Şimdi Ara

Kedi Kısırlaştırmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar kedim şu aralar sürekli eve işiyor veya püskürtüyor anlamadım.

1.5 yaşlarında erkek kedim var sizce kısırlaştırsak bu eve işeme olayları vs. durulurmu ? ve veterinerden fiyatlar ne durumdadır ? ve kedi agresif yani ısırıyor sürekli anlam veremiyoruz.

Açıkçası şuana kadar hiç çiftleşmedi birkez çiftleştirsek bir yıl rahat edermmiyiz ? yoksa sürekli istermi musluğun ağzı açıldığı için

• Bizde de henüz 1 yaşında bir erkek var kısırlaştırmadık bi kaç kez münasebete girdi asgresifliğini hiç görmedim fakat kısırlaşmayan kedi malesef her zaman koku bırakmak için iç güdüsel olarak işeme tarzında bir sıvı bırakır hep hareketlidir çoğu zaman aranır cinsine ve yetişme tarzına görede agresif olabilir tabi.. devletin kurumlarındaki veterinerlerde pek pahalı olmadığını biliyorum hatta cins bi kedi değilse sokak kedisi diye götürdüğünüzde ücretsiz diye biliyorum.. kısır olmayan erkek kedi çok ilgi oyun bakım değişiklik ister kısır olan kedide sakin monoton ve sevilmekten pek hoşlanmayan bir hal alır genelde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

Bizde de henüz 1 yaşında bir erkek var kısırlaştırmadık bi kaç kez münasebete girdi asgresifliğini hiç görmedim fakat kısırlaşmayan kedi malesef her zaman koku bırakmak için iç güdüsel olarak işeme tarzında bir sıvı bırakır hep hareketlidir çoğu zaman aranır cinsine ve yetişme tarzına görede agresif olabilir tabi.. devletin kurumlarındaki veterinerlerde pek pahalı olmadığını biliyorum hatta cins bi kedi değilse sokak kedisi diye götürdüğünüzde ücretsiz diye biliyorum.. kısır olmayan erkek kedi çok ilgi oyun bakım değişiklik ister kısır olan kedide sakin monoton ve sevilmekten pek hoşlanmayan bir hal alır genelde

Teşekkürler kısırlaştırmayı düşünüyoruz ama acıyoruz hayvana aynı zamanda çünkü doğal hayatını bozmuş olucaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Yıldız

quote:

Bizde de henüz 1 yaşında bir erkek var kısırlaştırmadık bi kaç kez münasebete girdi asgresifliğini hiç görmedim fakat kısırlaşmayan kedi malesef her zaman koku bırakmak için iç güdüsel olarak işeme tarzında bir sıvı bırakır hep hareketlidir çoğu zaman aranır cinsine ve yetişme tarzına görede agresif olabilir tabi.. devletin kurumlarındaki veterinerlerde pek pahalı olmadığını biliyorum hatta cins bi kedi değilse sokak kedisi diye götürdüğünüzde ücretsiz diye biliyorum.. kısır olmayan erkek kedi çok ilgi oyun bakım değişiklik ister kısır olan kedide sakin monoton ve sevilmekten pek hoşlanmayan bir hal alır genelde

Teşekkürler kısırlaştırmayı düşünüyoruz ama acıyoruz hayvana aynı zamanda çünkü doğal hayatını bozmuş olucaz

kısırlaştırmayın bence,

bir tane de dişi kedi alın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kedimin veterineri bana kısırlaştırılmasını önerdi. Söylediğine göre böylelikle belli dönemlerde stresten uzak kalıyormuş ve ömrü uzuyormuş. Bursa'ya dönünce ilk işim o olacak. Dişi için geçerli bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THECERN

quote:

Orijinalden alıntı: Patrick Yıldız

quote:

kısırlaştırmayın bence,

bir tane de dişi kedi alın ?

Yavruları sokağa mı bırakacaklar?

• Bence bi çiftleştir

• Kisirlastirilmis kediler sismanlar bunuda goz onunde bulundur.

• Kesinlikle kısırlaştırın.

Çiftleştir diyenler, yavruları ne yapacaklar?

Dışarı salma kesinlikle geri gelmeyebilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.