Şimdi Ara

METRO 2033 DONMA SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KONU DOĞRU YERDE DEĞİLSE ÖZÜR DİLERİM...

ARKADASLAR BÖLÜM VEYA OYNAMA SÜRESİ FARK ETMEKSİZİN OYUN BAZEN 2 DK SONRA BAZEN 5 DK SONRA ANİDEN KİTLENİP DONUYOR NE YAPMALIYIM İNTERNETTE CRACK BULAMADIM HEP REDUX CRACK VAR BENİM DÜZ METRO 2033

• eski sürüm ise çok performans sorunları vardı.
    Birde sistemin nedir? Yetmiyorsa haleyle bu tip sorunlar yaşarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizamanda

eski sürüm ise çok performans sorunları vardı.
    Birde sistemin nedir? Yetmiyorsa haleyle bu tip sorunlar yaşarsın.

sistemde sıkıntı yok cok rahat alıyor en yüksek te bile gram kasma yok ama bu donmalar beni delirtti
  • Metro 2033 çıktığı zamanlar sorunluydu,sana tavsiye indirim döneminde oyunun yenilenmiş halini alman,serinin iki oyununu kapsayan Redux Paketi 12.25 TL'ye düşüyor hemde tüm DLCler dahil ve daha iyi grafiklerle,korsan oyun oynayıp sıkıntı yaşamaman pek mümkün değil,bir şekilde bilgisayarına zarar verir korsan oyunlar,sonuçta kıranlar hayrına kırmıyor oyunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 27 Ekim 2016; 18:39:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Metro 2033 çıktığı zamanlar sorunluydu,sana tavsiye indirim döneminde oyunun yenilenmiş halini alman,serinin iki oyununu kapsayan Redux Paketi 12.25 TL'ye düşüyor hemde tüm DLCler dahil ve daha iyi grafiklerle,korsan oyun oynayıp sıkıntı yaşamaman pek mümkün değil,bir şekilde bilgisayarına zarar verir korsan oyunlar,sonuçta kıranlar hayrına kırmıyor oyunları.

reduxlerde tr yama olmuyor ki orjinal alırım sıkıntı değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.