Şimdi Ara

Riekerink'in Galatasaray'ı vs Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu sezon Galatasaray:

Üstelik geçen sene FB,Konya,Başakşehir,Trabzon deplasmanlarından da 10 puan almıştık. Şuan göklere çıkarılan Riekerink Hamzaoğlu'nun ''rezil'' takımıyla aynı puanı toplamış. Eren, Bruma ve Tolga'ya rağmen Umut'lu Galatasaray'dan da 4 gol daha az atmış Riekerink'in Galatasaray'ı. Hamzaoğlu bununla da yetinmemiş. Geçen sene bu hafta 13. olan Bursaspor'u da alıp 4. sıraya taşımış. Üstelik 350k€'luk transferle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 23 Ekim 2016; 23:49:47 >

• dursunun en iyi icraatı hamzaya gelişine tekmeyi vurup kovmak oldu
  • Başlığın "Riekerink'in Galatasaray'ı > Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ı" olarak düzeltilmesi lazım.

Şimdiki Galatasaray, Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ını top diye oynar. Hamzaoğlu karakter olarak da zayıf bir insan, yaptığı açıklamalar bile bir daha Galatasaray'a teknik direktör olamayacağına sebep.
  • Hamzaoğlu Galatasaray'ı idare edecek hedef ve görüşlere sahip değil, elinde çok güzel bir başlangıç fırsatı vardı ve kullanamadı.

3 kupalı sezon sonrasında yapılacak en kötü hamleleri yaparak sezona başladı, herkesin Şampiyonlar ligi beklentisi varken hüsranla sonuçlandı. Tuhaf yerli sevdası vs vs

Jor konusunda da ben yeterli olduğunu düşünmüyorum, sportif direktör yada yardımcı antrenör olarak Galatasaray'da iş yapabilir fakat Teknik direktör olarak yeterli değil...

Hoca sempatik ve transfer döneminde de taraftarın beklediği hamleleri yapınca herkes sahiplendi, fakat ben yeterli ve yetenekli bir hoca olarak görmüyorum

Futbol olarak bu takım şampiyon olur diyemiyorum, diyen varsa sebepleriyle yazsın...Ben önümüzdeki 4 5 maç sonra burada açılacak konuları biliyorum.
  • hamza hamzaoğlu'nu savunan tutuklanmalı
  • galatasaray hamza gibi birisine cok büyük geldi kulubun menfaatleri bazılarının menfaati karsısında arkaplana itilince taraftarında öfkesi birikti dediğin gibi hamzayla gecen sene aynı puan toplanmış ama görünürde ki italyanda aynı puanları toplamıştı diye hatırlıyorum onuda gönderen 44ler oldugu gibi hamzayıda bu 8 haftadan sonraki 5 mac göndermiştir sen galatasarayın ağırlıgını kaldıramazsan kapının önüne konulursun kimse kusura bakmasın galatasaray beşiktaş fenerbahce birilerinin menfaati için ikinci plana atılacak takımlar değiller gitsin şimdi bursada seviyelerine göre takılsınlar.
  • Arkadas konuyu acmak icin yenilmemizi beklemis resmen. Mesela trabzon'u 2-0 yenseydik gelip

Gecen sezon 17 puan toplamisiz, bu sezon 20 puan topladik 15 gol attik 9 averajimiz var Hamza kotuymus diyecek miydi?

Hayir demeyecekti. Cunku bu haftaya kadar boyle bir kiyaslama yapmadi, belki yapti ama hamza'yi ovemeyecegi icin tasimadi, pusu kurup yenilmemizi bekledi ve yenilince de bu konuyu acti.

Aferim iste boyle olun, kendi sevdiginiz adamlari ovmek icin su an takimin basinda olan hocanin hatasini bekleyin, tuttugunuz takimin yenilmesini, tokezlemesini bekleyin, gercek taraftarlik bu cunku helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence doğru bir karşılaştırma değil, o dönem sonuç alıyorduk ama futbolumuz iyi değildi, tabi bu durumun en büyük nedeni mali yönden çok sıkıntılı durumdaydık, transfer yapamadık Hamza hoca da bu konuda yönetimle aynı fikirdeydi. Bu sene 2-3 maç kötüydü evet ama bu durum zaten geçen senenin etkisinin devam etmesidir. Takım henüz o gümbür gümbür oynayacak havayı yakalayamadı, sakatlıktan dönen futbolculardan sonra biraz derli toplu oynamaya başlarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beamer

Arkadas konuyu acmak icin yenilmemizi beklemis resmen. Mesela trabzon'u 2-0 yenseydik gelip

Gecen sezon 17 puan toplamisiz, bu sezon 20 puan topladik 15 gol attik 9 averajimiz var Hamza kotuymus diyecek miydi?

Hayir demeyecekti. Cunku bu haftaya kadar boyle bir kiyaslama yapmadi, belki yapti ama hamza'yi ovemeyecegi icin tasimadi, pusu kurup yenilmemizi bekledi ve yenilince de bu konuyu acti.

Aferim iste boyle olun, kendi sevdiginiz adamlari ovmek icin su an takimin basinda olan hocanin hatasini bekleyin, tuttugunuz takimin yenilmesini, tokezlemesini bekleyin, gercek taraftarlik bu cunku helal olsun.

