Şimdi Ara

20 lik diş? Dişçi var mı? Diş çekilirken dayanilmaz acı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sandigimdan cok zor geçti. Devlet hastahanesinde yaptirdim. 1 kere igne yapti ve tam uyusmamis olacak ki acilar,kivranmalar esliginde dişimi çekti. Bir bütün olarak cekemedi dişi. Kırıldı hep.

Merak ettiğim bir konu var. Bir kaç iğne daha yaptıktan sonra acı falan hissetmedim. Biraz zaman geçince yine dayanilmaz o acıyı hissettim. Acaba doktor acemi miydi? Hani öyle böyle acı değil. Bayıltın da oyle alın şu dişi diyesim geldi artık.

Özel dişçi de olsaydım acı hissetmez miydim acaba?

Başına gelen var mı benim gibi o tarigmf edemediğim acıyı hisseden? Doktor mu yoksa hastahane tercihi mi yanlıştı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nelazim N kullanıcısına yanıt
    1 kere iğne yaptıktan sonra üzerine vurup hissediyor musun diye sorması lazımdı sana eğer hissediyorsan 2. iğneyi vurması gerekirdi. Bana 2 tane iğne vuruldu, hissediyor musun diye sorduğunda az bi hissetme var dedim verdiği cevap şu an diş etini kesiyorum nasıl hissediyorsun demişti Anlaşılan senin ki tam uyuşmamış belki sinirlerine denk getirememiştir iğneyi.

Dişin kırılması çürük varsa ondan da kaynaklanır, dişin durduğu açıdan da, hekimin el tecrübesinden de kaynaklanır. Benim dişlerim gömülü ve 90 derece açıyla yani yan duruyordu ve 2 - 3 parça halinde çıktı ama diş çekerken ağrı yaşamadım. Sonra ki 2 gün güzel bir ağrım oldu niye çektirdim ben bu dişi diye kendi kendime sövüyordum evde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokcesel

1 kere iğne yaptıktan sonra üzerine vurup hissediyor musun diye sorması lazımdı sana eğer hissediyorsan 2. iğneyi vurması gerekirdi. Bana 2 tane iğne vuruldu, hissediyor musun diye sorduğunda az bi hissetme var dedim verdiği cevap şu an diş etini kesiyorum nasıl hissediyorsun demişti Anlaşılan senin ki tam uyuşmamış belki sinirlerine denk getirememiştir iğneyi.

Dişin kırılması çürük varsa ondan da kaynaklanır, dişin durduğu açıdan da, hekimin el tecrübesinden de kaynaklanır. Benim dişlerim gömülü ve 90 derece açıyla yani yan duruyordu ve 2 - 3 parça halinde çıktı ama diş çekerken ağrı yaşamadım. Sonra ki 2 gün güzel bir ağrım oldu niye çektirdim ben bu dişi diye kendi kendime sövüyordum evde.

Aynen kardeş. Uyusmadi benim diş tam olarak o yuzden acı hissettim. Cok kotuydu cooook

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önce 1 kutu antibiyotik kullanılır, sonra çekilir. Diş ağrıyorsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.