Şimdi Ara

Galatasarayın önündeki 5 maç tahminim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gs başakşehir 0-1 puan
    fb gs 0 puan
    gs bursaspor 1 puan
    kasımpaşa-gs 0 puan

gönül isterki 5'de 5 yapalım

5 maçta maksimum 5 puan alabiliriz

• Bloklamıştım bir bakayım dedim pişman oldum. Sen GS'li falan değilsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwartvis

Bloklamıştım bir bakayım dedim pişman oldum. Sen GS'li falan değilsin.

Galatasarayliyim kardesim

Hem de fanatik

Dusuncemi soyluyorum tahminini yaz gorelim

Daha ilk mactan adana macinda ne dedigimi anlicaksiniz

Cok zorlancaz

En cok uzuldugum nokta

Besiktasi sampiyon yapcaz

Eskiden fener olacagima bjk olsun derdim

Hatta gecen sene bjk yi yenmeyi istememistim

Ama keske biz olamiyorsak fb olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 24 Ekim 2016; 23:01:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adana.3 puan
    Başakşehir.1 puan
    Fener.1 puan
    Bursa.3 puan
    Kasımpaşa.3 puan:11 puan en kötü olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: orrca

Adana.3 puan
    Başakşehir.1 puan
    Fener.1 puan
    Bursa.3 puan

Bu futbola kolay macimiz yok ama

Umarim ben haksiz sen hakli cikarsin

Hatta daha fazlasini alalim sen de bileme

• Bu sene o sene , kadıköye 3 puan yaz
  • 5 maç 15 puan diyorum adana ibb kasımpaşa bursa banko fb maçı şüpheli ama alacaz inş.
  • Fener maçı banko 3 puan. Handikap bitebilir hatta.
  • Bu kardeşimizi eleştiririm ama bu kez aynı fikirdeyim. Bende bu maçlardan aynı ortaya koyduğu tablonun çıkacağını düşünüyorum.

Asıl aksini düşünen Galatasaray taraftarı değildir. Pollyanna yada başka bir ruh halindedir.

• Bursa'yı da yenemezsek bırak şampiyon olmayalım zaten.Trabzon gibi bir takıma bile 3 puan bıraktık ,Bursa'ya da bırakırsak yönetim falan hepsi gitsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

Orijinalden alıntı: orrca

Adana.3 puan
    Başakşehir.1 puan
    Fener.1 puan
    Bursa.3 puan

Bu futbola kolay macimiz yok ama

Umarim ben haksiz sen hakli cikarsin

Hatta daha fazlasini alalim sen de bileme

Ben de arkadasa katiliyorum olasi puan kaybi fenerbahce ve basaksehir maclari.

3 puan demek kolay mac, 3-5 atariz demek degil ki. Bir mac yenildik diye de 5 maca 5 puan yazmak anlamsiz.

Besiktas lig sonuncusu Antalya'ya karsi gol+kirmizi karta kadar varlik gosteremiyor, Fenerbahce %38 topla oynamayla mac bitiriyor.

Ha biz de iyi oynamiyoruz ama yine en azindan Trabzonspor'a karsi 90dk hucum oynuyoruz, hemen her macimizda %60-65 topla oynayip oyunu kontrol ediyoruz, belki hucum ettigimiz kadar uretemiyoruz ama formsuz+yeni iyilesmis Sneijder ve sakatliktan donmus Podolski ile cok da anormal degil diye dusunuyorum.

Bu maglubiyet oyuncularimizi biraz silkeler, kendine getirir umarim.

• Adanaspor - Galatasaray = 3 puan
    Galatasaray - Başakşehir = 1 puan
    Fenerbahçe - Galatasaray = 1 puan
    Galatasaray - Bursaspor = 3 puan
    Kasımpaşa - Galatasaray = 3 puan

11 veya 13 puan toplayabileceğimizi düşünüyorum. Kaybedersek Başakşehire kaybederiz. Biz daha çok kapanan takımlara karşı zorlanıyoruz ve puan kaybediyoruz. Hamzanın Bursası Adanaspor ve Kasımpaşa nın pek kapanabileceğini düşünmüyorum. Bence en çok sinirleneceğimiz maç Başakşehir maçı olur.

Fenerbahçe maçı son senelerde olduğu gibi zevksiz ve berabere biter.
  • Mac oynanmadan kazanilmiyor.
    Herkes adanaya 3 puan yaziyor bana gore gs dis sahada felaket gol yemeden tamamlamasi cok zor. Adana one gecti. 10 kisi gomuldumu gecmis olsun.

Fener bahce macindan 0
    Digerleri pasa 3 garanti.