Galatasaray'ın yenilmesini falan beklemedim bu istatistiği twitter da dolaşırken gördüm ve konusunu açtım ufak bir karşılaştırma sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 24 Ekim 2016; 1:46:45 >
  • Siz de hamzanın takımı daha iyi diyemiyosunuz ne var bunda ? Sanki adam istatistikleri bekletti ve yenildik. Yenseydi o zaman jor da görseydik istatistikleri. Jor u seviyorum başarılı olmasını istiyorum ama hamza daha marifetli süper lig içinde.

• Sorun adamın sportif olarak başarısız olması değil ki.
    sorun adamın iş bilmez ve ırkçı olması. yönetim sözcülüğü yapması, taraftarla ısrarla ve ısrarla inatlaşması. Aynı zamanda da yalancı sinsi ve egoist olması. umutu oynatacağım diye açık açık yalan söyleyerek gomezi almaması ve gomezin beşiktaşı şampiyon yapması.
    Riekering için ise galatasaray bir fırsat. başarılı olursa kalır, olamazsa gider. düzgün ve sempatik bir adam. hamzanın tam tersi.
    hamzayla şampiyonlar ligi şampiyonu olacağımıza riekerinkle lig ikincisi olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 24 Ekim 2016; 9:53:21 >
  • Hamzaoğlunu ligin ortasında göndermek yanlıştı ama Riekernink ne zaman gönderilirse kardır GS için. Gerçi gönderilirse dedim de zaten hiçbir teknik direktör GS ye gelmem dediği için alt yapı sorumlusuna bu görevi verdiler, elin Hollandalı köylüsü de 300 bin maaştan 1 milyona terfi ettim daha ne isterim diye hayır demedi.
  • evet riekerink'in takımı , aynen doğru. katıldığım tek nokta bu. ırkçı hamza ve fedailerinin takımı çiftliğe çevirmişlerdi , adam geldi kovdu hepsini , ve KENDİ takımını kurdu.
  • işsizlik yaptım açtım karşılaştırdım , sol taraf hamza , sağ taraf riekerink:

Buda geçen sezon puan tablosu:

evet bakıyoruz ve ne görüyoruz , ligden düşen 2 takıma puan kaptırmışız. artı osmanlıya yenilmişiz.

bu sene ? BJK , TS ve kayseriye puan kaptırmışız. yorum sizin.

• Hamza hamzaoglu jordan basariliydi

Oyun olarak bile daha iyi oynuyorduk

Ama jor gibi sempatik degildi

Hamzy hamzyovic olsaydi desteklencekti

Prandelli ile mancinin bile destekciler vardi

Heleki mancini 1 yil boyunca deplasmanda mac kazanamamistik

• Sherlock Domates kullanıcısına yanıt
    Trabzon mu guclu takim

3 deplasmanda 8 gol yiyip gol atamamid takimdan bahsediyoruz

Bu takima alanya 3 karabuk 4 attti

• gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Evet. 6 yiyen takımı en zor gruptan juventusun kafasına vura vura çıkarmıştı.
    Denge dengeoglu ise tarihin en kolay grubunda az daha sıfır çekiyordu. Galatasarayin formasi o gruptan çıkardı. Her maç 4 yemekten sokağa çıkamaz olmuştuk. Zaman zaman meloyu gönderip atl Madrid maçında hakan baltayı ön libero oynatmak gibi fantastik fikirleri olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 24 Ekim 2016; 19:38:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Evet. 6 yiyen takımı en zor gruptan juventusun kafasına vura vura çıkarmıştı.
    Denge dengeoglu ise tarihin en kolay grubunda az daha sıfır çekiyordu. Galatasarayin formasi o gruptan çıkardı. Her maç 4 yemekten sokağa çıkamaz olmuştuk. Zaman zaman meloyu gönderip atl Madrid maçında hakan baltayı ön libero oynatmak gibi fantastik fikirleri olurdu.

Tarihin en kolay grubu ?

0 Cekmek ?

4 macta 4 puan aldi gayet de normal skorlardi

Evinde a.madride yenildin o takim final oynadi

Benficaya deplasmanda yenildin o takim ceyrek final oynadi

Evinde yendin benfikayi

Astanaya da cok sansiz berabera kaldin

Tamam gruptan cikamazdik ama 4 macta 4 puan alan adam benficayi yenen adam astanayi da yenerdi evinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Başlığın "Riekerink'in Galatasaray'ı > Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ı" olarak düzeltilmesi lazım.

Şimdiki Galatasaray, Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ını top diye oynar. Hamzaoğlu karakter olarak da zayıf bir insan, yaptığı açıklamalar bile bir daha Galatasaray'a teknik direktör olamayacağına sebep.

Riekerink'in Galatasaray'i simdiye kadar hangi takimi top diye oynamis da Hamza'nin takimini oynayacak?

Bildigin kötü futbol oynuyoruz bu sezon arkadas.

Riekerink'in transferleri, kadro secimi vs. Hamzaoglu'ndan daha iyi olabilir. Ama kesinlikle daha iyi futbol oynatmiyor.

4-4-2'ye gecip 3 gol attigimiz Antalya macinin ikinci yarisi disinda ben daha futbol izlemedim bu sene.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

Başlığın "Riekerink'in Galatasaray'ı > Hamzaoğlu'nun Galatasaray'ı" olarak düzeltilmesi lazım.

galatasaray bursaspor maci cok eglenceli olacak gibi

tarih ne zaman acaba?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.