Şimdi Ara

264 uzantılı video dosyaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
4.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar elimde uzantısı 264 olan videolar var. daha önce böyle bir dosyayla karşılaşmamıştım. dspr diye bir programla ancak oynatılabiliyor. bu formatı diğer formatlara değiştirebileceğim bir converter varmı acaba. totali imtoo yu pumayı blazeyi denedim. avi mpeg veya diğer güncel formatlardan birine çevirmek istiyorum. yardım ederseniz sevinirim

• Formatın x264 olduğunu tahmin ediyorum. Öyleyse K-Lite Codec Pack kurarak Windows Media Player yahut BS Player'da videoları oynatabilirsin. Format dönüştürücüler her zaman kalite kaybına neden olur. Kalite kaybını önlemek istersen de çok ama çok fazla vakit harcaman gerekir kaliteli bir encoding süreci sırasında.
  • amacım bilgisayar harici bir playerde (dvd vcd) oynatabilmek. o yüzden güncel bir media formatına dönüştürmek istiyorum. sonra nasıl olsa izleyeceğim playere göre convert edebilirim. ama böyle *.264 uzantılı olunca bişey yapamıyorum. o yüzden bilen biri varsa yardım lütfen
  • TMPGEnc 4 Xpress kullanarak bu işi yapabilirsin. Çok iyi dönüştürür, tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: acgur

TMPGEnc 4 Xpress kullanarak bu işi yapabilirsin. Çok iyi dönüştürür, tavsiye ederim.

dediğim uzantıları değiştirdiğini bildiğin içinmi tavsiye ediyorsun yoksa sadece iyi bir divx işleme yazılı olduğu için bi dene mi diyorsun. çünkü özelliklerinde hiç öyle bişey yok
  • yeniden adlandırdan .264 uzantısını silip .avi yap. tabi orjinalinin yedeği al önce. böyle açmayı dene birde. açarsa zaten her tür converter la çevirebilirsin.
  • aynı şekilde benimde elimde .264 uzantılı videolar var soldier kardeş sen bu söylenen programla çevirebildinmi elindekileri ölese bende yapim eğer olmadıysa yardımcı olucak hiç kimse yokmu:(
  • Aşağıda verdiğim linklerdeki Video Codec' leri kurun. Media player, Vlc, Bs Player vb. oynatıcılarda ilgili vidyolarınızı seyredebilirsiniz.

x264 Video Codec rev. 634

FFDShow MPEG-4 Video Decoder 2007-03-14
  • arkadaşım dediğin codecleri ve diğerlerini (sitede bulduklarımı) indirdim ama genede açamadım başka bi yolu varsa bi oynatıcı yada çevirici çok makbule geçer
    şimdiden teşekkürler:(:(
  • bahsettiğin 264 olan durumdaki film görüntü neyse .mkv uzantılımı?
  • hayır arkadaşım uzantısı .264 mkv diil
  • Eski bir konu ama çözüm bulunamış.

ben Çözümü söyleyeyim ;

Total video converter HD 3.71 yüklediğinizde yanında bir player geliyor onunla oynatabilirsiniz vidyoları. Ayrıca videolarıda istediğiniz formatada çevirebilirsiniz converterla ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.