Şimdi Ara

Süperonline geçeceğim ama yorumlar berbat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ttnet ile olan sözleşmem bitiyor. Hız testlerinde 24mbs alıp indirmeler de 2 yi zor gördüğüm için kriz geçiriyordum. Süperonline a baktım ama gerek forumlarda,facebook sayfalarının altında hep kesinti,ping sorunu olduğunu söylüyorlar. Turkcell alt yapısı yok yani ttnet alt yapısı ile olucak. Bir yerde okuduğuma göre ttnet sabote ediyormuş ne kadar doğru bilmiyorum. Tavsiyeleriniz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 24 mbps hız da 3 megabyte indirebilirsiniz maksimum

siz maksimum 2 megabyte mı indiriyorsunuz

ikincisi superonline fiber e mi geçeceksiniz yoksa adsl e mi? ADSL ya da VDSL kullanacaksanız evet Turk Telekom bazı engellemeler yapıyor ya da süreci geciktiriyor. Ama fiber ise bir sorun olmaz. Tamamen superonline nın kendi alt yapısı fiber alt yapısı

üçüncü olarak bu tip yorumlar sikayetvar.com da ya da diğer sağlayıcıların resmi facebook twitter hesaplarında belki daha çok var. Turk Telekom'un facebook sayfası daha felaket.

son olarak binanızda uydunet alt yapısı varsa ona da bakabilirsin.www.turksatkablo.com.tr o da güzel

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Hocam internet de baktığımda adsl olarak gösteriyor alt yapıyı ama o zaman 16mbs olması gerekiyor maks, ben 24mbs alıyorum sanırım Vdsl

• BitterliLokum kullanıcısına yanıt
    speedtest.net den hız testi yapabilirsin

oradan kaç alabiliyorsun bakabilirsin

ikinci olarak superonline adsl vdsl paketleri çok uygun değil

turk.net fiyat performans ve taahhüt olmaması açısından daha iyi ama

en çok şikayet de onda var sanırım
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Yazdığım hız değerleri speedtest değerleri zaten hocam 24mbs dowloand 2.6 upload 10 ping
    Edit:Hocam dediğim gibi sitede adsl gösteriyor, ttnet den bakıyorum alt yapıya yine orada Vdsl gösteriyor gidince belli olur o herhalde şikayetler kafamı karıştırdı sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BitterliLokum -- 23 Ekim 2016; 16:41:52 >
  • TT'de çileye devam et... SOL uzun vadede ADSL/VDSL için iyi değil...
  • Fiber yoksa geçme kardeşim. Ben şuan fiber kullanıyorum kafam rahat.

• tutankenshta kullanıcısına yanıt
    150GB akk 60 lira fiyat teklif ettiler 24 mbs kalıyorum hocam

• ogulcanbb kullanıcısına yanıt
    Paketler berbat daha çok yol gitmesi lazım Süperonline'nın

• ADSL kullandım berbat. Her ay şikayet talebi oluşturuyordum Neyse ki fiber geldi onu kullanıyorum. Dediğin gibi paketler kötü fiyatlar pahalı. Akk arttırılması lazım.

Anladık hocam fiber kullanıyorsun benim dairemde de fiber altyapısı var sakin ol

• Hocam gelene kadar ömrümüzden ömür gitti. Ttnette upload kotası var mı ?

Ayıptır söylemesi rezidans da oturuyorum ilk fiber gelen yerlerden birisi oturduğum rezidans oldu upload kotası yok benim paketimde

• BitterliLokum kullanıcısına yanıt
    Bende şöyle bir saçmalık var. Upload kotası 50GB. 50GB upload kotası dolduğu zaman AKK hem Download hem de Upload'a devreye giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogulcanbb -- 6 Kasım 2016; 19:31:59 >
    her ne kadar ttnete sayıp cidden çok avantajlı olabiliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.