Şimdi Ara

ABD'den kontratlı iPhone 7 Plus getirtmek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Abd'nde yaşayan teyzem var. Bana bir tanıdık vasıtası ile iPhone gönderecek. Ben full price Unlocked iPhone 7 Plus 128 GB göndermesi halinde telefonu Türkiyede kullanabileceğimi söyledim. Ama o bana kontratlı telefonlarda da böyle birşeyin mümkün oldugunu bazı kontratlarda telefonun Unlocked oldugunu söyledi. Taksitleri kendi ödeyecekmiş. Full price almak istemiyor ve bir telefon hattına ihtiyacı olduğu için telefonu bu şekilde almak istiyor. Bunun üzerine ben bir araştırma yaptım apple ın sitesinden.Ve ulaştıgım sonuç resim olarak ektedir.Resimde görüldüğü üzere bazı kontratlarda telefonlar Unlocked.Sizce böyle bir şekilde aldığım iPhone u Türkiyede farklı birinin pasaportuna kaydettirip sorunsuz olarak kullanabilir miyim ? ABD'den kontratlı iPhone 7 Plus getirtmek ?

• Hocam bence neden olmasın. Zaten kontratlı alındığında sim lock olduğu için burda kullanamıyorduk ama sizin de dediğiniz gibi baktım ve unlock cihazlar. Bence sorun çıkmaz ama bilgili bir arkadaş cevap verse daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elifednah kullanıcısına yanıt
    Banada mantıklı geliyor hocam. Ama burda kayıt yaparken sorun olur mu veya başka ne gibi sorunlar olabilir diye merak edip açtım konuyu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.