Şimdi Ara

Araba konusu açtım benle dalga geçmeye çalıştılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
3.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler dh nin araba forumunda bmw 330ci yi sordum abuk subuk cevaplar. Bunlar kendilerini ne sanıyorlarsa paramla tokatlattiracaklar kendilerini.

Edit1: Bu arkadaşlar iyice kıskançlık krizine girdi buradada buldular beni.

Edit2: shadowgeist hala babasının toyotasina bindiği için kendine yediremiyor.

Edit3: Ben babamın parasıyla sigara bile almadım, liseli filanda değilim. Hala trol diyenler beni güldürüyor.

Edit4: Toplumda değer görmeyen tipler burada gruplaşmış kendilerini adam sanıyorlar. Boşuna havalara girmeyin gidin biraz sosyalleşin boş boş konuşmanız birşey değiştirmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunharman -- 29 Ekim 2016; 14:28:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adamlar konu dışında takıldığımı görmüşler beni ciddiye almadılar. Bu sadece beni değil buranın tüm sakinlerini ilgilendirir.

• Bmw 335 ci al ve onlara kim olduğunu göster evlat.

• quote:

Orijinalden alıntı: NEVERseeYOU

Bmw 335 ci al ve onlara kim olduğunu göster evlat.

330ci yi alıp boy boy resimler attığım zaman görürler. Kendilerini arabacı sanıyorlar heralde.

• Bilmiyorum troll müsün ama aynısı bir kaç sene önce benim başıma geldi. Mustang konusu açmıştım ve aynı şahıs (shadowgeist) benim bir konumun linkini atmıştı. İddiada kupon yapacak var mı para lazım gibi bir şeydi konu. Dalga geçenler oldu tabi ,takma kimseyi. Evet belki mustang almadım onun yerine 3.20 aldım ama 2 sene sonra mustang ile değişmeyi düşünüyorum.

Burası sanal alem kimse kimsenin maddi kazancını bilemez. Sırf öyle bir konu açtın diye o kadar paran olmayacak diye bir şey yok. O yüzden her konuşana kulak asma bırak o kendini ifşacı sanan kişiler kendi çaplarında eğlensinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roxio -- 27 Ekim 2016; 1:50:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roxio

Bilmiyorum troll müsün ama aynısı bir kaç sene önce benim başıma geldi. Mustang konusu açmıştım ve aynı şahıs (shadowgeist) benim bir konumun linkini atmıştı. İddiada kupon yapacak var mı para lazım gibi bir şeydi konu. Dalga geçenler oldu tabi takma kimseyi. Evet belki mustang almadım onun yerine 3.20 aldım ama 2 sene sonra mustang ile değişmeyi düşünüyorum.

Burası sanal alem kimse kimsenin maddi kazancını bilemez. Sırf öyle bir konu açtın diye o kadar paran olmayacak diye bir şey yok.

Hocam trol filan değilim. Kocaman adamlar belli ama yaptıkları tuhaf yani.

• hunharman kullanıcısına yanıt
    Evet orada takılanlar genelde büyük kişiler. Ve bunlarla uğraştıklarına göre çok bir şey bekleme onlardan. Takma yani. Tabi orada ki sayılı kişiler bunları yapıyor. Gerisi gayet düzgün abilerimiz, kardeşlerimiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roxio -- 27 Ekim 2016; 1:54:40 >
  • otomobil genelde takılan kişiler bellidir,orda herkes az çok birbirini tanır,yeni biri gelirse temkinli yaklaşılır,hele yeni biri yüksek meblağlı bir araba tavsiyesi istiyorsa aksi ispat edilene kadar trol kabul edilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • royal_flush_ kullanıcısına yanıt
    Sanki ferrari sorduk adamlar delirdiler hocam.

• royal_flush_ kullanıcısına yanıt
    Adamlar açtığım konuya taktılar sanki hepsi yüksek sosyeteden.

