Şimdi Ara

Aleyna tilki ile ayni okulda olan var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kadikoy fenerbahce anadoluda okuyormus okulda da boylemi bu ergen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sınıf arkadaşım

• abi yeter be. şu kızı millet meşhur etti valla. egosu olan insana yapılcak tek şey ilgi göstermemek ama millet daha fazla ilgi kaynağı olmak için sırf şu kızı kullanıyor her yerde. facebook,caps,forum,yorumlar vs vs.
  • Beni hep barnahlan gösterirlerdi. bir gün sen taşa takıl o parmağa düş. benim bakirelik gitsin mi aşkm .d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi damage1000 -- 25 Ekim 2016; 21:16:16 >
  • Aynı servisteyiz soruları alayım

• Bence sen okulunun neresi olduğunu değil de, bu gereksiz varlığa prim vermemeyi öğrenmelisin.

• Varsa beni bloklasın 2k

• Kuzenimin arkadaşıyla muhabbetleri var

• quote:

Orijinalden alıntı: damage1000

Beni hep barnahlan gösterirlerdi. bir gün sen taşa takıl o parmağa düş. benim bakirelik gitsin mi aşkm .d

Önce güldüm sonra bastım artıyı

• bu kızın üstüne fazla gidiyorlar. tamam biraz şımarık olabilir ama sonuçta henüz 16 yaşında. bu ülkede ne tipler ünlü oluyor. bu kızda en azından ses var. bence bu işin tadı kaçmaya başladı.
  • ekmağanan ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: damage1000

Beni hep barnahlan gösterirlerdi. bir gün sen taşa takıl o parmağa düş. benim bakirelik gitsin mi aşkm .d

• 1. Sınıftan beri fanıyım

• Anaokulunda aleyna aplayi barmakla gosteriyoruz buyuk faniyiz anaokulum cemre anaokuku ilayda apla supersin yha

• O lisede okuyosa normaldir bu durumu. Bi lise nasil caribou cafe'ye komsu olup bagdat caddesi uzerinde bulunup tiki olmayan ogrenci yetistirebilir. Cok zor..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahce anadolu tikiligiyle degil baska bir seyiyle unluydu 5 6 sene once Anadolu olmadan once it kopuk hepsi oradaydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarkyasa16

1. Sınıftan beri fanıyım

mesaj-profil resmi uyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

O lisede okuyosa normaldir bu durumu. Bi lise nasil caribou cafe'ye komsu olup bagdat caddesi uzerinde bulunup tiki olmayan ogrenci yetistirebilir. Cok zor..

nası ya siz ciddimisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axl R

quote:

Orijinalden alıntı: _AsDeRf_

O lisede okuyosa normaldir bu durumu. Bi lise nasil caribou cafe'ye komsu olup bagdat caddesi uzerinde bulunup tiki olmayan ogrenci yetistirebilir. Cok zor..

nası ya siz ciddimisiniz

Fenerbahce lisesi koklu ve eski bir okuldur aslen. Yani bagdat caddesi bagdat caddesi olmadan evvel o okul oradaydi. Zaten bagdat caddesinin suanki halinde de herhangi bir sakincali durum yok. Fakat lisede okuyan bir cocuk icin harcligi kontrol edilmedikce kapitalist dunyanin kolesi olunasi bir mekan. Hatta kucuk cocuklar icin tek baslarina gezilemeyecek bir yer bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.