyle bir hata yapmayın gelenler pişman oldular ağlıyorlar yanımda. Gelmeyin çok kötü burası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Aleyküm selam hoş geldiniz arkadaşlar Türkiyemizin her şehiri güzel ve mânevîyatlıdır.

İzmirde öpüşen 3 veya 5 insan gördüğümüz için yunanistanamı vermekmi lazım dışlamakmı lazım.

öpüşen insanları zina edenleri gördüğünüz zaman Allaha dua edelim Hidayet versin bir insan cennete girse kardır.

Çok iyi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

quote:

Orijinalden alıntı: trplayer

Aleyküm selam hoş geldiniz arkadaşlar Türkiyemizin her şehiri güzel ve mânevîyatlıdır.

Çok iyi ya

Nasılsın arkadaşım

• izmir atatürkçülüğün son kalesidir orayada yobazlığınızı bulaştırmayın
  • Izmiri izmir yapan belediye degil insanlaridir sokaklar kotu ve bakimsiz olabilir ki oyle asiri da degil yani, ama insani shperdir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.