• quote:

Bilmiyorum troll müsün ama aynısı bir kaç sene önce benim başıma geldi. Mustang konusu açmıştım ve aynı şahıs (shadowgeist) benim bir konumun linkini atmıştı. İddiada kupon yapacak var mı para lazım gibi bir şeydi konu. Dalga geçenler oldu tabi ,takma kimseyi. Evet belki mustang almadım onun yerine 3.20 aldım ama 2 sene sonra mustang ile değişmeyi düşünüyorum.

Burası sanal alem kimse kimsenin maddi kazancını bilemez. Sırf öyle bir konu açtın diye o kadar paran olmayacak diye bir şey yok. O yüzden her konuşana kulak asma bırak o kendini ifşacı sanan kişiler kendi çaplarında eğlensinler.

O herif benimde eskilerden saçma bir konumu bulup araba konuma atmıştı. Sonra gördümki bunu herkese yapıyor ve bundan zevk alıyor. İçimden ana bacı sövdüm daha fazlasını yapmadım ama her şeyi hakediyor. Reelde 1.60 boyuyla beni 2 metre görse abi çekecek adam forumdan artisleniyor. Şöylede bir durum var yaşı küçük olanlarda araba konusu açabilir ister alır ister almaz sen bilgini aktarırsın buunun amacı sadece trolllük.

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Bilmiyorum troll müsün ama aynısı bir kaç sene önce benim başıma geldi. Mustang konusu açmıştım ve aynı şahıs (shadowgeist) benim bir konumun linkini atmıştı. İddiada kupon yapacak var mı para lazım gibi bir şeydi konu. Dalga geçenler oldu tabi ,takma kimseyi. Evet belki mustang almadım onun yerine 3.20 aldım ama 2 sene sonra mustang ile değişmeyi düşünüyorum.

O herif benimde eskilerden saçma bir konumu bulup araba konuma atmıştı. Sonra gördümki bunu herkese yapıyor ve bundan zevk alıyor. İçimden ana bacı sövdüm daha fazlasını yapmadım ama her şeyi hakediyor. Reelde 1.60 boyuyla beni 2 metre görse abi çekecek adam forumdan artisleniyor. Şöylede bir durum var yaşı küçük olanlarda araba konusu açabilir ister alır ister almaz sen bilgini aktarırsın buunun amacı sadece trolllük.

Vallaha hocam ister istemez bende çok sinirlendim tamam hepimiz trolluk yapıyoruz yeri geldiğinde, ama ciddi bi konu açmışım orada hepsi hala dalga geçiyorlar.

• Eyvallah, bende uzun zamandır otomobil geneldeyim ve bahsettiğiniz şahsın bu davranışına bir çok kez şahit oldum. Hoşuna gitmeyebilir, ama bu şekilde konuşamazsın. Arkadaşı konuya çağıralım ne söyleyeceksen yüzüne söyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3B913FB4A -- 27 Ekim 2016; 2:38:07 >
  • Bence ona herşey hak. Milletin açığını aramak onamı kaldı kusura bakmayın öyle birini kimse savunmasın.

• hunharman kullanıcısına yanıt
    Bir roxio nickli arkadaşın açıklamasına bak, birde savunduğun adamınkine. Neymiş adam ifşa etmiş diye ana bacı sövmüş, güzellikle açıklasanız sıkıntı yok ama haklıyken haksız duruma düşüyorsunuz..

• Tamam ben adama ana avrat sövmedim arkadaş daha çok sinirlenmiş belli. İfşa edilcek birşey yok burada, ne ot gibi mi yaşayalım yani, arkadaşta çekememezlik var demekki milletin açıklarını aradığına göre.

• https://forum.donanimhaber.com/m_121277055//tm.htm#121277055
    liseliler doluşsun biraz daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 27 Ekim 2016; 9:01:58 >
  • Roxio kullanıcısına yanıt
    Hocam onu takmayın. O cidden sorunlu bir şahıs

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

https://forum.donanimhaber.com/m_121277055//tm.htm#121277055

Arabayada mıçmaz inşallah 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Walter White

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

https://forum.donanimhaber.com/m_121277055//tm.htm#121277055

Arabayada mıçmaz inşallah 😄

Sizene kardeşim istediğimi yaparım herkesi kendiniz gibi fakirmi sanıyorsunuz.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.