Şimdi Ara

Eski Lisedeki Sevdiğim Kızı Bulamıyorum (Kızı Buldum Beyler Ama Cevap Vermiyor)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhabalar,ben bir derdimi sizinle paylaşmak istiyorum.
    Şu an 22 yaşındayım.Bundan 6 sene önce lise 1'de platonik sevdiğim bir kız vardı.O dönemde o kıza açılamamıştım, her neyse sonraki sene sınıfımız değişmişti.Yıllar sonra onu aramaya karar verdim.Ben şimdi o kızı bulmaya çalışıyorum.Ancak sadece ismini(2 ismi var.) biliyorum.Soyadını ise bir kaç tahminim var ama emin değilim.118'li numaraların (tcell,av.a,vfone,ttelekom) hepsini il düzeyinde arattırdım,internette (f.book,ins.,twit vb.) sitelerde adını arattırdım ancak ordada bulamadım.Sonrasında daha önce okumuş olduğum lisenin müdürüne bir arkadaşımı aradığımı söyledim.Müdür biz bilgi veremeyiz yasal değil falan dedi hatta soyadı bilgisini bile vermedi,başından savdı beni anlayacağınız.Arkadaşlar gerçekten çok zor bir durum,ne yapabilirim.Biliyorum yazı biraz uzun oldu k.bakmayın.

edit 1:Arkadaşlar okulun lys kazananlar listesinden sevdiğim kızın yakın arkadaşını buldum, sonra o kızın facebook hesabını buldum.Şimdiki önerileriniz nelerdir.Yani sevdiğim kızın arkadaşına nasıl bir mesaj yazmalıyım?

edit 2:Beyler sevdiğim kızın arkadaşına ulaştım ve onun nerde olduğunu ve görüşmek istediğimi söyledim.O da mesajımı görmüş,karşılığında yazdığı mesaj ise şu:Mesajını ilettim,ne söyleyeceksen bana söyle,ben ona ileteceğim.

edit 3:Arkadaşlar durumu olduğu gibi anlattım şimdi sevdiğim kızın arkadaşı sabah mesajımı görmüş,ancak hala yanıt gelmedi.

edit 4: 4 gündür yanıt gelmiyor sevdiğim kızın arkadaşından beyler,acaba kız düşünüyor mu yoksa istemiyor mu?
    Hatta 2 gün önce sevdiğim kızın arkadaşına, mesajımı sevdiğim kıza ilettin mi diye sordum hiç cevap yok.Ne yapmalıyım sizce neden cevap vermiyo olabilir?

-GÜNCEL-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dirk Nowitzki 41 -- 7 Aralık 2016; 19:46:29 >

• kızın sağlığı için inş bulamazsın
  • Freakk F kullanıcısına yanıt
    Haksız yere edilen beddua sahibine geri döner
  • Durduk yere alevlenmez o be.
    Kizsizliktan oluyordur

Sosyal medyalarda bulamadin mi.
    Eski ortak arkadaslari bul, onlarin belki fotolarindna falan iliskilendirirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VideSupra kullanıcısına yanıt
    Valla çok uzun zaman oldu,arkadaşların çoğunun ismini unuttum.
  • müdürü aradım nedir yaa,

adam dağları taşları aşacak vala kız için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güya yanıp tutuşuyorsun aşkından. Kız senin suratina bile bakmaz kim oldugunu hatirlamaz bile. Senin aşkın filan alevlenmedi. Sadece kendini toplum içinde yok hissedecek kadar özgüvensizsin ve meçhul bir sevgiye, ilgiye umut bağlıyorsun. Platonik 6 yil onceki soyadini bile bilmedigin ergenlik heyecanini birakip gerçek hayata dönmeye ne dersin?

• trustem.111 kullanıcısına yanıt
    1-Kızın benim suratıma bakmayacağını nereden biliyorsun.
    2-Özgüvensiz olduğumu nereden çıkardın.
    Söylediklerinde kısmen haklı olabilirsin.Ama önyargılı davranıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dirk Nowitzki 41 -- 28 Ekim 2016; 16:33:19 >
  • Dirk Nowitzki 41 kullanıcısına yanıt
    O yazdiklarimdan adim gibi eminim hocam çünkü birebir aynilarini ben de yasadim, nededeyse forumun yüzde 90 ı gibi

• Arkadaşlar başka önerileri olan var mı küçük sayılabilicek bir memlekette yaşıyorum.Acaba uğrak mekanlara takılsam oralarda karşılaşır mıyım..
  • derttaşız demekki

• Önerileriniz için tşk,başka önerisi olan var mı..
  • Abazalık mı aşk mı sevgimi eğer sevgiyse neden soy ismini hatırlamaz bi insan ?

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    Abazalık değil de ben de en çok soyismini hatırlamadığıma yanıyorum.Ama inan insan genelde isme bakıyor soyismini öğrenmek aklına gelmiyor.
  • Sınıftaki diğer arkadaşlarına ulaş onlardan bilgi almaya çalış bu da mantıklı

• Sınıftan illaki hatırladıgın bi kaç cocuk vardır onlara sor. Örneğin ya geçen şeyi gördüm bizim atıyorum buseyi soyadı neydi ya falan diye de böyle ögrenmiş olursun
  • 2 isimli kızı nasıl bulamadın ya, Ayşegül mü kızın adı?
  • Ben bongoda çalıltım bana ver nikah tarihini bile çıkarayım hemşerim.

Not:Kocaelili misin?

• Mewtwo_4ever kullanıcısına yanıt
    Biraz hızlı olmadı mı hocam bu
    Bu arada Kocaeli bizim ile baya uzak..
  • ekleyeceksin önce direk mesaj atma sakın. seni tanıması için bir iki fotoğrafını da açık yaparsın. kabul ederse merhaba hatirladin mi fasli vs bir bakmissin evlenmissin çocuğun olmuş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.