Şimdi Ara

2010 Golf 1.4 tsi Highline yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bu ara 2010 model 1.4 tsi 122 HP Highline DSG Golf almayı düşünüyorum. Daha bir kaç gün öncesine kadar Swift kullanıyordum ama ev alma ümidiyle satmak zorunda kaldım. O arabadan çok memnundum ama bir de Golf deneyeyim dedim. Kullananlardan fikir almak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neden Golf?
  • Golf'ün iç tasarımı hoşuma gidiyor. Bir de kaliteli ve konforlu diye söylentiler var. Hem de denemek istiyorum. Beğenmezsem tekrar Swift alırım heralde ama içimde kalmasın istiyorum.
    EDIT: 1.2 tsi DSG Polo da olabilir. Volkswagen hevesim var😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmnzekikucuk -- 24 Ekim 2016; 13:49:33 >
  • Fikri olan yok mu?

• Mk7 1.2 comfortline alın. Arkadaşımda var mk6 bende mk7 var vw premium bi marka değil ama mk6 ya binip mk7 ye binince direksiyon amblemini kapatın premium bi araçta gibi hissettiriyor. Arkadaşımın aracı highline benim comfortline.

• Şu an bütçem 7'ye yetmiyor. Keşke yetse de alsam. 6 için ne dersiniz? Sıkıntılı bi araç mı? Özellikle DSG ve 1.4 tsi motor?

• Manuel alacaksanız alın, gayet kalitelidir. Ancak Golf 6 DSG illa ki şanzıman problemi çıkaracaktır. Bugün değilse yarın. Hatta sizin aldığınızın da mekatroniğinin değişmesi çok olasıdır. Servis bakımlı araçlar için iyi niyet garantisi falan iyi güzel de problem çıkaracağını bile bile ben almazdım.
  • Manuel golf 7 1.2 tsi comfortline alın daha mantıklı olur .

• caldexter kullanıcısına yanıt
    İyi niyet garantisi nasıl oluyor acaba? Şartları nedir?

• Vural460 V kullanıcısına yanıt
    Ah keşke bütçem yetse de alsam ama şu an maksimum 55bin bütçem var. Golf 7'lerse 60 binden başlıyor en kötüsü.

• golf 6 almayın derim.https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-memurdan-boyasiz-kazasiz-comfortline-346005056/detay Bu araç 55e alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vural460 -- 25 Ekim 2016; 14:09:25 >
  • Alındığı ilk günden itibaren, aracın tüm bakımları yetkili serviste yapılmış ise vw bu araçlarda oluşan arizalari "iyi niyet garantisi" adı altinda sadece işçilik ücreti alarak tamir ediyor. Resmi birsey değil, firmanın şu anlık tutumu böyle. Iki ay sonra bundan da vazgeçebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolu sifir Polo lounge al daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dsg patlar hevesin kaçar
  • Vural460 V kullanıcısına yanıt
    Hocam o aracın ilan süresi bitmiş bakamadım ama manueldi galiba o. Ama ben otomatik alacağım eşim de kullanacağı için.
    Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

Alındığı ilk günden itibaren, aracın tüm bakımları yetkili serviste yapılmış ise vw bu araçlarda oluşan arizalari "iyi niyet garantisi" adı altinda sadece işçilik ücreti alarak tamir ediyor. Resmi birsey değil, firmanın şu anlık tutumu böyle. Iki ay sonra bundan da vazgeçebilir.

Evet bakımları serviste yapılmış ve 80 bine yaklaşan araba daha önce hiç arızadan dolayı servise gitmemiş. Dsg konusu çok karışık galiba.

• herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    Hocam Polo da çok hoşuma gidiyor ama Golf almazsam içimde kalacak gibi. Dsg muhabbeti olmasa şimdiye almıştım zaten.
    Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

dsg patlar hevesin kaçar

İnşallah patlamaz diyelim

• GOLF
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.