Şimdi Ara

Çok özledim.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Uyu uyan bi kahve iç geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MehmetAbi. kullanıcısına yanıt
    Keske o kadar kolay olsa.
  • Kahvenın yanında sıgarada ıyı gıder

• Osurdugunu hayal et, kötü kokar o.

• özlemek geri getirmediği gibi adamı öldürür de. o yüzden yeniden birini sevmeyi dene

• quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

özlemek geri getirmediği gibi adamı öldürür de. o yüzden yeniden birini sevmeyi dene

İnan o kadar uzak geliyorlar ki ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ireneo

quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

özlemek geri getirmediği gibi adamı öldürür de. o yüzden yeniden birini sevmeyi dene

İnan o kadar uzak geliyorlar ki ...

hayat depresif gitmiyor malesef

• Daha da özledim.
  • keşke benim de özleyebileceğim birileri olsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende özledim dostum ama o suan başka biriyle beraber.

Hayat acımasız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kancaaa

Bende özledim dostum ama o suan başka biriyle beraber.

Hayat acımasız.

Öncelikle geçmiş olsun dostum. Beni asıl üzen ikimiz de severken , saçma sapan şeyler yüzünden ayrı oluşumuz. Ve üstüne ben bu kadar sevmisken onun onu sevmediğimi düsünmesi ..
  • Ireneo kullanıcısına yanıt
    En azından seviyormuş be kardeşim. Benimki ikimiz de bu kadar severken birbirimizi, bir anda soğudu, bir şey hissedemiyorum artik diyerek terk etti. Sevgisi kalmadi yani. Bi şey bile yaşamadık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Snefru

En azından seviyormuş be kardeşim. Benimki ikimiz de bu kadar severken birbirimizi, bir anda soğudu, bir şey hissedemiyorum artik diyerek terk etti. Sevgisi kalmadi yani. Bi şey bile yaşamadık.

Hos diyorsun da dostum inan böylesi çok daha zor. Kızın soğusa en azından sevmiyo abi der oturur acımı çekerim. Ama böyle sevdiğini bile bile ayrı olmak ulaşılabilecek yerde olup ulaşamamak baska bi acı. Gerçi biraz süre geçti üstünden hala seviyor mudur bilemiyorum ..
  • nedenini paylassana mezhep falan mı özel değilse

Seviyorsa belki de gidip sarılsan, ya da gidip konuşsan ikimiz de birbirimizi bu kadar severken niye bu acıyı cekelim? Gibisinden. Hadi benimkisi artik soğudu, konuşsam da fayda etmiyor unuturuz zamanla diye düşünüyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.5 yıl önce falan lise 3ün sonlarına doğru bir sevgilim vardı. Lise 4e geçtim ya sınavlara çalışacaktım ya kızdan ayrılacaktım. Kızdan ayrılsam üzülecekti. Kendimden soğuttum ayrıldı kız benden. Ama seviyordu hala bende seviyordum. Neyse öyle geldi geçti okulun son günü karne alacağım onun 1 yılı daha var. Karneyi aldım okulun çıkış kapısından yanından bir şey demeden geçtim yokuşun başında biyoloji öğretmenimizle vedalaşıyoruz. Arkadan bir arkadaş geldi koşarak. Filiz ağlıyor diye. Karneyi nereye nasıl fırlattım hatırlamıyorum koştum yanına gittim. Neden ağlıyorsun dedim, bir veda bile etmedin dedi; haklıydı. Orada biraz konuştuk rahatlattım onu. Eminim hocalar olmazsa sarılır hüngür hüngür ağlamaya devam ederdi. Neyse geçti öyle üniversite 1e geçtim unutamadım, 2ye geçtim yavaş yavaş unutmaya başladım ama hala kimseyi sevmek istemiyordum. Neyse şuan üniversite üçteyim. Aklıma geldikçe özlüyorum, çok özlüyorum.

• Bu saatten sonra çok zor dostum.
    Neden Küstünüz veya ayrıldınız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.