Şimdi Ara

Konya'yı Yenebileceğimizi Düşünen Var Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu akşam bir hezimete daha uğrayacağız ve bir kere daha üzüleceğiz. Artık bu takıma güvenmekten sıkıldım. Siz de sıkıldıysanız, yorulduysanız gelin bugünlük Fenerbahçe yerine Konyaspor'u tutalım. Gelin bugünlük tüm dertlerimizden kurtulalım. Gelin bugünlük rahat bir uyku uyuyalım. Diğer güne rezil değil mutlu bir şekilde kalkalım. Gelin arkadaşlar, gelin KONYASPOR'lu olalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Madem konyasporu tutuyoruz , Konyaspor fenerbahçe maçına isteyene bilet ayarlarım
  • Konyaspor'lu olmam da...
    Ben zaten maçları izlemiyorum protesto ediyorum. Umarım yeniliriz. Hatta ağır yeniliriz ve taraftarın sabrı taşar.
  • 1X çifte şans günün bankosu

Para kalsaydi basacaktım

• Yemin ederim Fenerbahçeliler olarak topluca kafayı yedik...
  • Bir gün herkes atiker konyasporlu olacak !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fener'in patlama maçı 4 gol bekliyorum Rvp hattrick yapar.
  • 3 oran hic bu kadar banko gormemistim kacmaz bu mac

• fenerbahçe bu akşam en az 2 farkla kazanır.
  • 0/2
    Volkan Şenin golü var

• aykut fenere her zamanki maçı gibi hediye edicek herneyse şaka bir yana bildiğimiz gibi aykut defans artı kontra oyunu sergileyecek fenerbahcede normalde oldugu gibi topa hakim olur.bu yuzden fenerbahcenin bugun sansı varsa ve volkan sen ileride doğru tercihler yaparsa fenerbahce kazanır ha şansı yoksa konya her atagında geçmiş olsun fenerbahceye macın sonucunu belirleyecek stoperler ve iki volkandır fenerbahce için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reikideiki -- 24 Ekim 2016; 18:49:23 >
  • Ulan hangi takımı tutsak yüzümüz gülmüyor be kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Ulan hangi takımı tutsak yüzümüz gülmüyor be kardeşim.

• Maç günü bu konuya cevap olarak ''Cenabetlik bizde, Konyaspor'u tutsak bu sefer Konyaspor yenilir.'' yazacaktım, vazgeçmiştim hocam. Hem de ilk mesajı ben atmış olacaktım. Bunu da neden yazdım bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.