Bursa basak bunlar kolay mac degil gs pozisyon uretmede sorunlu

• basaksehir dısındakileri gs formasıyla kazanır fenerbahce için cıkıp mücadele gerekir oda beraberlik için dicem sonra aklıma ulan bizde aynı durumdayız geliyor neyse bu sene o sene hepsini kaybedin feneri yenin

• Abartiyorsunuz takim gayet guzel oynuyor. Fener maci haric hepsini aliriz o mac belli olmaz

• Başakşehir ve Bursa maçlarının içeride olması çok büyük avantaj. Şuan formda 2 takım ile evinde oynuyorsun daha ne olsun. Fenerbahçe bu kadar kötüyken Kadıköyde Galatasarayın galibiyeti uzak değil. 10 puan'ın altı bu fikstürde 2. devrede aynı haftalarda olacak maçlar için azdır mesela. Galatasaray şuan 11-13 puan almalıdır burdan ki 2. devre aynı takımlara deplasmanda oynayacaksın işin daha zor 2. devre bu kadar puan alamayabilirsin mesela. Sürprize açık maçlar umarım bizim istediğimiz sonuçlar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

adanaspor galatasaray 1-3 puan
    gs başakşehir 0-1 puan
    fb gs 0 puan
    gs bursaspor 1 puan
    kasımpaşa-gs 0 puan

gönül isterki 5'de 5 yapalım

5 maçta maksimum 5 puan alabiliriz
    adanaspor galatasaray 3 puan
    gs başakşehir 0-1 puan
    fb gs 0-1-3 puan(En kötü sezonunda bile Fenere şansınız döner mi bilemiyorum her şey olabilir)
    gs bursaspor 1-3 puan
    kasımpaşa-gs 3 puan

7-10 arası diyorum.
    Başakşehirden de 3 alınabilir de çok da olumlu bakmış olmayalım, en gerçekçi bu puanlar diyorum.

Totem falan bir yana tarafsız olarak budur düşüncem.
  • 1 ay önce iyi futbol oynamıyoruz gelecek pek parlak değil dediğimde linç etmeye kalktılar beni :) Şimdi millet yavaş yavaş o noktaya geliyor...

Tekrar söylüyorum, Jor çok sempatik ve kadro yapılanması konusunda Galatasaray şartlarında belkide en iyisini yaptı...Sportif direktör yada yardımcı olsa eyvallah...

Fakat bu adamdan çok fazla beklentilere girmeyin dedim, ben şuana kadar yanıldığım bir futbol izlemedim kesitler halinde gördük sadece....

Bruma ve Eren şapkadan tavşan çıkartırsa diye bekliyoruz, arkadaş Galatasaray'da antrenör olmak o kadar kolay değil...Sezon öncesini ve transferlerini yaptı, bekleyelim görelim en azından devre arasını görsün...Fakat çokta umutlanmamak gerek, mevcut durum yüzünden böyle düşünüyorum.

Bu yorumum Mustafa Denizli Terim yada Hamzaoğlu gelsin yada özlüyorum anlamında söylemiyorum, kimse çarpıtmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

1 ay önce iyi futbol oynamıyoruz gelecek pek parlak değil dediğimde linç etmeye kalktılar beni :) Şimdi millet yavaş yavaş o noktaya geliyor...

Tekrar söylüyorum, Jor çok sempatik ve kadro yapılanması konusunda Galatasaray şartlarında belkide en iyisini yaptı...Sportif direktör yada yardımcı olsa eyvallah...

Fakat bu adamdan çok fazla beklentilere girmeyin dedim, ben şuana kadar yanıldığım bir futbol izlemedim kesitler halinde gördük sadece....

Bruma ve Eren şapkadan tavşan çıkartırsa diye bekliyoruz, arkadaş Galatasaray'da antrenör olmak o kadar kolay değil...Sezon öncesini ve transferlerini yaptı, bekleyelim görelim en azından devre arasını görsün...Fakat çokta umutlanmamak gerek, mevcut durum yüzünden böyle düşünüyorum.

Bu yorumum Mustafa Denizli Terim yada Hamzaoğlu gelsin yada özlüyorum anlamında söylemiyorum, kimse çarpıtmasın

Saka mi yapiyorsun arkadasim

ben ilk haftadan beri berbat oynuyoruz diyorum

Benim kadar da linc edilmemissindir

Not bu yorumu fatih terim gelsin diye carpitilabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 25 Ekim 2016; 12:20:54 >

• Konuyu açan şahsın tahminleri hiç tutmaz. O yüzden rahat olun.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.