Şimdi Ara

Kimyaozel ygs paralı nasıl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ygs kimyaozel nasıl 2 arkadas girmeyi dusunuyoruz her seyi anlatıyor mu para vermeye deger mi kısaca kimyanın behzatı gibi mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi kardesım dinliyorum maddenin hallerinden sonrada lys kısmını dınleyecegım chromeda eklenti var aktif edip videoyu hızlandırabiliyosun o yöndende sıkıntı değil kesinlikle tavsiye ederım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karayelpoyraz

iyi kardesım dinliyorum maddenin hallerinden sonrada lys kısmını dınleyecegım chromeda eklenti var aktif edip videoyu hızlandırabiliyosun o yöndende sıkıntı değil kesinlikle tavsiye ederım.

Hocam anlattıgı seylerin pdfsı falan var mı behzatın kafları gibi

• var dolu ve boş pdflerini yayınlıyo ilk konuyu anlatıyo sonra soru çözümünde ben ilk pdfye girip kendim çözüyorum ardından dinliyorum konu anlatımmlarını not alıyorum pdften calısmıyorum hoca dedigi gibi tüm konulardan sonra ünite değerlendirme testleri yapıcak ve deneme sınavı , bide ygs yaklastıkca püf noktaları ince ayrıntıları paylasıcakmıs hatırlatma amaçlı
  • quote:

var dolu ve boş pdflerini yayınlıyo ilk konuyu anlatıyo sonra soru çözümünde ben ilk pdfye girip kendim çözüyorum ardından dinliyorum konu anlatımmlarını not alıyorum pdften calısmıyorum hoca dedigi gibi tüm konulardan sonra ünite değerlendirme testleri yapıcak ve deneme sınavı , bide ygs yaklastıkca püf noktaları ince ayrıntıları paylasıcakmıs hatırlatma amaçlı

Ooo hocam harikaymıs o zaman arkadası arayayım alalım sunu

• çift kişi girilmiyo sanırım sene başında hocayla konuşmuştum sistemi ona göre kodladık dedi silinir dedi :D behzatın ki gibi siliyo artık heralde denemedim
  • quote:

çift kişi girilmiyo sanırım sene başında hocayla konuşmuştum sistemi ona göre kodladık dedi silinir dedi :D behzatın ki gibi siliyo artık heralde denemedim

Idmden indirip arkadasa veririm videolari sikinti degil o bide oyle bir sey yapamazlar korkutmak icin demiştir neye gore.kapatacak hep ayni ip.kullanmak zorunda degilim belki gidecem akrabaya oranin netinden gircem bilemez 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen ayni anda farkli baglantilarindan gireceksiniz,tespiti cok kolay behzatta bir cok kisinin hesabi kapandi konulari bulabilirsin.Dikkat edin.

• Ayrı vakitlerde girerseniz ve girmeden önce cookieleri temizlerseniz bir sorun olmaz sanırım Dediğin gibi panel gibi yere giriş yerleri düşüyorsa ipler farklı ve farklı zamanlarda girilmiş olacak ve olurda seni banlarsa "sabahları dükkandan akşamları evden baglanıyorum" tarzı bir yalan atman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ieyegosubu

Muhtemelen ayni anda farkli baglantilarindan gireceksiniz,tespiti cok kolay behzatta bir cok kisinin hesabi kapandi konulari bulabilirsin.Dikkat edin.

Bakcaz hocam arkadasla anlasiriz ayri zamanlarda gireriz zaten idm var videolari nolur nolmaz.stok yaparim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HadisSever -- 27 Ekim 2016; 16:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RebelShade -

Ayrı vakitlerde girerseniz ve girmeden önce cookieleri temizlerseniz bir sorun olmaz sanırım Dediğin gibi panel gibi yere giriş yerleri düşüyorsa ipler farklı ve farklı zamanlarda girilmiş olacak ve olurda seni banlarsa "sabahları dükkandan akşamları evden baglanıyorum" tarzı bir yalan atman lazım

Mantikli hocam bence kolay kolay banlamazlar zaten ben girdigim.gibi stok yaparim akk bitmedi ayin sonuna var daha hepsini indiririm kafam rahat eder

• Fiyat ne kadar siteye baktık göremedim ?

Birde youtubetaki videolarından ne farkı var ?

• Hocaya söylersen iki kisi kullanmana izin verir diger hocalar gibi paragöz mü saniyosun?

• Dostum hoca da mal değildir heralde idmyle indiremezsin garanti formülü veriyim.Biriniz alıp videoları izlerken video kaydı alcak.Sonra o kaydettiğivideoyu vercek
    Dipnot: Fakiriz ama mal değiliz

• quote:

Orijinalden alıntı: Skipper..

Dostum hoca da mal değildir heralde idmyle indiremezsin garanti formülü veriyim.Biriniz alıp videoları izlerken video kaydı alcak.Sonra o kaydettiğivideoyu vercek

hocam mallıkla alakası yok behzatta mal değil idm her videoyu indirebilir engelleyemezler dediğin de mantıklı ama idm olmassa
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1st rainbow letters

Hocaya söylersen iki kisi kullanmana izin verir diger hocalar gibi paragöz mü saniyosun?

hocam bilmiyorum mail attım soracağım bakalım inş izin verir sonuçta parasını ödeyeceğiz emek hırsızlığı yapma niyetimiz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ananas1998

quote:

Orijinalden alıntı: Skipper..

Dostum hoca da mal değildir heralde idmyle indiremezsin garanti formülü veriyim.Biriniz alıp videoları izlerken video kaydı alcak.Sonra o kaydettiğivideoyu vercek

hocam mallıkla alakası yok behzatta mal değil idm her videoyu indirebilir engelleyemezler dediğin de mantıklı ama idm olmassa

doping hafıza indirilmiyordu mesela neyse aklında bulunsun gene
    fakirler tutmalı birbirini böyle devam

• Benim ki tam fakirlik olacak ama bu youtubedeki ucretsiz videolari is gorur mu

• bence görmez azımsanmayacak kadar fazla değişiklik var
  • Macella kullanıcısına yanıt
    Hocam nerden alabilirim sitesine giriyorum bulamadım :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.