Şimdi Ara

Allah böyle hastalığı düşmanıma vermesin. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
4.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratai

Head&Shoulders clinical strenght kullanacaksın. Eskiden vardı artık getirmiyorlar, gittigidiyorda kaçak getirip satanlar var. 1 kutu 45-50 tl ama uzun süre gidiyor.

Sadece kepekse işin kolay. Milletin yüzünde çıkıyor o pullanma kızarıklık, kortizonlu krem kullanıyor millet. Seninkide birşey mi?

Hocam 1 kutusu bitmek uzere ve etkisi azaldi vichy dercos onerdiler aldim ama kullanmadim daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnoughDumbell

Bu lanet hastalık seboreik dermatit'tir. Yaklaşık 10 gün önce bende dahil oldum. Saçınızın altındaki derinin kuruyup her tarafı kepek yapmasıdır. Çözümü yok denilmekte. Banyodan çıkıp saçınızı kuruladıktan sonra bir kere salladığınızda yine etraf kepek dolar. Badem yağı vs. diyorlar fakat denemedim. Başka var mı bu hastalıktan müzdarip olan ?

Al ve kepeksiz bir hayata merhaba de.
    7 senelik sorunu mu çözdü.
    http://www.hepsiburada.com/vichy-dercos-kepege-karsi-etkili-bakim-sampuani-normalyagli-saclar-icin-390-ml-p-SGDRMKD41007?magaza=Leomanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opsladio -- 27 Ekim 2016; 22:08:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim birebir aynı olay bende de var. Denemediğim ilaç tedavi şampuan kalmamıştı .Ta ki Prozinc'i keşfedene kadar. 5 Yıldır kullanıyorum ve düzenli kullanırsan kepeği bitiriyor.

http://www.turuncukasa.com/prozinc-normal-ve-yagli-saclar-icin-kepek-onleyici-arindirici-sampuan-300ml-47293?gclid=CjwKEAjwy8bABRD5osXMovTHpmQSJACfZY0FKFGBHRhd2_BhA6oHeBFOP8nshLMcU7-jpAFDWNHZNxoCrprw_wcB

• opsladio kullanıcısına yanıt
    Sağolsun özelden bunu atanlarda var fakat head and shoulders strenght ile arasında kaldım bide doktorun önerdiği şampuan var tabi
  • Bu illet ense tarafımda 2 yıldan beridir var.Kabarık ve kızarık görüntüsünü nasıl giderebilirim?
    Eskisine göre kaşınması azaldı ama görüntüsü iyice insanı strese sokuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernando melo

genelleme yaparken fazla uçmuşsun cilt hastalıklarının büyük sebebi strestir (genetik ve çevresel etmenler de etkiler) strese de sadece cinsellik sebep olmaz.

Bende stres yok yıllardır elim kurur farklı sabun yada sade su ile yıkayınca Basketball oynarken falan ne kremler denedim çözüm yok sadece zeytin yağlı daha iyi geliyor her bayodan sonra kurur kremlerim bende

• Aynen çok kötü bir hastalık. Benim de yüzümde kızarıklıklar oluyor ama geçici çözümler bulabiliyorum kızarıklıkları kapatmak için ama tam olarak tedavisi yok bu illetin. Bu hastalığı tetikleyen en büyük etken strestir. Stres yapmayacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Bioblas Men kullanıyorum bayağı faydasını gördüm. Saçlarım çabuk yağlandığı için yağlı saçlar için olanını kullanıyorum. Fakat kepeğe karşı etkili olanıda mevcut mutlaka faydası olacaktır. Bazen Men bulamadığım için mecbur beyaz olanını alıyorum. Zaten bu şampuan bioxcin ile aynı laboratuvarda üretiliyor. Deneyip etkisini 2 hafta içinde görebilirsin.
  • Aynı sorun bende de var geçiyor gibi oluyor tekrar çıkıyor şuan yüzüm kaşlarım berbat durumda. Bunun kremle yada şampuanla çözüleceğini sanmıyorum artık. İçeriden bir şey bu ve düzgün bir tedavisi yok hatta tedavisi yok. Yalnız denemelerim sonucunda bir şey fark ettim ama tekrar deneme şansım olmadı daha doğrusu zamanım yok. 4 hafta bir spor salonunda tek tipte bacak çalıştım abartı bir çalışma değildi sonuç olarak 3. haftada yüzüm ve kafam düzeldi. Zamanında bunun hakkında yabancı sitelerde de arastırma yapıyordum bunu onların birinde görmüştüm sanırım net hatırlamıyorum tekrar denemekte fayda var. Belki de tesadüftür ama değilse hormonal bir şeydir.

1 ay sonra editlerim, yazdığım şeyi tekrar deneyeceğim zaman bulabilirsem
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Zaten %100 stres olacak diye bir şey yok genetiktir seninki ben kepek sorunu için doktora gittiğimde stresten kaynaklanıyor demişti

• Alerjik kadar kötü değildir herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyea kullanıcısına yanıt
    kesinlikle ameliyat olmayın, İYONTOFOREZ yapın
  • emre510 kullanıcısına yanıt
    Tek cozumu ve kalici cozumu o zaten.

• trplayer kullanıcısına yanıt
    kardeş umarım trollüyorsundur bunlar gerçek düşüncelerinse gerçekten üzülürüm
  • Antin kuntin şeyleri kendinize dert etmişsiniz. Hastanelerin onkoloji koridorlarında 5-10 dakika bi dolanında halinize şükredin.
  • EnoughDumbell E kullanıcısına yanıt
    head&shoulders kepeğe karşı etkili kullan
    ılık suyla yıka geçer

bende işe yaradı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msmart -- 28 Ekim 2016; 13:49:44 >
  • kafanı sabunla yıka
  • 4 yıldır çekiyorum.

• Heyea kullanıcısına yanıt
    Eldeki ter bezlerini almıyorlar. Ele giden sempatik sinirlere klips takıyorlar. Eldeki terleme vücudun toksinleri atmak için yaptığı terleme değil. Sinirsel birşey.http://www.terleme.com/klipsli-ets/nasil-yapiliyor
    Eğer kilolu değilseniz, ameliyattan sonra gerçekleşebilecek yan etkilerin ihtimali de düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kueens

kardeş umarım trollüyorsundur bunlar gerçek düşüncelerinse gerçekten üzülürüm

Hoş geldin arkadaşım cinselliği hafife almayın hastalıklara sebep oluyor troll olacak durum yok

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.